Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tmtf Veteran Türkiye Şampiyonası 40-49 Yaş Finali

Mrtİzmir

Recommended Posts

Videoları dikkatlice izledim ve resmen hemen hemen her gün masa tenisi oynadığım arkadaşımı ve kendimi gördüm. :)

Zafer Abi ben oluyorum Murat Abide arkadaşım. :) Zafer Abinin masaya mesafesi olsun oyun stili olsun kendimi izliyormuş hissiyatı verdi. Ben BH iyi atak yaparım derdim ama Zafer Abi korkuttu beni :) Maçın sonucu da üzdü beni açıkçası Murat Abi kusura bakma sen. Benim bahsettiğim arkadaşım ile oyunlarımda genellikle böyle sonuçlanıyor kuyruk acım var. Günümde olmayınca olmuyor. Ama ben kazandığım zaman efsanelik bir maç çıkarmışız gibi gelir hep bana :)

Siz yaşlarda inşallah kopmayız sizin gibi bu güzel spordan. Profesyonel olarak oynamak nasip olmadı arkadaşımda bende (yaşlar 24) amatörce de olsa sık sık oynayıp stres atarız. İş hayatının ağırlığı bu yaşlarda üzerimize çökmüşken çok güzel bir kaçış noktası oluyor bu spor.

Baya zamandır takip ederim bu forumu ilk kez böyle yazasım, içimi dökesim geldi. Tebrik ediyorum iki tarafı da ...

Bende yorumunuzu yeni farkettim kusura bakmayın demek oyun stiliniz Zafer abi gibi üzülmeyin o zaman aynı tarz oyununuzu geliştirdikçe benim gibi önceliği top taşıma olan oyuncuları (arkadaşınızda öyle heralde )yakın zamanda çok rahat yenmeye başlarsınız.En azından 10 maçın 8 ini siz alırsınz 2 sini arkadaşınız alır bizim o günkü maçımızda 10 maçın 2 olan tarafının bir maçıydı sadece....Görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..