Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liglere Katılmayacak Takımlar Ve Transferleri Paylaşalım

Recommended Posts

Yaww Arkadaşlar,Kontek,Denizli ve Linun u da yenen Bursa Bosch takımına hiç mi şans vermiyonuz..Yoksa bi gıcığınız mı var, bizim takıma daaa.. :asabi: :)..

Ben polis akademisi ve bosch takımlarını favoriler arasında gördüğüm için yazmadım. Süpriz takımlar olarak yazdıklarım dereceye girebilecek takımları yenebilecek ve onlara mağlubiyet tattırabilecek olarak gördüğüm takımlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi siz takimi mac alsin diye mi kurdunuz? Yoksa biz konusalim diye mi? :)

Bosch zaten 8'de 6 yapmış gayet sağlam takım, polis akademisine 9-2'den maçi vermeseler lider bile olabilirlerdi daha ne olsun...

Ozan cım,hem maç alacaklar hem de övgü tabiikii..Yiğidin hakkını yiğide vermek lazım..Yazılan yazılarda hiç Bosch un adı geçmeyince ben de birazcık sitem edeyim dedim yaniii..Akıllarınızdan geçeni ben ve yazıları okuyanlar(maç sonuçlarını takip etmeyenler..) bilemezler ki..Terfilerden yeni çıkmış ilk kez ligde oynayan, hemde ilk sezonunda başa oynayan bir takıma bu kadarcık reklamı çok görmeyelim dedim sadece..:)..Görüşmek üzere..Herkese Selamlar.. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Lig 3. Etap : Kocaeli : 1-3 Şubat 2013

1. Lig 4. Etap : Kemer : 15-17 Mart 2013

2. Lig 3. Etap : Amasya : 15-17 Şubat 2013

2. Lig 4. Etap : Marmaris : 5-7 Nisan 2013

Terfi Ligi Grup Maçları : İstanbul, İzmir, Ankara, Adana : 27-28 Nisan 2013

Terfi Ligi Finalleri : Gaziantep : 8-9 Haziran 2013

* Göründüğü üzere terfi liginin statüsü değişmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..