Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Ozan Ertan abi ile geçen hafta bunu konuştuk. Ortak fikir madem çok kalabalık, madem güzel bir birliktelik olsun, herkes kaynaşsın istiyoruz sadece takım maçları yapalım dedik. Takım maçları olursa hem çok maç yapılır, hemde daha çabuk biter. Takımlar birbirini izler, oyuncular destek olur ve dağılmada olmaz.

Cumartesi sabah katılım durumuna bakarız ve çok kalabalık olursa takım maçları şeklinde başlarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece takım maçı yapacaksak şöyle bir sıkıntı geldi aklıma o da 3. oyuncunun yani yeşil oyuncuların sadece bir maç oynaması. Acaba sıkıntı olur mu? yeşillere sormak lazım...

Ayrıca sadece takım maçı yapacaksak grupları iyice kalabalık tutabiliriz böylece bol bol maç yapılmış olur ki gruptan çıkamayan takım yine de oynama şansı bulsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Sponsorlarımıza Starbucks'tan sonra biraz önce Tahsin Hoca ile yaptığımız görüşme sonrasında İstanbul Escape Point Sports & Exercise Club ve Table Tennis Point tesisleri'de sponsor oldu.

Masatenisi.org forum buluşmasına özel ,

bütün katılımcılar için Escape Point Sports & Exercise Club ve Table Tennis Point tesislerinde kullanılmak üzere ücretsiz üyelik kartları hediye edilecektir.

Hediye paketi içeriği ;

1 Aylık Table Tennis Point sınırsız masa tenisi salonu kullanımı

1 Aylık Escape Point gündüz fitness üyeliği

1 Aylık Sauna kullanımı

Bende forum buluşmamıza verdikleri destekten ötürü kendilerine hepimiz adına çok teşekkür ediyor ve buluşma günü aramızda görmek istiyoruz...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece takım maçı yapacaksak şöyle bir sıkıntı geldi aklıma o da 3. oyuncunun yani yeşil oyuncuların sadece bir maç oynaması. Acaba sıkıntı olur mu? yeşillere sormak lazım...

Ayrıca sadece takım maçı yapacaksak grupları iyice kalabalık tutabiliriz böylece bol bol maç yapılmış olur ki gruptan çıkamayan takım yine de oynama şansı bulsun...

Yeşil oyuncu ferdide zaten elenecek ve hiç maç yapmayacak. Takım olursa dengeli olur böylece. Çok maç yapar hemde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılacak kişi sayısını maalesef Cumartesi sabahından önce kestiremeyiz. İsmini yazdıranlardan gelemeyenler olabilir, ya da bir son dakika sürprizi yaşayabiliriz. Gruplar kaç kişi olacak? Aralarında özel maç yapmak isteyen üyeler için 1-2 masa boş bırakılacak mı? Her bir takım maçının ortalama 1 saat süreceğini düşünürsek 1 gün yeterli olur mu yoksa 2 güne mi yaymak gerekir maçları? Belki daha çabuk bir şekilde oynatılırsa maçlar 2. gün de farklı takımlarla farklı bir turnuva daha yapılabilir. Böylece herkes kaynaşmış olur, forum buluşması da amacına uygun şekilde gerçekleşir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Sponsorlarımıza Starbucks'tan sonra biraz önce Tahsin Hoca ile yaptığımız görüşme sonrasında İstanbul Escape Point Sports & Exercise Club ve Table Tennis Point tesisleri'de sponsor oldu.

Masatenisi.org forum buluşmasına özel ,

bütün katılımcılar için Escape Point Sports & Exercise Club ve Table Tennis Point tesislerinde kullanılmak üzere ücretsiz üyelik kartları hediye edilecektir.

Hediye paketi içeriği ;

1 Aylık Table Tennis Point sınırsız masa tenisi salonu kullanımı

1 Aylık Escape Point gündüz fitness üyeliği

1 Aylık Sauna kullanımı

Bende forum buluşmamıza verdikleri destekten ötürü kendilerine hepimiz adına çok teşekkür ediyor ve buluşma günü aramızda görmek istiyoruz...

Tufan hocam yine yapmış yapacağını;

Kendisine ve Escape Point Sports & Exercise Club ve Table Tennis Point tesisleri çalışan ve yetkililerine teşekkürü borç bilirim.

Tufan Hocam Emekleriniz ve bizleri sponsorsuz bırakmadığınız için tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takım maçları daha uygun ve kaynaşma açısından daha verimli olur.

Kişilerin renkleri tekrar gözden geçirilecektir elbette.

Ferdi maçlarda ise her renk grubu aralarında doğrudan eleme usulü maç yapar.

Takım maçlarına göre seri başları belirlenir böylece erken finalleri kısmen önleriz.

Takım maçları için gün içinde saat belirlenir, o saatten sonra da serbest maç yaparız allah ne verdiyse...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her renk grubu için ayrı eleminasyon da olabilir aslında. takım maçlarından sonra ferdi için zaman kalırsa tabi...

Bunu da defaatle dile getirdim, lakin kabul görmedi, hatta tepki çekti. Bence ferdi maçlar asla olmasın, hangi renk ya da torba altında olursa olsun farketmez. Takım maçları idealdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugun bayrampasada ön bir bulusma yaptik. Ben, Tahsin abi, Selim abi, Orhan abi, Onur, Mustafa Akar, Mustafa - Ayhan Ozkaymaz, Tunc Kahraman ve daha bircok kisi. Orhan abi hepimizi siraya dizdi tabii. Tahsin abi 2-2 cuzde kaybetti. Mustafa Akar ise 3-0 yenip bir de 3-0 yenildi Orhan abiye. Artik 4 gozle haftasonunu bekliyoruz :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugun bayrampasada ön bir bulusma yaptik. Ben, Tahsin abi, Selim abi, Orhan abi, Onur, Mustafa Akar, Mustafa - Ayhan Ozkaymaz, Tunc Kahraman ve daha bircok kisi. Orhan abi hepimizi siraya dizdi tabii. Tahsin abi 2-2 cuzde kaybetti. Mustafa Akar ise 3-0 yenip bir de 3-0 yenildi Orhan abiye. Artik 4 gozle haftasonunu bekliyoruz :(

Beni şerefli malübiyetlerinize karıştırmayın..Ben kimseyle maç yapmadım..

Ben diğer yaşlı veteranlarla bir köşede çekirdek çitliyordum (bu kelimeyide duyarım anlamını bilmem)..

Orhan Abinizi ben tanımadığım sizde tanıştırmadığınız için ön buluşmanız bizsiz kaldı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TT-Rating maçı yapan olursa eğer, ancak şu linkteki dosyayı doldurup bana verdikleri takdirde ilgili maçları sisteme girebileceğiz : word dosyası

Buluşmaya gelecek oyuncuların TT-ID numaralarını şu listeden alabilirsiniz.

Föyden 1-2 tane yazıcıdan çıkarmanız yeterlidir. Listeyi de yazıcıdan çıkarıp yanınıza almanızda fayda var.

Birkaç boş föy ve listyi isteyene verebileceğim. Ama dediğim gibi sizin önceden yazıcı çıktısı almanızı rica ediyorum.

Tekrar belirtmek istiyorum, eksiksiz doldurulmuş föy haricinde maç kabul etmeyeceğim. Föyün arkasında da föyü dolduranın ismi, soyadı ve imzası olsun lütfen...

Selamlar

Not : id leri Word olarak kolay yazdırmak için: http://www.tt-rating.com/ttrating/dosyalar/ttidler.doc

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takım yada Ferdi turnuva şekli,gurup sayısı gibi konuların kararını bence Cumartesi sabahı saat 10:00 da verelim.Masa sayısı çok iyi dolayısıyla 1 gunde takım maçları bitebilir.Katılımcı sayısının netliğine göre 1. yada 2. gun Ferdi yada Takım maçları yapılabilir.Tecrubeyle sabit bir fikir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..