Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması Nerede Olacak?

Recommended Posts

masatenisi org turnuvası bu sene nerede yapılacak. geçen seneki organizasyondan bir şey anlamadık. her şey güzeldi fakat organize işinde aksaklıkların olması turnuvaya gölge düşürdü. bu sene katılacakların 2 önceden netleşmesi gerekir ferdi ve takımlarında organizatör tarafından kurayla oluşturulması lazım ve erkenden başlayıp çok maç yapmak lazım.

nerde yapalım fikirleri bekliyoruz........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu daha önce açılmıştı ve Mardin aday olmuştu.İzzet hoca ücretsiz yemek ve ucuz konaklama ayarlayabileceğini söylemişti.Hava alanı da mevcut.Salon ve 6 maç masası da mevcut.Hakemde görevlendirecek.Daha nolsun.MARDİN diyenler ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben heryere varım önceliğim bu ama şunu soylemek istiyorum bu forumda herkes bir şehir yazmış yazmış olan arkadaşlardan acaba biris bu organizasyonu üstlene bilecekmi onuda eklesinler bari dediğim gibi heryer varım ben ama şuan izzet hoca mardinde en iyi imkanı sunan organizatörlerin başında ( MARDİN)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..