Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Nerede Olacak?

Recommended Posts

profesyonel.Sadece dünya klasmanındaki ilk 100 oyuncu katılabiliyor.

Gökhan abi helalin var bu arada hakkaten bu işin öncüllüğünü kim yapacak nedir yani bunun prosedürü? blen yokmu hiç ben daha önceki seneler katılamadım buluşmalara hangi şehirin ve kimlerin üstleneceğini kimler bildiriyor. ve en önemlisi sorumluluk verilen kimse veya kimseler bu sorumlulukla tek başınamı kalıyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

profesyonel.Sadece dünya klasmanındaki ilk 100 oyuncu katılabiliyor.

Abi ben 103. sırayadayım katılabiliyormuyum. :)

eleştiriye açık olalım. eleştiri olmazsa iyi bir organizasyon gelmez. ne yapsaydık kabullenmeli miydik. o kadar yoldan geliyoruz cebimizden para harcıyoruz hiç mi iyi bir organizasyonu hak etmiyoruz.

Osman bey tamamen haklı bence.

Onca yol gelen tamamen spor sevgisi ve forumdaşlar ile bir araya gelmek amacıyla hatırı sayılır maddi manevi külfete katlanan insanların eleştirmesi doğal bence.

Tabi yapıcı eleştiri ile tamamen gönüllü bir şekilde bizlere imkan yaratamaya çalışan emek sarfeden insanları da kırmamak gerek diye düşünüyorum.

Denizliye haala +1 Bora yetiş :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kocaeli buluşmasında aksaklıklar yaşandı, kabul. Zaten ben de buluşma sonrası yazdığım yazımda bu aksaklıklara değinmiştim. Fakat unutulmamalıdır ki; Kocaeli buluşmasında aksamaya sebep olan organizasyon sahipleri değil, üyelerdir. Daha doğrusu üyeler de demeyelim, üye olmadan oraya gelip ertesi gün çekip gidenlerdir. Belki de şu ana kadar ilk defa Kocaeli'de yaşandı böyle bir durum ve kimse ne yapacağını bilemedi. Bunu da doğal karşılamak lazım bence.

Forum buluşmasının forum yönetimiyle bir alakası olmadığı defaatle dile getirildi. Her sene bir gönüllü çıkar, organizasyonu üstlenir ve buluşma gerçekleşir. Bizler onca yolu tepiyoruz belki ama organizasyonu düzenleyen insanlarda bizlerin rahatı ve konforu için maddi ve manevi bir yükün altına giriyor. Dünyanın en rezil organizasyonu dahi yapılsa, ortada bir emek varsa, bizlere düşen yiğidi öldürmek ama hakkını vermek olmalıdır. Ben Osman abinin Kocaeli buluşmasını, ya da orada yaşanan aksaklıkları eleştirmesine takılmıyorum. Fakat neredeyse her mesajında Kocaeli buluşmasına atıfta bulunup, ''Geçen seneki gibi olmasın'' vari cümleleri kullanmasını pek doğru bulmuyorum. Herşeyden önce Melih Hoca'ya karşı bir saygısızlık olarak algılıyorum bunu ve eminim kendisi de okusa böyle algılayacaktır. Daha doğru ve daha uygun bir üslubun kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

Son olarak ben de bu yıl buluşma olmayacaği fikrindeyim. Normalde önceki senenin Kasım - Aralık aylarında organizasyon yeri ve tarihi belli olur, insanlar yıllık izinlerini, uçak biletlerini, bütçelerini ona göre ayarlardı. Ramazan ayının Temmuz başına denk geldiğini düşünürsek Haziran sonu gerçekleşmesi de çok zor çünkü 3 ay gibi bir süre kaldı. Yapılırsa bile katılım pek fazla olmayacaktır.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmasını turnuvaya döndürmeye çalışırsanız ,,,hiç boşuna heveslenmiyelim (turnuva organizasyonunda) hayallerimiz havada kalır.

Kocaeli buluşmasında katılım yüksek olduğundan...Üyelerimizden (yada üye olmayanlardan) bazı keyfe keder hatalar oluştu..

Hata derken turnuva organizesi bazında bu hatalar oluştu...Ki bu organizasyon... turnuva değil... BULUŞMA...yani bana göre KOCAELİ buluşması hatasız vede çok güzeldi..

Buluşmanın tanışması...muhabbeti... sohbeti... arkadaşlığı olur...hatası olur mu.....olmaz tabi ki..

Bu organizasyona buluşma gözüyle bakarsak hayallerimize kavuşabilme olasılığımız daha yüksek olur..hem biz üyeler rahat eder hemde buluşmayı organize edenler...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva, buluşma, aksaklık derken aklıma bir şey geldi. Hem takım hem ferdi turnuvalar yetişecek diye yoğun bir trafik ve stres yaşanıyor. Oysa ferdiler aradan çıksa, takım karşılaşmaları, herkes bol maç yapacak şeklinde düzenlense buluşmaya daha yakışır olmazmı? Zaten bu tür öneriler geçen sene de dile getirilmişti. Kaldı ki pazartesi işe gidecek olanlar pazar günü erkenden gitmek durumunda kaldığından, iki turnuvanın tam anlamıyla yetişmesi zaten mümkün olmuyordu. Üstelik ferdi karşılaşmalar, buluşmanın özüne çok ta uygun kaçmıyor sanki, rekabet ön plana çıkıyor. Oysa takım karşılaşmaları böyle değil. Daha keyifli ve birliktelik içeriyor.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özellikle büyükşehirlerde yapılan Forum buluşması turnuvaları katılımın yüksek olması sebebiyle yoğun geçebiliyor.Bu anlamda bahsedilen aksaklıklar sadece Kocaelindeki buluşmada oldu.Buluşmalarda,sohbette,paylaşımlarda,eğlencede sorun yoktu herşey gayet güzeldi.Ancak herkesin ortak noktası olan Masa Tenisi Turnuvası yoğunluk nedeniyle aksadı biraz.Daha önceki Buluşmalarda bu tür sorunlar olmadı.Şimdiye kadarki buluşmaları gerçekleştiren ev sahipleri büyük emek ve özveride bulundular.

Gelelim bu seneki buluşmaya ;Mardinden İzzet Hoca nın dışında henüz açık bir talipli göremedim.Birde edirneden Ömer isimli kardeşimiz talipli olduğunu ilan etti.Tecrübeli müdayimler bilirler ki forum buluşmlaları istenilen yerlerde değil gönüllü evsahiplerin yaşadığı yerlerde oldu.yaklaşık 3 ay gibi bir süre var.Yakın zamanda Taliplilerin vaatlerini ve neler yapabileceklerini açıklayacaklarına inanıyorum.Ondan sonrası sizlerin oylarına kalıyor.Lütfen Karamsar yorumlardan kaçının arkadaşlar.Herzamanki gibi Buluşmanın vazgeçilmezi Malatya Kayısısı yine bizden :)

Moderatörüm Bora,bu konunun başlığını Forum Buluşması Turnuvası olarak değiştir lütfen

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence takım , ferdi, derece gibi olayların hepsini kaldıralım. Bir şehir seçilsin ve o şehirde toplanılsın. Herkes istediğiyle maç yapsın.

Bence soyledıgınız fıkır kargaşadan başka bişey olmaz diye düşünüyorum pek kimsede haz alamaz benim düşüncem böyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvada ilk 3'e girebileceğini iddia edenler kimler ise isimlerini yazsınlar bilelim. Turnuva bu kişiler arasında yapılsın. Ciddi ve çekişmeli geçen bu maçlar keyifle izlensin. Diğer katılımcılar arasında ise hakeme bile ihtiyaç duyulmayan dostluk maçları yapılsın. Buluşmadan keyif alınsın, yeni tanışıklıklar, dostluklar kurulsun. Böyle bir buluşma herkes için daha tatminkar ve güzel olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvada ilk 3'e girebileceğini iddia edenler kimler ise isimlerini yazsınlar bilelim. Turnuva bu kişiler arasında yapılsın. Ciddi ve çekişmeli geçen bu maçlar keyifle izlensin. Diğer katılımcılar arasında ise hakeme bile ihtiyaç duyulmayan dostluk maçları yapılsın. Buluşmadan keyif alınsın, yeni tanışıklıklar, dostluklar kurulsun. Böyle bir buluşma herkes için daha tatminkar ve güzel olur diye düşünüyorum.

bence bu şekilde olmamalı. Benim düşüncem oyuncu seviyesine göre 3 oyuncudan oluşan takımlar yapılmalı tabi takımların seviye ortalamaları aynı olmalı ve takım maçları yapılıp güzel bir şekilde maçlar sonuçlanmalı rekabet amaçlı değil sohbet, tanışma ve buluşma amaçlı olmalı. Güzel ve dostane bir şekilde buluşma tamamlanmalı bence buluşmanın bir gününde de gidilen memleketin güzel yerleri gezi şeklinde dolaşılmalı diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence bu şekilde olmamalı. Benim düşüncem oyuncu seviyesine göre 3 oyuncudan oluşan takımlar yapılmalı tabi takımların seviye ortalamaları aynı olmalı ve takım maçları yapılıp güzel bir şekilde maçlar sonuçlanmalı rekabet amaçlı değil sohbet, tanışma ve buluşma amaçlı olmalı. Güzel ve dostane bir şekilde buluşma tamamlanmalı bence buluşmanın bir gününde de gidilen memleketin güzel yerleri gezi şeklinde dolaşılmalı diye düşünüyorum.

Zaten öyle oluyor Kemal :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ferdi turnuvayı inatla isteyenler bakıyorum ya ligde oynuyor, ya da düzeyi oldukça iyi. Takım maçları ve birlikte olma fikri ise genelde orta ve alt seviye oyunculardan çıkıyor. Bence iddia ya da rekabet isteyenler forum buluşmasını bir araç olarak kullanmayı bıraksın. En ideali torba sistemi, yani gerçek hayatta olan sistem. Herkes kendi seviyesindekiyle oynasın. Başka türlü kimseyi memnun etmek mümkün gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkasdaşlar uzun süredir konuyu takip ediyor ancak yorum yapmıyordum. Artık bazı gelişmeleri yazabilirim. Sonuçta artık bir talibimiz var ve her imkanlar ayarlandı diye bana bildirildi. Söylenenler gayet güzel ve organizasyon için yeterli. Bu ilimiz EDİRNE. Artık sura olsun bura olsun veya başka gereksiz yorumlar yapmaya sanırım gerek kalmadı. Bundan sonra iki ilimiz daha istekli ancak haber bekliyorum. Daha tam tatmin edici bilgilerle gelmediler ve benimde tavsiyelerimi araştırıyorlar. Sonuçta buluşmamızı yapacağımız bir ilimiz var ve hepimize hayırlı olsun diyorum.

Bundan sonra yapacağınız yorumlarda bu doğrultuda yapıcı olsun bence. Ayrıca gelmek istemeyen üyelerimizin alenen burada kendilerini belirtmelerine gerek olmadığını düşünüyorum.

Çünkü bunun adı forum buluşması. Forum buluşmaması değil. Bizim merak ettiğimiz kimin bizimle olacağı. İlginiz için çok teşekkür ediyorum...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ramazan ayının 9 Temmuz da başlıyıcak olması ve Edirnede Kırkpınar Festivallerinin 28 Haziran - 5 Temmuz olması sebebi ile 22-23 Haziran (cumartesi-pazar) diye düşünüyoruz.

Hadi bea :((

Tamda o hafta ailemi görmek için izmire gidecem talihsizlik resmen :((

Muhtemelen aranızda olmam zor çok istememe rağmen.

Ama Denizli olsa idi araba kiralar otostop yapar ne yapar eder gelirdim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi bea :((

Tamda o hafta ailemi görmek için izmire gidecem talihsizlik resmen :((

Muhtemelen aranızda olmam zor çok istememe rağmen.

Ama Denizli olsa idi araba kiralar otostop yapar ne yapar eder gelirdim :)

Rıdvan cım sensiz olmaz . Sen yine ne yapar eder oralarda olursun. Selimiye Cami dünya gözüyle 1 kez de olsa görülmeli :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..