Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Arkadaşlar buluşmadan hemen sonra tatile çıktığım için ancak girebildim foruma. Çok güzel yorumlar yapmışsınız ve buluşmamızdan bir iki kişi haricinde herkes memnun kalmış. Melih arkadaşıma, üniversite yönetimine, Starbucks Türkiye'ye ve Tahsin hocama, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Birçok arkadaşım benim yazacaklarımın aynısını yazmışlar bu nedenle çok uzatmayacağım. Katılıp bizimle beraber olan bütün arkadaşlara geldikleri için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız ve eminim gelecek senelerde yine bizimle olacaksınız...

Selim yorumun için çok teşekkür ederim. İyi dileklerin içinde...

Mustafa abi ile bir daha maç yapmama kararı aldım :asabi: , sağlığı açısından tabii ki sinirlerime hakim olamıyorum, elimden bi kaza çıkacak :lol:

Not: Bir yorumda forum buluşmamızdan memnun olmayan bir üyemiz yaptığı yorumda talihsiz yazılar yazmış;

Şunu unutmayalım ki forumun kuralları var. Ben yapılan yorumları okuyor ve gerektiği zaman gerektiği yerde müdahalemi zaten yapıyorum. Bu sizlerin söylemesiyle olacak birşey değil. Buluşma ile ilgili veya herhangi bir konuda eleştirileri okuyoruz. Foruma ve üyelere karşı saygısızlık veya hakaret düzeyine gelmediği sürece elbette eleştirilere her zaman açığız. Ancak kendini kaybedecek dereceye gelip saldırı mahiyetini alacak olursa yazılanlar işte o zaman zaten üyeliğin iptali söz konusu olacaktır. Bu nedenle bazı üyelerimizin daha sakin ve olumlu düşüncelerle bizlerle beraber olmalarını tavsiye ediyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi kim ne yaparsa kendine sen yeterki sıkılma sen yeterki forum buluşmalarından elini çekme yoksa senziz hiç bir buluşmanın tadı olmaz artık bu forum buluşmalarının sembolü olmuşsun osman yılmaz ustamızda baya yardımcı oldu bu buluşmada sağolsun masadan ayrılmadı tabiki sıcaklığın azizliğine uğradı oda ne yapsın herkes gibi oda sıcaktan nasibini aldı vel hasıl yinede çok güzel gecti en katılımcı ve istekli olan bursa ekibine burdan sonsuz şukranlarımı diliyorum sağolsunlar varolsunlar

aydın demirkol...ersun hocamız mehmet şen ve faik abi renk kattı oda ve diğer öğrenci kardeşlerimede teşekurler katılımlarından dolayı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi kim ne yaparsa kendine sen yeterki sıkılma sen yeterki forum buluşmalarından elini çekme yoksa senziz hiç bir buluşmanın tadı olmaz artık bu forum buluşmalarının sembolü olmuşsun osman yılmaz ustamızda baya yardımcı oldu bu buluşmada sağolsun masadan ayrılmadı tabiki sıcaklığın azizliğine uğradı oda ne yapsın herkes gibi oda sıcaktan nasibini aldı vel hasıl yinede çok güzel gecti en katılımcı ve istekli olan bursa ekibine burdan sonsuz şukranlarımı diliyorum sağolsunlar varolsunlar

aydın demirkol...ersun hocamız mehmet şen ve faik abi renk kattı oda ve diğer öğrenci kardeşlerimede teşekurler katılımlarından dolayı

Tahsin kardeşim,o senin kalbinin güzelliği..Sağol ,varol..Sen de forum buluşmalarının sembollerinden oldun ,artık sensiz de olmaz,ona göre.. :bye: ..Herkese Bursa dan Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..