Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da Robotla Çalışma Yapılabilecek Yer?

swan

Recommended Posts

selim abey doğru demiş benim çakmalar iidir çakmayı sewiyom ) tersten de çakabiliyom alttan yukarı doğru cakınca hele top sağdan sola dogru falsolu gidiyo karşılayan çıkmadı daha :) kesme oynayanlara karşı sewmiyom onların attığı toplar çakınca başta ağa takıyom genelde ama alışınca güzel çakabiliyom en çok çakmaya çakmayı sewiyom tabi her zaman tutmuyo tabi ama olunca çok zevkli oluyo :) param olsun karbon tahta alcam onla daha güzel çakılıyomuş ama pahalı :)))P

Yukarıda okuduğunuz gönderide kaç tane yazım yanlışı bulunmaktadır?

a) Hiç yok b ) 20'den az c) En az 50 d) Okuyamadığım için bilemiyorum

Okudum okumasına da...ne okuduğumu bilemedim...

Çakması çok bol bir yazı olmuş...Yok....çok çakma bir yazımı olmuş...O da değil....kim kime nerede çakmış, ben burasını anlamadım...Abüüü

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bırakın hocam bu işleri. eye of the tiger müziği eşliğinde tam gaz hazırlanıyorum ben. ayrıca raketime ipleri sardım sağına soluna büyüler çizdim. her attığım top köşeden çıtlayıp sayı olacak

Dediğiniz gibi....Bırakmak lazım aslında..daha doğrusu benim bırakmam lazım...

Sayın hocam robot lazımsa ben geleyim...Yahu dün Belediyenin yerine Serhatla gidip bir iki vuruş yapayım dedim..Sonunda robot oldum..

Bel, kol,ayak, bacak, diz, boyun, baş,,,, aklınıza gelen her tür vücut organım tutuldu..Hareketlerim robota döndü...ama işe yaramaz bir robot oldum..Üfleseler yıkılacağım..

Top atmayan, sadece konuşan çakma bir robot lazımsa hemen geleyim...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğiniz gibi....Bırakmak lazım aslında..daha doğrusu benim bırakmam lazım...

Sayın hocam robot lazımsa ben geleyim...Yahu dün Belediyenin yerine Serhatla gidip bir iki vuruş yapayım dedim..Sonunda robot oldum..

Bel, kol,ayak, bacak, diz, boyun, baş,,,, aklınıza gelen her tür vücut organım tutuldu..Hareketlerim robota döndü...ama işe yaramaz bir robot oldum..Üfleseler yıkılacağım..

Top atmayan, sadece konuşan çakma bir robot lazımsa hemen geleyim...

ktm

Oh olsun. Sen oynama oynama vıdı vıdı yap dur, sonra oram buram tutuldu de.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oh olsun. Sen oynama oynama vıdı vıdı yap dur, sonra oram buram tutuldu de.

Feysbukun yok mu senin..hiç okumazmısın bu yararlı siteyi be... bire zındık..

O sitede millet bir birini yağlayıp duruyor..aynısından banada yazı versen olma mıydı..

Hani şöyele felan...Ah canım abim belini mi zorladın(keşke dilini zorlasaydı mı diyon) çok büyük geçmişler olsun sen bir denesin kendine çok çok iyi bak... üzüntüye boğma bizleri... sen yoksan bizlerde yokuz... senin varlığım bile yeter.... gibi ağdalı yağlamalar..

Ben mi söyliyeceğim bu yağlama işlerini..az yağlayın yahu....Bak yazmıyacam bir dehe...,,

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O sitede millet bir birini yağlayıp duruyor..aynısından banada yazı versen olma mıydı..

Hani şöyele felan...Ah canım abim belini mi zorladın(keşke dilini zorlasaydı mı diyon) çok büyük geçmişler olsun sen bir denesin kendine çok çok iyi bak... üzüntüye boğma bizleri... sen yoksan bizlerde yokuz... senin varlığım bile yeter.... gibi ağdalı yağlamalar..

Ben mi söyliyeceğim bu yağlama işlerini..az yağlayın yahu....Bak yazmıyacam bir dehe...,,

ktm

swan bunu beğendi [1] sen de beğen yorum yap paylaş camdan atla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ktm

Sayın Selim Bey,

Beni kızdırmayın. "Dost acı söyler" deyişini kullanmak zorunda bırakmayın.

Biz mi dedik masayı katlayın, spordan emekli olun, inzivaya çekilin diye.

Ruhu da vücudu da sağlıklı tutmak için her daim harekete ihtiyaç olduğunu bilmeyen yok ama inkar eden çok maşallah.

Sporun yaşı yoktur.

"Altmışımı gördüm ...ümü mindere gömdüm" yaparsanız, ..çınız da ağrır başınız da.

Mesajlarımızda trans yağ yoktur. Oh olsun.

"Tip Defteri" denen hadise de yalan dünyanın devranıdır, başka birşey değil.

Sanki forumun suyu çıktı.

Artezyen fışkırdı orta yerinde de paylaşımlar ıslandı.

Hayret bişey arkadaş ya...

ŞİMDİ GELİYOR MUSUN GELMİYOR MUSUN UPS'YE?? :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Selim Bey,

Beni kızdırmayın. "Dost acı söyler" deyişini kullanmak zorunda bırakmayın.

Biz mi dedik masayı katlayın, spordan emekli olun, inzivaya çekilin diye.

Ruhu da vücudu da sağlıklı tutmak için her daim harekete ihtiyaç olduğunu bilmeyen yok ama inkar eden çok maşallah.

Sporun yaşı yoktur.

"Altmışımı gördüm ...ümü mindere gömdüm" yaparsanız, ..çınız da ağrır başınız da.

Mesajlarımızda trans yağ yoktur. Oh olsun.

"Tip Defteri" denen hadise de yalan dünyanın devranıdır, başka birşey değil.

Sanki forumun suyu çıktı.

Artezyen fışkırdı orta yerinde de paylaşımlar ıslandı.

Hayret bişey arkadaş ya...

ŞİMDİ GELİYOR MUSUN GELMİYOR MUSUN UPS'YE?? :kizgin:

Sayın Ongun abi Bey..Neren başlasam kıvırmaya, ben kem küm öyle dimek istememiştim aslen, bende başkalarının yalancısıyım..beni çok şişirdiler... söylemeye zorladılar...yazarkenede kendimde değilmiydim neydim ...Yedik fırçayı bir kere fena parladık...evde pırıl pırıl geziniyorum..ampul oldum desem yalan olmaz..Ben ettim sen etme abi...11-0 razıyım sayı vermesende olur...ortalıkta ezik olarak gezmeye bile razıyım...Af et benü...

Nirden dedim fes buk diye....Sen nire dersen ben oraya hemencik geli vereyim..

Bu yazımda bir terslik var mı...Hünkarım

saygılar ve hürmetler bizden ...padişahım sen çok yaşa,

Has Odabaşı

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Yarın saat 3'te beni UPS'de, koltuk altında raket, eller cepte, junkie junkie gezinirken bulabilirsiniz. Kapışıp vuruşmak üzere.

Senin durum iyi yine cangul cungul sıcak bir ortamda turalayıp duruyon...

Beni bu soğuk havalarda karton kutunun içinden çıkaran ve sıcak çorba veren devletimize şukranlarımı sunuyorum..

Yahu ben ne ettimde (gunahım neydide) beni bu foruma yukarıdan yolladılar..Tahta lastik fukarasıyız hiç bir malzemeye yorum yapmayı beceremiyorum...üstüne üstlük mod arkadaşlarımızdan biride mazemelere gereksiz yorum yapanı cizerim diyiverdi..... ne olacak şimdi benim bu halim diye yazıların etrafında kedi gibi dolaşmaya başladım......korkuyorum biri benim üzerime basacak diye ..

Evsiz barksız,,,yuvasız yurtsuz... kimsesizlere döndün sonunda ktm.....

Nerde bu devlet nerde bu millet.....Hapşu...üşüttüm az ..ama neremi belli değil..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

boşveriniz efem. burası benim başlığım gidin başka yerde oynayın deme hakkı olmayacak mı adam koca mod olmuş. biz makaramıza bakalım 2 kamyon dolusu taraftar eşliğinde geliyorum ups'ye 3-3:30 arası.

Davul zurnada var mı Hocam.....Yoksa beni askeremi uğurluyacan..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eveet gördüğünüz üzere ups'de bir yıldız gibi parladım. selim bey hastaymış ama geldi bizi kırmadı makaramızı yaptık. tekrar geçmiş olsun hocam ongun bey herbişeyi yaptı bi şpagat açmadığı kaldı.. windmill chop da denedi ama gözlerimizi kapadık artık tuttu da sayı olduysa bilemiyorum. süper spinler çektim acaip servisler attım buna rağmen herkese madalya verdiler bana niye vermediler? bana gıcık mısınız? şu an okuldan yürüttüğüm koca kupanın içinden portakal suyu içiyorum yorumlarınızı alıyım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir daha UPS ye gidersem...

Oyuncu olarak gittik olmadı...Seyirci olarak gittik olmadı..

Niye gideyim...ki...Bir kupa bir madalya vermediniz..bir top verseydiniz yahu...

Ne cimri bir hocası var bildiğiniz gibi değil...

Pardon..

Nurullah hocam saygılar...sen bir tanesin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi oldu iyi. Pek keyifliydi. Ellerinize sağlık. Turnuvanın ortasına düşmeseydik daha güzel olacaktı ama feysimiz olmayınca nerden bileceğiz. Kısmet. İmkan buldukça öntırmanlarımıza devam edelim. Selim abi sağolasın iyi ki geldin. Ziyaretlerinin devamını bekliyoruz. Halley kuyruklu yıldız hesabı olmasın, yörüngeyi kısa tutalım abi.

Windmill chop yine tutmadı. Sen eyvah diyip arkanı dönünce göremedin. Bu sefer de raketin sapı gözüme geldi. Servislerini ondan karşılayamadım. Aslında gözüm kapalı karşılarım da uzun zaman oldu unutmuşum. Van Damme'ın o filmini bulup tekrar seyretmem lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sizin ellerinize sağlık dostum, mutlaka bir çözüm bulalım ve antrenmanlara devam edelim. bence selim bey de oynamaya başlar artık bizle. makara ve antrenman bir arada daha ne olsun

Anteram felan derken olacaksın büyük oyuncu....bizlerde hocam burnunuzda kıl var alabirmiyim diyecez...elleme kılımı tüyümü burnumu diyecen..biz yine açığa düşeceğiz...Uğraştırma bizleri...

Seviye düştümü..seviye....düşmediysede.... yerleri mutlaka kirletmişizdir...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sizin ellerinize sağlık dostum, mutlaka bir çözüm bulalım ve antrenmanlara devam edelim. bence selim bey de oynamaya başlar artık bizle. makara ve antrenman bir arada daha ne olsun

Sevgili Sevan beni çağırdığına göre daha robot bulamadın anlaşılan...Bizim robotun pili bitti şarjda tutmuyor..Beni saksının yanına konu mankeni diye koyacaksan geleyim..

Şu iki gündür 30 tane foruma yazı gönderdim mesajlarım 2 tane gönderilmiş gibi duruyor...Forumun mesaj ayıklayıcı akıllı bir robotu var heralde benim kof mesajları görünce direk çöpe atıyor...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam bak forum buluşması da yaklaşıyor hasmımız çok... gel çalışalım kıyıdan kıyıdan.

not: çok kazanan konuşacak olsa oturur ongun beyi dinlemek zorundayız ikimiz de. onun diline düştük mü ikimizi bir paketler söyliyeyim

Doğru söylüyorsun...Ongun birde UPS de oynuyor..

Bizi paketledimi ...UPS ile bizi canı nereyi çekerse oraya gönderir....Korkutma bizi akşam akşam..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 73 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..