Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Nerede Olacak?

Recommended Posts

Rıdvan cım sensiz olmaz . Sen yine ne yapar eder oralarda olursun. Selimiye Cami dünya gözüyle 1 kez de olsa görülmeli :thup:

Dostum maalesef uçak biletleri alındı.

3 temmuzda da İzmirden Samsuna geçicez Samsunda görüşürüz artık dostum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ferdi turnuvayı inatla isteyenler bakıyorum ya ligde oynuyor, ya da düzeyi oldukça iyi. Takım maçları ve birlikte olma fikri ise genelde orta ve alt seviye oyunculardan çıkıyor. Bence iddia ya da rekabet isteyenler forum buluşmasını bir araç olarak kullanmayı bıraksın. En ideali torba sistemi, yani gerçek hayatta olan sistem. Herkes kendi seviyesindekiyle oynasın. Başka türlü kimseyi memnun etmek mümkün gözükmüyor.

Çağan ferdi istememin nedeni ne rekabet , ne iddia. Zaten daha önceki yazılarımda da belirttim. Kupa madalya olmasın hatta ferdi bile olmasın herkes kafasına göre oynasın diye. Ona da curcuna olur, karmaşa olur dediler. Benim sevmediğim takım maçlarında forum buluşması da olsa bir maç sorumluluğunun olması ve insanların senden (dışarıdan belli olmasa da ) bir beklenti içinde olması. Basın açıklamam bu kadar :)

Ben bu nedenle takım maçı olmasını istemiyor ve ferdi olmasını talep ediyorum. Tekrar ediyorum ne bir iddiam ne de rekabet isteğim var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katilmayi orada bulunmayi cok sevdigim bir ortam bulusma ortami ama,

ucak biletleri birkac hafta onceden alinmisti

ist- izmir. izmir- samsun. samsun- istanbul. seklinde :)

ama sansima ilk ucus pazts. yine dort ayak ustune dustum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayrola Rıdvancım İzmir....gelirsen haberimiz olsun....

Tabi abi gelince illaki rahatsız edecem sizi.

Gerçi kardeşimler Bergama'dalar ama oto kiralarız / bişeyler yaparızartık - İzmir civarına gelipte İzvet'e uğramamak ayıp olur. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu günü kadar katıldıgım turnuvalar ist izmit bolu sıfır galibiyetli bi masa tenisi sever olarak edirne bulunmaz bi fırsat kırkpınarda da bi sanssımı deneme fırsatı olabilir haziranda görüşmek dilegiyle

Bende sıfır galibiyet için çaba sarfediyorum ama maalesef sıfır gelibiyetli değilim. :)

Edirne ye bir oy da benden. (kırkpınardan ötürü) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hasan bursaya katılıyorum.ben de aynı dertten muzdaribim.hobi olarak güreşle uğraştığımı ve sevdiğimi düşünürsem ve kalıp itibariyle belki kırkpınarda daha başarılı olurum.

Dostum bizi soğuttun bari Kırkpınar pehlivanları soğutma. Gel bizimle idaret et. Yazıktır, bir geleneğimiz devam etsin :dans:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,yeni üye oldum.ancak maalesef aktif ve yoğun iş hayatı olan birisiym.ilk başta sadece anadolu yakasında ,kartal,pendik veya tuzla civarında haftada bir-iki kere masa tenisi oynayacak birilerini arıyordum.ancak görüyorumki iş büyümüş başka şehirlere gidiliyor, ilginç biraz detay hakkında bilgi verirmisiniz.kaç gün gidiliyor ? maç mı yapııyor , yoksa toplantı vs. mı yapılıyor?birde nekadara mal oluyor ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aday şehirler birbirine dünyalar kadar uzak. Biri Türkiye'nin en doğusu, diğeri en batısı. Ortasını bulamadık gitti. Ben bazı nedenlerden ötürü buluşmanın Mardin'de olacağını düşünüyorum. Nedense Mardin'de olması için ekstra lobi faaliyetleri de mevcut. Belirlenen tarihin birçok öğretmen ve öğrenciye uymaması, uyan tarihlerde de Edirne'nin kalabalık olmasından ötürü 29-30 Haziran'da büyük ihtimalle Mardin'de gerçekleşecek buluşma.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..