Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Mehmet Üstadım,tamam işte forum buluşması sizi deşarj etmemiz için ,bence en uygun yerdir..Bi aksilik olmazsa orada görüşüp,güzel zaman geçirmek dileklerimle..Selamlar..(Tabii,Tahsin kardeşim sizi bi saniye boş bırakırsa.. :( )

Ersun hocam,

Aynen dediğin gibi, inşallah orada buluşup üzerimdeki gerginliği atarız. Tahsin'e bakma sen, ben İstanbul'da oynarım onunla.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Forum Buluşması (14-15 Temmuz 2012 / Kocaeli)

Katılım Listesi

1- Melih Buğur (kocaeli masa tenisi) – Kocaeli

2- Öz Hakiki Wang Bora – Miami, FL

3- Ozan Kayıhan (TSuBaSa) - İstanbul

4- Bilal Olgun (Bilal OLGUN) – Samsun

5- Adem Güneşoğlu - Samsun

6- Fatih Birinci (Fatih Birinci) - Bursa

7- Ersun Küçükgüldal (Ersun) – Kocaeli

8- Abdullah Özkan (aaozkan) – Bursa

9- Murat Eriş (Mrtİzmir) – İzmir

10- Özgür Şeker (ozgur seker) – Bursa

11- Osman Yılmaz (osman yılmaz-67) – Zonguldak

12- Emre Adıgüzel (Emre Adıgüzel) – İstanbul

13- Sevan (swan) – İstanbul

14- Çağan Dağıstan (cagan) – İstanbul

15- Hakan Kırık (Hakan KIRIK) – İstanbul

16- Ertan Patır (Ertan) – İstanbul

17- Alican Söylemez (alican) – Ankara

18- Talha Alkaya - Ankara

19- Barış Ağaç – Ankara

20- Tahsin Kalay (Tahsin1) – İstanbul

21- Abdullah Yerebakan (Abdullah355) – Mersin

22- Necati Kösedağ (ararat1973) – Giresun

23- Atilla Serbest (atillaserbest) – Adana

24- Mert Gürel (Mert Gürel) – Kocaeli

25- Erdem Çetintaş (erdem çetintaş) – Ağrı

26- Mehmet Yılık (Myilik2002) – İstanbul

27- Mustafa Yıldız (Mustafa Yıldız) – İstanbul

28- Enes Yaylacı (CyRuss) – İstanbul

29- Övgü Yıldız (M.Övgü Yıldız) - Edirne

30- Çağlar Kalaycıoğlu - İstanbul

Ben tek olarak biraz zor ama bir araba ekip oluşturabirsek İnşaallah orada oluruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılım şartları tam olarak belirlenmedi gördüğüm kadarıyla. Kimler katılacak, sadece üyeler mi katılabilecek bunların net ve kesin çizgilerle belirlenmesi lazım bence. Çünkü Kocaeli'nin İstanbul'a olan yakınlığı foruma üye olan olmayan herkesin oraya yığılması anlamına gelecek. Buna şimdiden bir çözüm getirilmeli diye düşünüyorum. Aksi taktirde zaten mevcut olan yoğunluk daha da artacak, buluşma curcunaya dönecek. Buna adım gibi eminim ki gelen üye sayısı kadar bir o kadar da üye olmayan insan orada olacak. Kararı organizatörler ve forum yöneticileri birlikte almalı ve ona göre bir yol izlenmeli. Yoksa ne zaman yeterli olur ne de masa sayısı. Ve ben ve benim gibi bir çok insan da sadece seyirci kalmayı yeğleyecek. Evet baştan söylüyorum, buluşmaya katılma amacım herşeyden önce eski dostları görmek ve forum üzerinden irtibatta olup reel yaşamda tanışamadığım insanlarla tanışmak. Sanırım şimdilik en büyük problem bu gibi duruyor ve ben nasıl bir yol izleneceğini cidden merak ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakin olun gençler. Oynayacağımız salon öyle 6 masalık bir yer değil. Geçen sene Sivas'ta herkes gönlünce oynadı diye düşünüyorum. Bu sene de yine oynama-masa sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.

Ama zaten maksat oynamak da değilse sıkıntı yok...

Ha foruma üye olmayanlar gelmesin deniyor eh o konuda haklısınız. Uyarıyı yapalım üye olmayanlara kesinlikle gel demeyelim ama oraya birileri gelirse de ne bileyim oynamalarına izin vermeyecek miyiz? Bunu oylamak lazım bence...

Bu arada katılacak herkes seviyesini, kaç senedir oynadığını vs de yazsın bence. Çünkü buluşmaya 1 hafta kala listeyi hazırlayıp ona göre grupları oluşturmak lazım.

Geçen sene gece 1'de hala sağa sola tlf açıp oyuncuların bilgilerini almaya çalışıyordum ve hiç de adil olmayan bir dağılım olmuştu, önemli olan derece vs değil ama olunca da düzgün bir şey olsun istiyor insan.

O yüzden bence katılacaklar bilgilerini güncelleyerek ve varsa rating numaralarını da yazarak tekrar bir liste oluştursunlar derim ben..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güncel hali : http://www.masatenisi.org/forums/topic/13053-9forum-buluthmasy-kocaeli/#entry82639

takımlar 3 kişiden oluşacağı için aynı malatya buluşması öncesi yapıldığı gibi listeyi 3 gruba ayırdım. (kırmızı, mavi ve yeşil grup) her gruptan birer kişi seçilerek bir takım oluşturulur. elbette bu grupları tahminen belirledim. itiraz gelirse tekrardan değerlendirilir. tanımayıp ta yeşil olarak işaretlediğim kişilerin kocaeli'de bana kendilerini en iyi şekilde tanıtacaklarından eminim :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seviyeye 10 üzerinden not vermek çok subjektif olur diye düşnüyorum.

kaç senedir ne gibi ortamlarda oynadınız ve bu forumdan daha önce kimlerle maç yaptınız kimleri yendiniz kimlere yenildiniz gibi bilgiler daha faydalı olacaktır.

Çünkü ben kendimi zor bela masatenisçi taklidi yapan biri olarak görüyorum ama set vermediğim adam kendine profesyonel diyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakin olun gençler. Oynayacağımız salon öyle 6 masalık bir yer değil. Geçen sene Sivas'ta herkes gönlünce oynadı diye düşünüyorum. Bu sene de yine oynama-masa sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.

Ama zaten maksat oynamak da değilse sıkıntı yok...

Ha foruma üye olmayanlar gelmesin deniyor eh o konuda haklısınız. Uyarıyı yapalım üye olmayanlara kesinlikle gel demeyelim ama oraya birileri gelirse de ne bileyim oynamalarına izin vermeyecek miyiz? Bunu oylamak lazım bence...

Bu arada katılacak herkes seviyesini, kaç senedir oynadığını vs de yazsın bence. Çünkü buluşmaya 1 hafta kala listeyi hazırlayıp ona göre grupları oluşturmak lazım.

Geçen sene gece 1'de hala sağa sola tlf açıp oyuncuların bilgilerini almaya çalışıyordum ve hiç de adil olmayan bir dağılım olmuştu, önemli olan derece vs değil ama olunca da düzgün bir şey olsun istiyor insan.

O yüzden bence katılacaklar bilgilerini güncelleyerek ve varsa rating numaralarını da yazarak tekrar bir liste oluştursunlar derim ben..

Sakin olun derken? Gençler derken? Sen galiba dede oldun. Olacakları önceden görme yeteneğim yok ama az çok tahmin edebiliyorum. Ve şimdiden buna bir önlem alınsın istiyorum. Dışardan gelen olmasın istiyorum, foruma üye olmayan iyi oyuncular gelip de ödüllere çöreklenmesin istiyorum. Benim derdim bu. Belli bir sınır belirlenmezse curcunaya döner diyorum, istersen 50 masa olsun farketmez. Önemli olan masa sayısı değil, onca kişiyi derlemek toparlamak ve düzgün bir şekilde organize edebilmek. Yoksa oynamaya herkes oynar bir türlü. Fakat madem bu buluşma senede bir kez yapılıyor, adam gibi bir şey olsun. Forum buluşmasıysa bu foruma bir şeyler katmış insanlar gelsin. Benim bu konudaki tavrım net. 3 sene önce Malatya'da forum üyesi olmayan ve yasaklı pütür kullanan bir arkadaş (Mehmet idi sanırım) şampiyon olmuştu. Daha sonrasında Rize'den Gokhan katılmış 2. olmuştu. Ben tüm bu derecelerin forumun gerçek üyeleri arasından çıkmasını istiyorum. Daha ne diyim bilmiyorum :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sakin olun derken? Gençler derken?

Gereksiz agresif gördüm ve senden aşağı yukarı 10 yaş büyüğümdür.

Ha sen bu lafımdan bile alınacak duruma geldiysen cevap daha vermem. gerçekten seni tanımakta zorlanıyorum. Çok gereksif bir agresiflik içindesin.

Bir oyuncunun turnuvaya katılma sebebinin t-shirt'e çöreklenmek olduğunu düşünmüyorum.

Ha halen de forum dışından oyuncuların turnuvaya katılmasına karşıyım ama bugüne kadar turnuvaya katılmış kişlilere hakaret etmeye ne gerek var anlamıyorum. Ne bu agresiflik?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmasına katılan ve ödül alanlara hakaret ettiğimi nerden çıkardın Ozan Allah aşkına çok merak ettim :( Bu konu daha önceleri de konuşulmuştu belki hatırlarsın. Ben orada da aynı şeyleri söylemiştim. Katılanlar ödül için katıldı demedim ama bir etken olduğunu atılan eski üyelerimizden (pro idi kendisi ) birisi de itiraf etmişti. Daha önceki uygulamalar yanlışlar içeriyordu bence, bu sefer daha iyi bir organizasyon olması için tüm gayretim. He diyebilirsin oturduğun yerden sallıyorsun, buluşmaya ne katkın var ya da düzenlenmesinde ne emeğin var diye. Sadece kendimce yanlış gördüğüm durumları ortaya koyup nasıl daha iyiye ulaşırız onun derdindeyim. Agresiflikle uzaktan yakından alakası yok bunun. Benim bundan 3 sene önce de ödül beklentim yoktu, şimdi de yok. Bundan 10 sene sonraki buluşmada da olmayacak. Emin ol dışarıdan raket tutmayı bilmeyen birisi bile katılacak olsa tavrım değişmez. Bu benim arkadaşım, yakınım olsa da değişmez. Foruma üyeyse katılır, değilse katılmaz, nokta. He gelir ortama, insanlarla tanışır, sohbet muhabbet eder, ona amenna. Ama forum buluşması diyorsak forumun buluşması olmalı. Olmayacaksa da adını forum buluşması değil halk günü koyalım, daha uygun olur :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..