Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Anladığım kadarıyla Forum Buluşması resimlerini yüklemişsiniz...Fecebook um olmadığı için mahrum kalmayayım...

Bir iki tanede resim bizler için Foruma eklerseniz memnun olurum.

linki düzelttim, tıklarsanız sizde görebilirsiniz, facebook hesabınızın olmasına gerek yok. sadece bir fotoğraf paylaştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gayet güzel bir buluşma oldu.. Bu kadar insanı toparlayıp birde organize etmek gerçekten çok zor. Muhakkak aksilikler yaşanacaktı. Kendi adıma da bu aksiliklerden birisini yaşadım ama buluşmanın kalabalıklığına bağladığım için üzerinde fazla durmuyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Gayet güzel maçlar oynadık. Gruptan Turushan Hoca'nın takımının ardından ikinci olarak bir üst tura çıkmayı da başardık. Daha fazla da ilerleyemedik. Fakat buradan takımda beraber ter döktüğümüz Bursa ekibinden Aydın abime ve genç yetenek İlhan kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah tekrar görüşmek üzere diyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvayı organize etmeye çalışan yönetim masasındaki birkaç kişi bu güzel forum buluşmasını rezil etmiştir.cumartesi günü adaletli takım oluşması için 2 saat torbalar oluşturuldu ve güzel bir turnuvaya başlandı zannettik fakat pazar günü giden arkadaşlar olduğu bahanesiyle elenen gurupların birinci adam elenmiyen takıma monte edildi ne yapalım adam yok bahanesiyle 44 guruptan 22 gurup elendiği haldebu arkadaşlardan bir mavi veya bir yeşil bulunamamış bora efendinin gurubuna kırmızı bir arkadaş monte edilmiştir bu arkadaş konsideyşın maçı oynaması gerekirken çeyrek final maçında karşımıza çıkarılmıştır bu haksızlığı yapan o masada bulunan itiraz ettiğimde de herkes itiraz ederse turnuva bitmez diyerek aymazlık gösteren osman arkadaşı kınıyorum pazar sabahı eksilen takımlar oluşturulurken 2 kırmızı arkadaş bir takımda olamıyacak diye anons yapan tufan beyin sonradan adam yoktu bahanesiyle kendi koyduğu kuralı bozmasını kınıyorum bu haksızlığı yapan bora arkadaşım ne yapalım adamım eksikti bir kırmızı seçtim bu forum buluşması maç okadar önemli değil bahanesiyle oynayalım bitsin gitsin diyerekoldu bittiye getirmesini kınıyorum kendi takımı elendiği halde konsideyşın oynaması gerekirken boranın takımına gelerek 2 kırmızı rahatça final oynayan hazıra konan ismini hatılayamadığım izmirli tahmin ettiğim o pişkin kişiyi kınıyorum bu nedenle onlara bir de centilmenlik kupası verilmesini istiyorum bu haksızlık karşısında turnuvayı çeyrek final maçında bırakarak haksızlık yaptığım takım arkadaşlarımdan özür diliyorum bir damla petrol nasıl binlerce litre suyu kirletiyorsa yüzde 98 i çok temiz olduğuna inandığım forum arkadaşlarımı o kalan yüzde ikinin kirletmesine müsade etmeyelim her şeye pembe gözlükle bakmayalım eleştirelim ki o yüzde iki bizi kirletmesin gecenin 4 ünde ve sinirle yazdığım yazımdaki imla hataları yüzünden özür diliyorum.

Tepkinizi en başta şaka olarak düşünmüştüm fakat hakem masasına gidilince takımınızdaki diğer abilere "Maçı size hükmen verelim" dedim ama kabul etmediler. Bu konuda sizin gibi düşünmediler. "Bizim için önemli olan sizlerle tanışmak ve dostça maçlar yapmak" dediler ve maça iki kişi olarak çıkmayı istediler.

"Adamım eksikti, bir kırmızı seçtim" diye bir tabir kullanmadım, çünkü bunu ben belirlemedim. Mustafa abiyi buluşmada tanıdım ve takımımıza eklendiğini 2. günün sabahı öğrendim. Kırmızı olduğunu dahi bilmiyordum çünkü oynarken hiç izlememiştim.

Elbette ki herşeyin adil olmasını isteriz ama renklerde bir dengesizlik yaşanmışsa ve adam eksiği varsa ne yapacağız peki? Maçlar yarım kalsa bu sefer de farklı tür tepkiler gelecek. Ne yapılsa yaranılamıyor malesef. Yapılan iyi şeyler nasıl da hemen akıllardan siliniyor, anlamıyorum. Takımlar adaletli olsun diye konuşmadığım üye kalmadı. Liste oluştururken saatlerimi verdim. Turnuva sabahı adaletli olarak lanse edilen ben, ikinci gün nasıl da hemen adaletsiz birine dönüşüverdim acaba :) Nasıl hırslı, kupa hastası biriymişim de haberim yokmuş.

"Yönetim masasındaki birkaç kişi" olarak tabir ettiğiniz kişiler; turnuvayı mini kaos ortamından kurtaran, herşeyin zamanında bitmesini sağlayan kişilerdir ve takdir edilmelidirler. Onlar orada olmasa, takım maçları zamanında tamamlanamayabilir ya da ferdiler hiç oynanamayabilirdi.

Tepkiler fazlasıyla ağır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence maçların yetişmemesi, oyuncu dağılımları, ikinci gün kadro değişiklikleri gibi konuları konuşmaya gerek yok. Bu konulardan şikayetçi olan arkadaşlar olabilir çok doğaldır ama bilinmelidir ki bu aksaklıkların büyük bir kısmının da nedeni yine forum üyeleridir. Maçlarını bitirmek yerine bolca antrenman maçı yapan veya maçı olduğu halde 2. güne katılmayanlar oldu. Böyle olunca çözüm bulabilmek adına bunlar yapıldı. Bu noktada bunlara bir başka çözüm öneriniz varsa yazabilirsiniz. Önümüzde bir sonraki buluşmayı konuşabileceğimiz 1 yıl var. Nasıl daha iyi olurduyu bolca düşünürüz.

Benim kanaatim, "aman karşı taraf güçlüydü", yok "bize haksızlık yapıldı", yok "bizim kırmızı açık kırmızıydı" vs. şeklinde hayıflanıp derece kaygısını ön plana alan, üstüne üstlük oraya gelmek dışında ne organizasyona ne de foruma katkısı olmayan üyeler mümkünse bir sonraki buluşmaya gelmesinler. Bu bir rating turnuvası değildir. İsmi üzerinde bir buluşmadır. Ve bu 140 kişilik (tahminen) organizasyonu şahsi çabalarıyla bir avuç arkadaş yaptı. Bana göre bu imkanlarla çok da güzel gerçekleştirdiler. Bolca masa tenisiyle geçen 2 gün oldu mu? Bence oldu. Gerisi hikaye.

NOT: Ben Starbucks'dan şikayetçiyim, çok git gel yaptım. Bardaklar miniminnacıktı. Büyük bardak garantisi veriyorlarsa bir dahakine Kahve Dünyası gelsin. :salak:

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence bu olay fazla büyütülmemeli. Sonuçta bir dostluk turnuvasıydı, öyle de kalmalı. Sanırım böyle bir durum ilk defa yaşanıyor. Daha önce turnuvayı yarıda bırakıp giden oyuncular olmadı bildiğim kadarıyla. Zaten isteselerde gidemezlerdi, çünkü buluşma hep uzak illerde yapılmıştı. İstanbul'a yakın olmasının bir dezavantajı da bu olsa gerek. Arabası olan, eşi dostu sıkılan ya da ortamı beğenmeyen çantasını alıp gitti, bu da bence turnuvayı düzenleyenlere ve diğer üyelere saygısızlıktı. Eğer ortada bir suç varsa bu onlarındır.

İki kırmızının bir takımda buluşması mevzusuna gelirsek; eminim ki bu durum hangi takımın başına gelse birisi de çıkıp ''kardeşim, diğer takımlara haksızlık olacak, biz birarada olmayalım '' demezdi. Kim bu işten mağdur olduysa o itiraz edecekti, etti de. Kim haklı kim haksız maalesef bir şey diyemiyorum, herkes biraz haklı aslında söylediklerinde. İşte diyorum ya hep turnuva olunca iş ciddiye biniyor diye, alın en güzel örneği. Sonra tepki görüyorum ama boşa değilmiş söylediklerim. Ortada ödül olmayan bir turnuvada bile bu tarz sıkıntılar olduysa ödüllü bir turnuvada neler olurdu kim bilir. Yani ödül mevzusu da değil aslında, kim en iyi, kim 1. olacak sorusuna forum buluşması altında cevap ararsanız kişisel hırslara yenik düşenlerle karşı karşıya kalırsınız, iki kere iki dört. Buluşmalara gelmesem de olacakları önceden görebiliyormuşum demek ki, neyse herkes için iyi bir ders olmuştur, bir dahaki buluşmalarda bu tarz sıkıntıların yaşanmaması için gerekli tüm önlemler alınır diye düşünüyorum.

Çözüme yönelik çok basit birkaç madde var aslında;

- Üye olmayan ya da belli bir tarihten önce üye olmayan katılamayacak

- Buna bağlı olarak da torbaların ve seviyelerin belirlenmesinde sıkıntı kalmayacak

- Ödül ya da turnuva olmayacak, herkesin birbiriyle maç yapacağı bir ortam sağlanacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tepkinizi en başta şaka olarak düşünmüştüm fakat hakem masasına gidilince takımınızdaki diğer abilere "Maçı size hükmen verelim" dedim ama kabul etmediler. Bu konuda sizin gibi düşünmediler. "Bizim için önemli olan sizlerle tanışmak ve dostça maçlar yapmak" dediler ve maça iki kişi olarak çıkmayı istediler.

"Adamım eksikti, bir kırmızı seçtim" diye bir tabir kullanmadım, çünkü bunu ben belirlemedim. Mustafa abiyi buluşmada tanıdım ve takımımıza eklendiğini 2. günün sabahı öğrendim. Kırmızı olduğunu dahi bilmiyordum çünkü oynarken hiç izlememiştim.

Elbette ki herşeyin adil olmasını isteriz ama renklerde bir dengesizlik yaşanmışsa ve adam eksiği varsa ne yapacağız peki? Maçlar yarım kalsa bu sefer de farklı tür tepkiler gelecek. Ne yapılsa yaranılamıyor malesef. Yapılan iyi şeyler nasıl da hemen akıllardan siliniyor, anlamıyorum. Takımlar adaletli olsun diye konuşmadığım üye kalmadı. Liste oluştururken saatlerimi verdim. Turnuva sabahı adaletli olarak lanse edilen ben, ikinci gün nasıl da hemen adaletsiz birine dönüşüverdim acaba :) Nasıl hırslı, kupa hastası biriymişim de haberim yokmuş.

"Yönetim masasındaki birkaç kişi" olarak tabir ettiğiniz kişiler; turnuvayı mini kaos ortamından kurtaran, herşeyin zamanında bitmesini sağlayan kişilerdir ve takdir edilmelidirler. Onlar orada olmasa, takım maçları zamanında tamamlanamayabilir ya da ferdiler hiç oynanamayabilirdi.

Tepkiler fazlasıyla ağır.

tunuva cumartesi günü 1 e doğru başladı osaatte bazı arkadaşlar ankaradan geliyoruz istanbula 40 km mesafedeyiz bizi de ekleyin demeleri kabul gördü benim ordudan elazığdan malatyadan gelen arkadaşlarımın ne kabahati vardı vakitleri çalındı onlar 10 dk fazla oynamak için 12 saat yol geldiler o iyi organize yapan arkadaşlar nerdeydi vmtd nin sitesindeki birkaç turnuva kuralı burada uygulanabilirdi buluşma öncesi bırkaç kuralla karışıklık önlenebilirdi maç işine gelince madem bora için önemi yoktu o maçtan çekilebilirdi fakat her kurala uyan turnuvadan turnuvadan çekildim buna rağmen suçlu oldum.bu arada emre bey aba aldından sopa göstermeyi bırakın burada her doğru söyleyeni forumdan atarak burada adaleti sağlayamazsın ewet ilk defa buluşmaya katıldım ve bu zihniyetle çok şey kaybemediğimi anladım bu arada diğer moderötörümüz tufan beyin gece yolculuğu nedeniyle uyuduğunu düşünüyorum oda kalkar kalkmaz benim forumdan atılmam gerektiğini bildirsin de forumumuz bir çiban başından kurtulsun.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• hiçbirşeyden şikayetçi olmam,
  • ne güzel buluşmaydı,
  • tanıdıklarımızla yeniden görüştük
  • tanımadıklarımızla tanıştık
  • güzel güzel maçlarımızı da yaptık,
  • daha ne olsun

elbette fotoğraflar olsun :thup:

işte link, herkes beğensin, bundan sonra forum buluşmalarının fotolarını bu sayfadan takip edebilirsiniz:

diğer fotoğraf çekenler de bu sayfaya yüklerlerse topluca bütün fotolara ulaşılır

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Organizasyonu yapan insanlarin o sıcak ve kalabalıkta mt sevgisiyle canı gönülden hizmetini çok taktir ettim. Seneye ben de görev almak niyetindeyim. bi tutam da ben tuz atmak isterim.

Forum dışından kimse gelmesin tartışmalarını okudum ve üye olmamamıza ragmen katıldım. Katılımcıların yarattığı süper sıcak ortamı gorunce ben de kendimi bu camianın bi parçası hissettim ve bu sabah da üye oldum.

Herkese selam

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki kırmızının bir takımda buluşması mevzusuna gelirsek; eminim ki bu durum hangi takımın başına gelse birisi de çıkıp ''kardeşim, diğer takımlara haksızlık olacak, biz birarada olmayalım '' demezdi. Kim bu işten mağdur olduysa o itiraz edecekti, etti de.

Herkes oynasın, kimse açıkta kalmasın denildi ve bunun üzerine herkes bir takıma yerleştirildi. Gidenler içinde çok sayıda mavi ve yeşil olduğu için açıkta kalan kırmızılardan biri bize düşmüş olabilir. Durum oldukça karışık bir hal alınca ister istemez adaletsiz durumlar ortaya çıkmış olabilir. Bundan dolayı da maçın hükmen verilmesi ya da maça ikişer kişiyle (devşirmesiz) çıkılması tavsiyesini kabul ettim fakat Sedat abinin takımındakiler kabul etmedi ve Sedat abi oynamak istemediğini söyleyince diğer iki abimizle maçımızı tamamladık.

@Yusuf : Eline yüreğine sağlık kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• hiçbirşeyden şikayetçi olmam,
  • ne güzel buluşmaydı,
  • tanıdıklarımızla yeniden görüştük
  • tanımadıklarımızla tanıştık
  • güzel güzel maçlarımızı da yaptık,
  • daha ne olsun

elbette fotoğraflar olsun :thup:

işte link, herkes beğensin, bundan sonra forum buluşmalarının fotolarını bu sayfadan takip edebilirsiniz:

diğer fotoğraf çekenler de bu sayfaya yüklerlerse topluca bütün fotolara ulaşılır

http://www.facebook....63453101&type=1

Teşekkürler Yusuf Aydın (matematik)..

Biz üyelerin tek görmek istediği bu güzellikler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tunuva cumartesi günü 1 e doğru başladı osaatte bazı arkadaşlar ankaradan geliyoruz istanbula 40 km mesafedeyiz bizi de ekleyin demeleri kabul gördü benim ordudan elazığdan malatyadan gelen arkadaşlarımın ne kabahati vardı vakitleri çalındı onlar 10 dk fazla oynamak için 12 saat yol geldiler o iyi organize yapan arkadaşlar nerdeydi vmtd nin sitesindeki birkaç turnuva kuralı burada uygulanabilirdi buluşma öncesi bırkaç kuralla karışıklık önlenebilirdi maç işine gelince madem bora için önemi yoktu o maçtan çekilebilirdi fakat her kurala uyan turnuvadan turnuvadan çekildim buna rağmen suçlu oldum.bu arada emre bey aba aldından sopa göstermeyi bırakın burada her doğru söyleyeni forumdan atarak burada adaleti sağlayamazsın ewet ilk defa buluşmaya katıldım ve bu zihniyetle çok şey kaybemediğimi anladım bu arada diğer moderötörümüz tufan beyin gece yolculuğu nedeniyle uyuduğunu düşünüyorum oda kalkar kalkmaz benim forumdan atılmam gerektiğini bildirsin de forumumuz bir çiban başından kurtulsun.

Sevgili Hocam..Söylediklerinizde yüzde yüz haklı olabilirsiniz...

Sizin yurdumuzun dört bir yanından gelen arkadaşlarınızın bu buluşmaya üyelerle tanışmaya birşeylerini paylaşmak için geldiklerini düşünmekteyim..Gelmişken tabiki maç yapacaklar seviyelerini görecekler.

Bu organizasyona turnuva gözüyle değil buluşma gözüyle bakarsak herşeyin bu kadar can sıkıcı olmadığını hep birlikte göreceğiz..

Bora benim forumda yazılarını severek okuduğum bana göre üzerine düşen bir görev olmasa bile elini taşın altına koymaktan çekinmeyen forumda her zaman aktif olan güzel bir arkadaşımızdır..

Benim kafamda sopalarını kırmaktan Emre Beyin aba altından gösterecek sopasının kaldığını bile sanmıyorum..

Yöneticilerimiz gereğinden fazla iyiniyetlidir..Benim gibi bir zehire bile senelerdir katlandıklarına istinaden, Evliya mertebesine bile ulaştıklarını bile söyliyebilirim..

Forumda sataşmadığım kapışmadığım tek bir üye ve sevenim yoktur...

Sizin bu değerli yazınızda katılmadığım nokta... forumun tek çıban başı benim...

Allah bizi bu spordan ayrı düşürmesin...Güzel ve sağlıklı günler hep bizlerin yanında olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Forum buluşmasının enlerini yapmadık henüz.

1.'EN RENK KÖRÜ' Bora Dileri (Yeşili mavi, maviyi kırmızı görüyor :whistle: )

2. EN ÇOK SAÇA İHTİYACI OLAN Mustafa Akar :whistle:

3. EN MİSAFİRİ Selim Girit. Buradan sevgi ve saygılar :alkis:

4. EN KASLISI Bilal Olgun (Topların boş ama kalıbı doldurmuşsun)

5. RATİNG CANAVARI Tahsin Kalay :alkis:

6. EN UZAKTAN GELEN OYUNCU Harun Bozanoğlu (Ferdilerde 1. oldu, kendisini tebrik ediyorum :alkis: )

Uykusuz halimle bu kadar hatırladım. El atın arkadaşlar listeyi büyütelim.

Katılımı bol maçı bol güzel bir buluşmaydı. Bu buluşmalar sayesinde burada bazen tartıştığımız insanların karşılıklı sohbet durumunda daha ılımlı insanlar olduğunu anlama imkanı buluyoruz.

Organizasyonda rol alan herkese teşekkürler

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Forum buluşmasının enlerini yapmadık henüz.

1.'EN RENK KÖRÜ' Bora Dileri (Yeşili mavi, maviyi kırmızı görüyor :whistle: )

2. EN ÇOK SAÇA İHTİYACI OLAN Mustafa Akar :whistle:

3. EN MİSAFİRİ Selim Girit. Buradan sevgi ve saygılar :alkis:

4. EN KASLISI Bilal Olgun (Topların boş ama kalıbı doldurmuşsun)

5. RATİNG CANAVARI Tahsin Kalay :alkis:

6. EN UZAKTAN GELEN OYUNCU Harun ... (Ferdilerde 1. oldu, kendisini tebrik ediyorum :alkis: )

Uykusuz halimle bu kadar hatırladım. El atın arkadaşlar listeyi büyütelim.

Katılımı bol maçı bol güzel bir buluşmaydı. Bu buluşmalar sayesinde burada bazen tartıştığımız insanların karşılıklı sohbet durumunda daha ılımlı insanlar olduğunu anlama imkanı buluyoruz.

Organizasyonda rol alan herkese teşekkürler

Teşekkürler Sevgili Hocam...

En kaslısı Bilal Olgun dan çok.... forumun Herkülü desek...T-shirt XXXL ancak olur o omuzlara..Sevgiler Hocam..

Bilal Hocamla aynı kulvarda koşmakta (yazmakta) yarar varar..Bilal Hocamı yakından görünce ürktüm..irkildim...korktum desem daha yerinde olacak..

Harun Hocamıda 1.den dolayı tebrik ederim...

Bora, buluşmada ya maç yaparken yada hakem olarak gördüm ...Tribünde göremediğim için...Selam veremedim...Buradan selam yoluyayım sevgili Boraya..

Buluşma ....Güzeldi... Çok güzeldi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçen arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum. Şu da unutulmamalıdır ki, maç organizasyonlarını düzenleyen baş hakem masasındakiler de oyuncuydu onlarda oynamak için geldiler. Hem adaletli bir durum oluşturdular, hem de o kadar kişinin maç organizasyonunu yaptılar. Herkes oynamaya geldi sonuçta. Şu da unutulmamalıdır ki; ikinci gün giden sporculardan dolayı; takımlar güçsüz oldu, güçlü oldu, kırmızı oldu mavi doldu gibi şeylere takılmak, bunun yaygarasını koparmak çok acayip ve olumsuzdu bence...Önemli olan aynı ortamda buluşmamız ve masa tenisi sevdalıları ile tanışmamız olmuştur. Burada şampiyon olan ya da ilk üçe giden avrupa şampiyonasına felan katılmıyor, ya da kazanacağı önemli bir durum yok. Kupa veya madalya istiyorsanız ya da İsminizin burada yayınlanıp kariyer oluşturmayı istiyorsanız yöneticlerin onu da yapacağına zannediyorum. Melih Buğur' a bir telefon etmeniz yeterli. Tenekeciden bir kupa ve madalya yaptırtıp size gönderebilir. Herkes buluşmaya ve tanışmaya geldi. 20. Takım arkadaşlarım Mustafa Yıldız ve Kemal Sağ' ile de çok iyi bir takım olduk. Kemal Abi yeşil olmasına rağmen kendini maviye yazmışlar. Herkes konuşuyor iki kırmızı aynı takımda diye bende iki yeşille takım oldum ve gayet de mutluydum. Her maçımızı ya 3-2 kazanıyorduk ya da 3-2 kaybediyorduk. Altını çiziyorum biz takım olmayı başarabildik.:) Takım olarak maç kaybetmemiz veya kazanmamız bizim için önemli değildi. Maç heyecanını takım olarak yaşadık ve yaptığımız maçlardan zevk aldık. Forumu oluşturan Ertan Abi ye de teşekkür ediyorum. Forum olmasa buluşma olmazdı...

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçen her arkadaşımıza yürek dolusu teşekkürler. Sıcak dışında herşey çok güzeldi. Herkesi tanımaktan büyük bir onur duydum.

Bizim takımda Mehmet abi hep 2 çekti ama ben ve diğer arkadaşımız yeşil bile değildik...Ama yinede çok güzel eğlendik birbirimize destek olduk kendi adıma çok şeyler öğrendim...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Muammer, Burak, Orhan, Harun kardeşlerime çok teşekkür ederim benim canlı olarak izlediğim en güzel maçları ortaya koydukları için.

Özellikle Muammer, Orhan. Burak Yalın, Boranın maçları izlenmeye değerdi.

Saygılar....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkinci gün salona gelemeyenlerden ve takımımı eksik bırakanlardan biri de benim. Sol ayak bileğim döndüğü ama takımım eksik kalmasın diye maça devam ettiğim ve bu halimle maçları kazanmak için sakat ayağımı daha çok zorlayarak akşam ağrıları çekerek sabaha eve dönme kararı verdiğim için herkesten özür dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende bu orgenisazyondaemeği geçen herkese teşekkür ederim,çok güzel maçlar oldu.Şunu unutmayın ki beş parmağın beşibir değildir.Tufan hocadan tut Melih hocaya kadar herkes görevini en iyi şekilde yaptılar.Ben özellikle Bursagrubunu tebrik ediyorum.Bursa'ya yerleşmektende gurur duyuyorum.2012 yılı Bursaiçin tam bir kupa ve madalya yılı oldu diyebilirim.Bursa'nın ismini Kocaeli'yede duyurduk ya helal olsun bizlere.Takım arkadaşlarımıda ayrıcana tebrik ediyorum.Birdaki form buluşmasında görüşmek üzere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..