Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Nerede Olacak?

Recommended Posts

iş hayatım dolayısıyla çok istediğim forum buluşmasına çok istememe rağmen hiç katılma fırsatım olmadı eğer BURSA olursa katılmak isterim. Ersun hocamdan ses çıkmamış aslında salon açısından bursa en uygunu yıldırım mahallesinde yapılan mimarsinan kompleksi sırf masa tenisi için yapıldı (bu seneki süper lig maçlarının yapılacağı salon) yanlış hatırlamıyorsam 14 veya 17 tane masa var muhteşem bir komplex ayrıca Ankara, İzmir, İstanbul, Kocaeli ve Eskişehire en yakın il inşallah Bursa olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda uzunca bir süredir aktif değilim, arada bir yazıları okumak için girip çıkıyorum o kadar. Son forum buluşmasının bunda önemli bir payı var aslında. Kocaeli'deyken bazı şeyleri abarttığımı, bir yandan da bazı zihniyetleri asla değiştiremeyeceğimi farkettim. Bu nedenle kelimelerimi ve zamanımı buraya harcamıyorum pek. Fakat dostluklar baki, buluşmalara, toplantılara elimden geldiğince katılmaya çalışacağım.

Her sene, daha forum buluşmasının bitiminde bir sonraki buluşmanın konu başlığı açılırdı. Görüyorum ki geçen seneki buluşma birçok üyenin hevesini kırmış. Birkaç eski ve lokomotif üye dışında olaya el atan yok. Tufan abiden de hiç ses yok. Anlaşılan üyelerin buluşma konusunda eski hevesleri yok. Zaten artık ''forum buluşması'' tanımı da uçmuş gitmiş, yerini ''turnuva'' almış. Biraz da burdan ofsayta düşüyoruz. Öncelikler karışıyor, amaç dostları görmek, iki lafın belini kırmak ve doya doya masa tenisi oynamak iken buluşma ''turnuva'' kalıbına sokuluyor.

Nerede yapılsın sorusuna gelirsek; işkembe-i kübradan sallaması kolay tabii, şurası olsun, burası olsun diye. Önce aday iller ortaya çıkmalı. Daha sonra onlar üzerinden bir değerlendirme ve anket yapılmalı. Yoksa 81 ilin adı verilebilir, o da hiçbir anlam ifade etmez. Geçen yıl Bursa, veteran derneğinin yeni kurulması sebebiyle adaylıktan çekilmişti, fakat bir sonraki sene için söz vermişti. Bu sene de kimseden somut bir adım gelmedi Bursa adına. Eğer aday olurlarsa benim oyum onlara. Onun dışında Mardin fazla uzak, Artvin'in adı geçiyordu o da uzak. Hep en uçlarda, hep en köşelerde gözümüz, bir ortayı bulamadık gitti. Ozan da gelmiyormuş zaten, o gelmezse ben de gelmem. Küstüm oynamıyorum :)))))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

galiba bu sene oolmayacak gibime geliyor bursada olursa katılım kocelinkinden iki katı olur maçlar zar zor biter ondan sonra ama çağanın dediği gibi herkes biryer soyluor ama somut bir dım atılmadı şuanakadar şuan yıne soyluyorum en buyuk aday mardin ama değişe bilir aday ve adaylar organizatörlerle çoğalırsa:::::

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda uzunca bir süredir aktif değilim, arada bir yazıları okumak için girip çıkıyorum o kadar. Son forum buluşmasının bunda önemli bir payı var aslında. Kocaeli'deyken bazı şeyleri abarttığımı, bir yandan da bazı zihniyetleri asla değiştiremeyeceğimi farkettim. Bu nedenle kelimelerimi ve zamanımı buraya harcamıyorum pek. Fakat dostluklar baki, buluşmalara, toplantılara elimden geldiğince katılmaya çalışacağım.

Her sene, daha forum buluşmasının bitiminde bir sonraki buluşmanın konu başlığı açılırdı. Görüyorum ki geçen seneki buluşma birçok üyenin hevesini kırmış. Birkaç eski ve lokomotif üye dışında olaya el atan yok. Tufan abiden de hiç ses yok. Anlaşılan üyelerin buluşma konusunda eski hevesleri yok. Zaten artık ''forum buluşması'' tanımı da uçmuş gitmiş, yerini ''turnuva'' almış. Biraz da burdan ofsayta düşüyoruz. Öncelikler karışıyor, amaç dostları görmek, iki lafın belini kırmak ve doya doya masa tenisi oynamak iken buluşma ''turnuva'' kalıbına sokuluyor.

Nerede yapılsın sorusuna gelirsek; işkembe-i kübradan sallaması kolay tabii, şurası olsun, burası olsun diye. Önce aday iller ortaya çıkmalı. Daha sonra onlar üzerinden bir değerlendirme ve anket yapılmalı. Yoksa 81 ilin adı verilebilir, o da hiçbir anlam ifade etmez. Geçen yıl Bursa, veteran derneğinin yeni kurulması sebebiyle adaylıktan çekilmişti, fakat bir sonraki sene için söz vermişti. Bu sene de kimseden somut bir adım gelmedi Bursa adına. Eğer aday olurlarsa benim oyum onlara. Onun dışında Mardin fazla uzak, Artvin'in adı geçiyordu o da uzak. Hep en uçlarda, hep en köşelerde gözümüz, bir ortayı bulamadık gitti. Ozan da gelmiyormuş zaten, o gelmezse ben de gelmem. Küstüm oynamıyorum :)))))

Bu suskunluk ve belirsizlikten sonra benim de hevesim kaçtı. Foruma üye olduktan sonra düzenli olarak katıldım buluşmalara ama sanırım bu sene katılmayacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu suskunluk ve belirsizlikten sonra benim de hevesim kaçtı. Foruma üye olduktan sonra düzenli olarak katıldım buluşmalara ama sanırım bu sene katılmayacağım.

Sevgili Hocam...hevesiniz sakın kaçmasın....kaldığınız yerden aynen buluşmalara katılmaya devam..

Hep ayı şeyleri yazıyoruz ama bir türlü anlaşamıyoruz..Konu başlığına dikkat ederseniz '' turnuva ''yazılmış,,,, asıl olan ise '' buluşma ''...

Bu buluşmayı turnuva çerçevesinin bir köşesine sığdırmaya çalışırsak, anlam önemini yitirmeye başlar.

Forumun yola çıkış amacı ...buluşmak, birbirimizle tanışmak ve sohbet etmek..

Toplanılmışkende ortam müsait ise bir ikide topa vurmak.....

Buluşmanın turnuva kapsamına alınması bana göre hata olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Hocam...hevesiniz sakın kaçmasın....kaldığınız yerden aynen buluşmalara katılmaya devam..

Hep ayı şeyleri yazıyoruz ama bir türlü anlaşamıyoruz..Konu başlığına dikkat ederseniz '' turnuva ''yazılmış,,,, asıl olan ise '' buluşma ''...

Bu buluşmayı turnuva çerçevesinin bir köşesine sığdırmaya çalışırsak, anlam önemini yitirmeye başlar.

Forumun yola çıkış amacı ...buluşmak, birbirimizle tanışmak ve sohbet etmek..

Toplanılmışkende ortam müsait ise bir ikide topa vurmak.....

Buluşmanın turnuva kapsamına alınması bana göre hata olur..

Aslında ben kelimelere takılmıyorum. Turnuva da dense buluşma da dense geliyorum. İşin içinde gezmek, bir araya gelmek, sohbet edip hoşça vakit geçirmek olmasa sırf masa tenisi için o kadar yol gitmeye değmezdi benim için. Fakat neredeyse Mart ayı bitiyor. Çaba gösteren birkaç üye dışında bu konuda hiç bir ilerleme yok. Birileri il isimleri telafuz ediyor, birilieri alternatif sunuyor. Oysa daha forum yetkilileri tarafından buluşmaya dair söylenen bir söz yok. Bu konu üyelerin kendi başında burada yazışarak halledebileceği bir konu değil. Erken deseniz bence çok erken de değil. Artık birşeylerin ortaya konması gerekiyor. Tabi isteniyorsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesajın içeriği forum kurallarına aykırı olduğundan ve tartışma etiğine uymadığından dolayı silinmiştir.

"12. Mesajların ve konu başlıklarının okunmasını zorlaştıracak şekilde tamamen büyük harf kullanılmamalı ve büyük/küçük harfler karıştırılmamalıdır."

Forum buluşmasını organize eden kişi ya da kişiler hakkında eleştiride bulunurken, organizasyonunun gönüllü kişiler tarafından iyi niyet çerçevesinde yapıldığını unutmamalı ve bazı küçük aksaklıkları görmezden gelmeliyiz. Asıl önemli unsurlar olan; kalınacak yer, yeme & içme, sohbet ve oynama imkanı sağlanmıştır. Turnuva gayet olumlu şartlarda başlamasına rağmen; kişilerin maçlara geç başlamasından dolayı oluşan sarkmalar ve buluşma gününden 1 gün sonra salonu terketmeler yüzünden organizasyonda aksamalar meydana gelmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..