Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

ben de diyordum ki kürşad'a ne oldu, sesi soluğu çıkmıyor :))))))

Turushan abicim her ne kadar masa tenisi sahalarından uzak kaldığımız dönemlerde olsa, foruma giremesekte, buluşmamızı kaçırmamaya çalışırız bu böyle biline.. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan hocamla güzel bir reyting maçı yapacaz allahın izniyle kazyla yenmiştim sivasta bu sefer eminim alır öcünü görüşürüz sa ygılar hürmetler :bye:

elbette yaparız hocam, galibiyetin kaza ile değil, hakederekti, inşallah kocaelide kaldığımız yerden devam ederiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılmayı gerçekten istiyorum. 12-13 yıl önce oynamaya başladım. Aksatarak da olsa antrenmanlara gittim. Fakat "ne zaman bilinçli oynamaya başladın?" sorusuna yanıtım 4-5 yıl olur. Kendimi iddialı da hissetmiyorum. Bazı oyuncularımızın videolarını izledikten sonra yeşil ile mavi arası bir yerlerde olduğuma kanaat getirdim.

Tek ve çözümsüz gibi görünen sorunum buluşma tarihlerinde nöbetimin olup olmayacak olması... Açıkçası nöbet listem temmuz başında belli olacağı için kimseyi kandırmak istemiyorum. Durumuma ilişkin düşünceleriniz, önerileriniz varsa paylaşın lütfen.

Bu arada... Ali Rıza Karabulut / Ankara

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılmayı gerçekten istiyorum. 12-13 yıl önce oynamaya başladım. Aksatarak da olsa antrenmanlara gittim. Fakat "ne zaman bilinçli oynamaya başladın?" sorusuna yanıtım 4-5 yıl olur. Kendimi iddialı da hissetmiyorum. Bazı oyuncularımızın videolarını izledikten sonra yeşil ile mavi arası bir yerlerde olduğuma kanaat getirdim.

Tek ve çözümsüz gibi görünen sorunum buluşma tarihlerinde nöbetimin olup olmayacak olması... Açıkçası nöbet listem temmuz başında belli olacağı için kimseyi kandırmak istemiyorum. Durumuma ilişkin düşünceleriniz, önerileriniz varsa paylaşın lütfen.

Bu arada... Ali Rıza Karabulut / Ankara

Hepimiz sizin gibi tarihi belli turnuva zamanın, o an için bize denk gelmemesi sıkıntısına sahipiz..

İyi niyetimiz katılım (oynamak, tanışmak yada benim gibi seyirci olmak) ..Katılamazsak o da bizim şansımız (şansızlığımız).

Her şey olacağına varır...Yeterki bizler mutlu olalım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..