Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul'da Robotla Çalışma Yapılabilecek Yer?

swan

Recommended Posts

Söylemiyeyim diyordum ama dayanamadım..

Ya bizim mutfakta her işi yapan bir robot var..Alman malı Almancan varsa belki top atmasını öğretebilirsin..

Bende satıcının yalancısıyım zamanında her işi yapar diye bize satmıştı..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de çalışayım bari o zamana kadar... evde yastıklara spin çekmek suretiyle :)

Benim yastık epey ilerletti, bayağı iddialı oynuyor artık. Harika top tutuyor, her topu karşılıyor maşallah.

Ama henüz köşe minderiyken başlamıştık antrenmanlara. Yastığınızı da getirin kapıştıralım isterseniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam bırakın bu işleri diğer başlıkta selim beyi 11-1 yendiğiniz iddia ediliyor. birazdan forumu kapatıp spine başlıyorum ben. oynamadığım zamanlarda da masa tenisi antrenman videolarını izliycem videodan top takibi yapıcam. bütün şartları seferber ettim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tüm imkanları seferber ettim bir kere. tuning yapıp benzinli bali ile yapıştırıyorum peşin söyliyim. yedekte bir iki kırık topum da var baktım olmuyor kırık topu sürerim oyuna çaktırmadan. bunlar da yetmezse yalancı bir hakem bulmak lazım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim yastık epey ilerletti, bayağı iddialı oynuyor artık. Harika top tutuyor, her topu karşılıyor maşallah.

Ama henüz köşe minderiyken başlamıştık antrenmanlara. Yastığınızı da getirin kapıştıralım isterseniz.

Ongun senin yastık doğal lateks heralde...Müthiş top tutar bunlar..tuttuğunuda bırakmaz ..Yastık altı yapar...spını sutu tekmesi tokatı çok güçlüdür...ard arda fena çakar bilesin....yanına yaklaşma..sağı solu belli olmaz..çarpar........Aklında olsun birde ucuz top kullan ...Bu bilgileri bulamazsın hiç bir yerde...sevildiğini bil..

Forumun kapına asıcaktım bu yorumuda.....millet bu bilgiden yararlanmak için kapıyı bacayı kırmasından korkuyorum...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun senin yastık doğal lateks heralde...Müthiş top tutar bunlar..tuttuğunuda bırakmaz ..Yastık altı yapar...spını sutu tekmesi tokatı çok güçlüdür...ard arda fena çakar bilesin....yanına yaklaşma..sağı solu belli olmaz..çarpar........Aklında olsun birde ucuz top kullan ...Bu bilgileri bulamazsın hiç bir yerde...sevildiğini bil..

Forumun kapına asıcaktım bu yorumuda.....millet bu bilgiden yararlanmak için kapıyı bacayı kırmasından korkuyorum...

ktm

Evet sinir ediyor beni. Baş edemiyorum artık. Çok ters bir oyunu var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selim beyi davet ettim ama oralı bile olmadı. lütfen buyrun efem en azından şu şaibeli durum ortadan kalksın. ongun beyle maç yapın kim kimi 11-0 yeniyor kim iyi dans ediyor belli olsun. baktık olmuyo size pütürlü masa bulacam o da yetmezse pütürlü top, pütürlü file, antispin tişört.. bulacaz bişeyler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selim beyi davet ettim ama oralı bile olmadı. lütfen buyrun efem en azından şu şaibeli durum ortadan kalksın. ongun beyle maç yapın kim kimi 11-0 yeniyor kim iyi dans ediyor belli olsun. baktık olmuyo size pütürlü masa bulacam o da yetmezse pütürlü top, pütürlü file, antispin tişört.. bulacaz bişeyler

Ben söyliyeceğimi söyledim..Ongun beyle antreman yapın ama o kadar..Maç yapmaya niyetli iseniz maç öncesi mutlaka Nesrin Topkapıdan ders alın ihtiyaç hasıl olabilir..Sayı aldığınızda ne yapacağınız şaşırıp yabancılık çekmemeniz bakımından..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim servislerim çok iyidir :p kesik oynuyom ben kesik

Ey ahali duymadınız galiba...Ongun bu maç sonunda adama etek giydirir...Ben artık niye UPS gitmiyorum yada gidemiyorum...Giydiğim fistan dar gelmeye başladı eskisi gibi kıvıramıyorum artık bir yeri patlıyacak diye ödüm kopuyor...

Kesik oynuyon anladık da... ama adam genel çakıcı dikat et..Hele bir BH ti var sanırsın yasaklı uzun pütürden top geliyormuş gibi çakıyor...O na göre..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim servislerim çok iyidir :p kesik oynuyom ben kesik

Ey ahali duymadınız galiba...Ongun bu maç sonunda adama etek giydirir...Ben artık niye UPS gitmiyorum yada gidemiyorum...Giydiğim fistan dar gelmeye başladı eskisi gibi kıvıramıyorum artık bir yeri patlıyacak diye ödüm kopuyor...

Kesik oynuyon anladık da... ama adam genel çakıcı dikat et..Hele bir BH ti var sanırsın yasaklı uzun pütürden top geliyormuş gibi çakıyor...O na göre..

ktm

selim abey doğru demiş benim çakmalar iidir çakmayı sewiyom ) tersten de çakabiliyom alttan yukarı doğru cakınca hele top sağdan sola dogru falsolu gidiyo karşılayan çıkmadı daha :) kesme oynayanlara karşı sewmiyom onların attığı toplar çakınca başta ağa takıyom genelde ama alışınca güzel çakabiliyom en çok çakmaya çakmayı sewiyom tabi her zaman tutmuyo tabi ama olunca çok zevkli oluyo :) param olsun karbon tahta alcam onla daha güzel çakılıyomuş ama pahalı :)))P

Yukarıda okuduğunuz gönderide kaç tane yazım yanlışı bulunmaktadır?

a) Hiç yok b ) 20'den az c) En az 50 d) Okuyamadığım için bilemiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''''selim abey doğru demiş benim çakmalar iidir çakmayı sewiyom ) tersten de çakabiliyom alttan yukarı doğru cakınca hele top sağdan sola dogru falsolu gidiyo karşılayan çıkmadı daha :) kesme oynayanlara karşı sewmiyom onların attığı toplar çakınca başta ağa takıyom genelde ama alışınca güzel çakabiliyom en çok çakmaya çakmayı sewiyom tabi her zaman tutmuyo tabi ama olunca çok zevkli oluyo :) param olsun karbon tahta alcam onla daha güzel çakılıyomuş ama pahalı :)))P

Yukarıda okuduğunuz gönderide kaç tane yazım yanlışı bulunmaktadır?''''

a) Hiç yok b ) 20'den az c) En az 50 d) Okuyamadığım için bilemiyorum

bsg18 bunu çoooooooooook beğendi

Bu arada cevap:C

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 82 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..