Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Aslında öncelikle "9.forum buluşması" adını "9.forum turnuvası" şeklinde değiştirseniz daha doğru olur. Çünkü her turnuva aynı zamanda bir buluşma fırsatı yaratır, ama buluşma demek turnuva demek değildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

galiba son senelerin yada şuana kadar yapılan forum buluşmalrının en kalabalık etkinliği olacak herkesle maç yapacağıma gore özel turnuva maçları dahil aşağı yukarı 250 maç yapmam lazım allahın izniyle sabah salona girecem akşam çıkacam reyting arkadaşları beklerim reyting uyesi olmayanlar hemen yaptırsın hatıra kalır orda yapılkan maçlar kaydolur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

galiba son senelerin yada şuana kadar yapılan forum buluşmalrının en kalabalık etkinliği olacak herkesle maç yapacağıma gore özel turnuva maçları dahil aşağı yukarı 250 maç yapmam lazım allahın izniyle sabah salona girecem akşam çıkacam reyting arkadaşları beklerim reyting uyesi olmayanlar hemen yaptırsın hatıra kalır orda yapılkan maçlar kaydolur

İnş yurtta masa olur tahsin abi saat 3 e kadar oynadığımızı hatırşıyorum :) :)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevan, büyük geçmiş olsun. Acaba bir komploya mı kurban gittin? Rakiplerin senin geleceğini ve ödülleri toplayacağını duyunca sana komplo kurmuş olabilirler :( Şaka bir yana cidden geçmiş olsun ama bu kırık senin oraya gelip bizlerle olmana engel değil bence. Belki ben de sahada olmam ama sırf o ortamda olmak için geleceğim. Maksat muhabbet herşeyden önce, atlarız otobüse tıngır mıngır gideriz :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevan, büyük geçmiş olsun. Acaba bir komploya mı kurban gittin? Rakiplerin senin geleceğini ve ödülleri toplayacağını duyunca sana komplo kurmuş olabilirler :( Şaka bir yana cidden geçmiş olsun ama bu kırık senin oraya gelip bizlerle olmana engel değil bence. Belki ben de sahada olmam ama sırf o ortamda olmak için geleceğim. Maksat muhabbet herşeyden önce, atlarız otobüse tıngır mıngır gideriz :(

Hatta bütün forum imzalar alçıyı hoş bir anı olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben gelmiyeceğim, böyle büyük şehirlerde buluşma yapmak gereksiz çok sorunlu.

Gelmemiz yada gelemememiz hepimizin tercih hakkı..

Büyük şehirlerde buluşma yapmanın gereksiz olduğuna katılmıyorum..

Çok sorunlu olan kısmı ise.... Ülkemiz....Sorunsuz vede sıkıntısız olan bir yeri var mı ki..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..