Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Nerede Olacak?

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Sevgili arkadaşlar,

Bilindiği üzere forum buluşmalarını yönetim organize etmiyor. Gönüllüler parmak kaldırıyor, Tufan hoca aralarından seçiyor. Bu güne kadar ciddi bir gönüllü çıksaydı ve Tufan hocadan onayı alsaydı, başlığını çoktan açmış ve listesini doldurmaya başlamıştı. Geçen sene listeyi ben ayarlamıştım çünkü gönüllü kişiyi tanıyordum. Edirne ve Mardin isimleri konuşuldu ama gönüllü arkadaşlardan konu hakkında ciddi mesajlar gelmedi. Demekki yeterince gönüllü değiller. Sağlık olsun diyelim. Keşke maddi imkanlar el verse de hepinizi ramazandan sonra Miami'ye götürebilsem :) American Airlines Arena'da turnuvayı yapabilsem, El Palacio De Los Jugos'ta yemek yedirebilsem ve hatta Segafredo'da kahve ısmarlayabilsem...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mardin, salon ve masaları ayarlamada hiç zorluk çekmiyor.Ayrıca konaklama hususunu da ayarlayacak izzet.muhtemelen yemek hususunda da yardımcı olacak ( en azından indirimli ).bunlara ek olarak müthiş bir mardin taş evler gezisi ve enfes mardin mutfağı unutulmaz bir tarih ve kültür şehri olarak mardin alternatifinin yanında edirneden de ömerin daha kesin açıklamalar yapması gerekiyor.

Not 1: mardine uçak seferleri mevcut.

Not 2 : hakemlerde olacağı için arkadaşlar hakemlik işiyle uğraşmayıp kendine vakit ayırabilecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mardin, salon ve masaları ayarlamada hiç zorluk çekmiyor.Ayrıca konaklama hususunu da ayarlayacak izzet.muhtemelen yemek hususunda da yardımcı olacak ( en azından indirimli ).bunlara ek olarak müthiş bir mardin taş evler gezisi ve enfes mardin mutfağı unutulmaz bir tarih ve kültür şehri olarak mardin alternatifinin yanında edirneden de ömerin daha kesin açıklamalar yapması gerekiyor.

Not 2 : hakemlerde olacağı için arkadaşlar hakemlik işiyle uğraşmayıp kendine vakit ayırabilecek.

:alkis: :alkis: :alkis::dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haftasonu Türkiye Şampiyonasında Mardin'den İzzet abiyle konuştum. Forum buluşmasına pek sıcak bakmıyor şu anda anladığım kadarıyla. Lütfen yorum yapmadan önce iletişim kuralım sonra yazalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet beyin (Enduro) sözlerine ben de aynen katılıyorum, bu sene de farklı bir bölgede olmalı. Orhan hocamın söylediği gibi her açıdan uygun bir yer olan Mardin seçeneğine desteğim tam, artık fazla uzatmadan da karar verilmeli ayrıca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teklfim var bence forum buluşması agustosta olsun daha iyi olacak zaten kimse hazır gorunmememkte şuan agustosta olursa hem zaman acısından yeniden millet on gore hazıtrlık yapr yoksa obur turlu zaman kalmadı

Katılıyorum hocam. Ramazandan sonra yaparsak çok iyi olur. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Genelde buluşma yeri ve tarihi yaklaşık 6 ay önceden belirlenir ve insanlar planını programını ona göre ayarlardı. Haliyle her sene buluşmalara katılan ya da katılmaya çalışan üyelerin bu serzenişine hak veriyorum. Bu işin gönüllülük esasına dayandığını bilen birisi olarak bir suçlu ya da bir sorumlu aramanın doğru olmayacağı kanaatindeyim. Ama iyi ya da kötü net bir bilgi verilse fena olmazdı. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir çünkü. Hiç olmazsa belirsizlik hali ortadan kalkmış olur.

Bu yıl yaşanan süreci ilerleyen dönemlerde kendi lehimize çevirmek yine bize düşüyor. Gelecek yıllarda daha planlı ve programlı şekilde ilerleyebilmek ve belirsizlik halini ortadan kaldırabilmek adına benim birkaç önerim var;

-Forum buluşması için gönüllü üyelerden bir komite kurulmalı.

-Üyeler geçmiş buluşmalara katılmış ve organizasyon sürecinin zorluklarını biliyor olmalı.

-Komitedeki üye sayısı 10-12 arasında olmalı.

-Komite, buluşma için gönüllü kişilerin başvurularını değerlendirmeli ve oy çokluğuna göre bir seçim yapmalı, bu süreçte forumdaki tüm üyelerin de nabzı yoklanmalı.

Ayrıca komitedeki üyeler forum buluşmasına katkı sağlayabilecek üyelerden seçilmeli. Mesela tekstil işiyle uğraşıp, ben buluşma tişörtlerini ucuza ve kolayca ayarlarım diyen bir üye bu komitede yer almalı. Ya da malzeme satışı yapan ve ödüller için sponsor olabilecek bir üye de aynı şekilde komite de yer almalı. Hakem, lig oyuncusu, bulunduğu il ya da içede de sözü geçen üyeler de bu komitede yer almalı. Bence böyle bir komite kurulursa herşey çok daha rahat ve planlı bir şekilde ilerler. Bu işi tek bir kişinin üzerine atma döneminin kapandığını düşünüyorum artık. Tufan abi her sene elinden geleni yapsa da onun da bir noktada hevesinin kırıldığı ve çalışma temposundan ötürü bu işe yetişemediği aşikar. Onun önderliğinde kurulacak bir komite ile bu işin altından çok rahatlıkla kalkılabilir. Sonuçta bunca yıl buluşmalara katılan üyeler gönüllü insanlar sayesinde harika haftasonları geçirdi. Madem iş bu noktada tıkandı, herkesin bir el atması lazım. Yoksa bu araba ilerlemez. Bu güzel geleneğin devam etmesi için hepimize görev düşüyor.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..