Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liglere Katılmayacak Takımlar Ve Transferleri Paylaşalım

Recommended Posts

Yarışma hakkını devretmek nasıl bir Statüdür anlamadım.İsim değişikliği neyse ama farklı bir firmaya ve kulübe bir kulübün yarışma hakkını devretmek diye bir yönetmelik maddesi var mı?

Böyle bir madde yok sanırım. O yüzden de birçok kişi bu konuya tepki gösteriyor. Bu sistem sömürülmeye çok açık. Bundan 2 sezon önce, Agrogreen kulübü Solvay kulübünün yarışma haklarını aldığı için normal şartlarda o sezon çıktığı 1. ligde oynaması gerekirken, direk süper lige yükselmiş oldu. Böylece 1 senelik maddi yükten kurtulmuş oldu. Şimdi de bu olayın tekrarı yaşanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahçeşehirakpınar Spor bu sene süper ligde oynayacak üst düzeyde sporcu arıyor. Selim Güler bu sene takımda oynamayacak diye biliyorum.

Bence oynayacak, birileri çocuğa bonservisini de vermiyor izin de vermiyor.

Ayrıca Selim'in yaklaşık 2 yıllık performansı da incelenmeli bence...Zoraki oynuyor görüntüsü olan birçok maçına ben şahit oldum, buna yurtdışı (Balkan,avrupa) da dahil..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..