Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

güncel liste : http://www.masatenisi.org/forums/topic/13053-9forum-buluthmasy-kocaeli/#entry82639

rengine itirazı olanı memnuniyetle değiştiririm zira kırmızılara ihtiyacımız var :) sayısal olarak dengeli olsun diye kafama göre mavi-yeşil ayarlaması yapıyorum ama diğer kırmızı olabilecekleri belirlemek zor. listede henüz bayan üyenin olmaması üzücü :) Şuana kadar 19 farklı şehirden üyenin ismini yazdırması ise sevindirici.

Tufan Yalçın, Zafer Yıldırım ve Ankara tayfasının diğer üyeleri.. Neredesiniz ???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Kısmetse organizasyona katılıp hem sizlerle tanışıp hem de masa tenisine doymak istiyorum. Masa tenisinde eskiden il birinciliklerim ( Kırklareli ) mevcut fakat düzenli olarak maalesef uzun zamandır oynayamadım. Yani yeşil grubuna girsem uygun olur gibi. (Eğer yaşa göre grup yapılacaksa yaşım 34.) Kısmetse organizasyonda orada olacağım. :)

Erman Balcı --- İstanbul /Sancaktepe

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güncel liste : http://www.masatenis...eli/#entry82639

rengine itirazı olanı memnuniyetle değiştiririm zira kırmızılara ihtiyacımız var :) sayısal olarak dengeli olsun diye kafama göre mavi-yeşil ayarlaması yapıyorum ama diğer kırmızı olabilecekleri belirlemek zor. listede henüz bayan üyenin olmaması üzücü :) Şuana kadar 19 farklı şehirden üyenin ismini yazdırması ise sevindirici.

Tufan Yalçın, Zafer Yıldırım ve Ankara tayfasının diğer üyeleri.. Neredesiniz ???

güncel liste : http://www.masatenis...eli/#entry82639

Mavilerden kırmızıya kaydırılan olursa biraz da iyi niyet takviyesiyle açılan mavi kontenjanına talip olabilirim. Yani kendimi övmek anlamında değil de eğer ferdiler yaparız da grup grup ayırırsak sonra yeşildeki arkadaşlara haksızlık olsun istemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer Abiden haber yok?

Zafer abi şuan Trabzonda gelince bi istişare yapıp organize olabilirsek gelir sanırım ama birde şu var malum izmirde izvet yeni bir salon açtı ve oranın işletme müdürlüğünü Zafer abi yapacak kurslar falan hafta sonları durum ne olur oda önemli tabi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih hocam, forum buluşmasındaki gayretlerin ve bizlere sağladığın imkanlar için şimdiden sana çok teşekkür ederim. Kalacak yer konusu bizim her buluşmamızda oynanacak salon kadar önemli bir yer tutuyor. Çünkü gerçekten hangi şehirde yaparsak yapalım çekirdek bir grubumuz var ve bu grup öğrenci vs... olduğundan dolayı kalacak yerin maddi olarak uygun olması önemli. Farkındaysan senle konuştuğumuz zaman ilk önce bu 20-30 kişinin kalacağı bir yurt olması önemli demiştim. Sen duyarlı davranarak bu konuyu halledeceğini ve hiç bir sorun yaşamayacağımızı belirttin ve bu sözünü tutarak salon dahil artık katılım dışında hiç bir sorunumuzun kalmadığını ispatladın.

Bu organizasyonda gösterdiğin çaba için sana tüm üyelerimiz adına şimdiden çok teşekkür ederim.

Forum buluşmamıza katılacak üyelerimiz zaten beraber güzel vakit ve zevkli maçlar yapmak için her sene fedakarlık yapıp geliyorlar. Bir aile olduğumuzun farkında birlik beraberlik ve en önemlisi sporcu kişilikleri ile dostça ve centilmence güzel bir hafta sonu geçirip diğer buluşmayı bekliyorlar.

Bu nedenle adı üstünde forum buluşması adı altında düzenlediğimiz bu etkinliğe katılmanın yegane şartı üye olmak. Üye olmayan ve yinede katılmak isteyen arkadaşlarımızı buluşmamıza kabul etmeyeceğimizi sizinle gelmek isteyen kişilere mutlaka iletmenizi istiyorum. Üye olmak şart. Üye tarihi vermeyelim. 1-2 gün önceden bile üye olacak kişiler olabilir kabul ediyoruz. Ancak suistimal edilmemeli ve devamlılık elbette istiyoruz. Sonuçta takip ediyoruz.

Bu seneki buluşmamız İstanbul'da sayılır ve katılım yüksek olacak diye düşünüyoruz. Baktım şu an 66 üye katılacak görünüyor. Bence çok artacak ama bu katılım bile şu anda harika bir turnuva için yeterli ve bol maç demek.

Melih hocam bizlerin rahat etmesi için gerçekten çok çabalıyor ve evlilik hazırlıklarına rağmen bizi ilk plana koymuş durumda :)

Sık sık kendisiyle görüşerek bilgi alış verişi yapıyoruz. Bu sene sponsor ve ödül gibi girişimleri ben istemiyorum. Çünkü sadece ödül için gelindiği yönünde düşünceler var gördüğüm kadarıyla. Ben buna inanmıyorum ama zaten Melih hocam kupa ve madalya ayarlamaya çalışıyor, hatta ayarladı diyebilirim. Aslında ona bile gerek yok. Beraber olup güzel vakit geçirmek bizim için bir ödül ve madalya olmalı zaten. Güzel anılar biliyorsunuz silinmiyor hiçbirimizin hafızasından.

Bu nedenle katılacak herkese güzel vakit geçirmelerini diliyorum. Herhangi bir sorunu olan üyelerimiz olursa mutlaka bana ulaşmalarını istiyorum. Her konuda imkanlar el verdiği sürece gerekli yardımı yapmaya hazırız. Unutmayın biz bir aileyiz ve beraber olmak istiyoruz.

Hepiniz sağlıcakla kalın...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abinin dediklerine katılıyorum. Çok güzel açıklamış herşeyi. Fakat üye olmayan katılamaz demek bence yeterli değil. Buluşmaya 1 ay gibi bir süre kaldı ve ben olsam şu saatten sonra üye olup gelmek isteyenleri kabul etmezdim buluşmaya. Zaten yukarıdaki yazıyı okuyan en azından bir 20-30 kişilik grup üye olacak, sonra senelik kontroller sonrası uzun süredir foruma girmedikleri anlaşılıp üyelikleri silinecek. Yani sil baş aynı noktaya geleceğiz. Şu ana kadar adı yazılanlar ya da şimdiye kadar üye olup adını yazdırmayanlar geç kalmamış olsun, fakat gelecek 1 ay içerisinde üye olanları nazik bir şekilde geri çevirelim. Buluşmanın selameti ve bu foruma bir şeyler katan gerçek üyelerin buluşmadan daha çok keyif alabilmeleri için bu yapılmalı. Ama tabii yönetim ve organizasyon komitesi bunun kararını verecek. Bence bir diğer problem de şu noktada yaşanacak. Üye olmayan ya da forum üzerinden çok tanımadığımız insanları oyun seviyelerine göre nasıl sınıflandıracağız? Bence en büyük mesele bu. Tamam buluşmanın amacı kaynaşmak, sohbet muhabbet ve biraz da masa tenisi ama en azından takım maçları için denk takımlar oluşturma konusu baya uğraştırıcı bildiğim kadarıyla.

Çağan Dağistan Los Angeles'tan bildirdi. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..