Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlgimi Çeken Defans Tahtaları

Guest ktm

Recommended Posts

Teşekkürler Hocam,

Pütür ile ilgili yorumlarınız çok net ve açıklayıcı vede güzel olmuş...

Tahtada ise jo ve shake bana yakın duran tahtalar..Anladığım kadarıyla birbirinr yakın duran eşdeğer tahtalar..

Tekrar teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için..

ktm

Rica ederim, deneyimlerimi her zaman paylaşırım. Bu arada söz etmeyi unutmuşum, Joola Chen Weixing tahta (mavi saplı) hem hafif, hem de çok atıyor. Yarı geniş kafalı, aynı Xiom Aigis gibi. Ama Aigis'e göre biraz daha hafif ve atak. Ancak kalın olması nedeniyle anında seçenekler arasından çıkardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim, deneyimlerimi her zaman paylaşırım. Bu arada söz etmeyi unutmuşum, Joola Chen Weixing tahta (mavi saplı) hem hafif, hem de çok atıyor. Yarı geniş kafalı, aynı Xiom Aigis gibi. Ama Aigis'e göre biraz daha hafif ve atak. Ancak kalın olması nedeniyle anında seçenekler arasından çıkardım.

Nittaku new def. tahtası bu sene çıkmıştı bu tahta hakkında bilginiz varmı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku New Def. tahtası hakkında en ufak bir bilgim yok. Ancak Shake Def kullanmakta iken bir arkadaşın Nittaku Resist tahtasını denedim. Üzerinde bendeki ile benzer bir kombinasyon vardı ancak vurduğumda toplarım uçup gitti. Belki biraz daha oynamaya devam etsem açılarımı düzenlerdim ama, önemli olan bu değil, ilk geçiş anında ne hissettiğimdir. Buradan şunu anlıyorum, Nittaku Shake Def tahtaya göre daha agresif bir tahta. Biraz da kalın bir tahtaydı. Pek hoşuma gitmedi yani. Vioncello'yu da denedim, o çok güzel hisli bir tahtaydı. Bora onunla bir defa oynadı ve o an defansa geçmeye karar verdi :) Sonra geri vazgeçti. New Defence tahtayı hiç denemedim, ama o Resist ile oynayan defansçı arkadaşımız o tahtayı da beğenmemiş. Yine de denemeden yorum yapmak doğru olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora onunla bir defa oynadı ve o an defansa geçmeye karar verdi :) Sonra geri vazgeçti.

dikkatinizi çekerim.. 5 dakika bile sürmeyen bir antrenmanın %80'ini vioncello tahtayla fh şutop ve spinle geçiren atak oyuncunun henüz kesmeye başlamadan bir defans tahtasını beğenmesi tarihi bir olaydır. haaa.. kestin de ne değişti, aşkından ölüp bittin mi derseniz.. açıklıyorum.. Vazgeçtim.

defans için hızlı olduğu kesin. lastik olarak nokta atışı yapmadığınız sürece alışması baya zaman alır. belki bunun kadar ya da bundan daha hızlı, tahmin edemiyorum ama haneyoshi - feint long 3 kombinasyonuyla keserken aşırı derecede zevk almıştım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku New Def. tahtası hakkında en ufak bir bilgim yok. Ancak Shake Def kullanmakta iken bir arkadaşın Nittaku Resist tahtasını denedim. Üzerinde bendeki ile benzer bir kombinasyon vardı ancak vurduğumda toplarım uçup gitti. Belki biraz daha oynamaya devam etsem açılarımı düzenlerdim ama, önemli olan bu değil, ilk geçiş anında ne hissettiğimdir. Buradan şunu anlıyorum, Nittaku Shake Def tahtaya göre daha agresif bir tahta. Biraz da kalın bir tahtaydı. Pek hoşuma gitmedi yani. Vioncello'yu da denedim, o çok güzel hisli bir tahtaydı. Bora onunla bir defa oynadı ve o an defansa geçmeye karar verdi :) Sonra geri vazgeçti. New Defence tahtayı hiç denemedim, ama o Resist ile oynayan defansçı arkadaşımız o tahtayı da beğenmemiş. Yine de denemeden yorum yapmak doğru olmaz.

Sayın Hocam

Birde darker 7p-2a.def ilede bana duyduğunuz bildiğiniz bir bilgi sunarsanız...

Allah köre bir göz vermiş kör ikinci gözü istemiş.....

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dikkatinizi çekerim.. 5 dakika bile sürmeyen bir antrenmanın %80'ini vioncello tahtayla fh şutop ve spinle geçiren atak oyuncunun henüz kesmeye başlamadan bir defans tahtasını beğenmesi tarihi bir olaydır. haaa.. kestin de ne değişti, aşkından ölüp bittin mi derseniz.. açıklıyorum.. Vazgeçtim.

Bora dur gözünü yağını yiyeyim...

Benim başkalarının sayfasına yazdığım agresif tarzda ki yazılarımın benzerini benim sayfama yapma...Bozuluyorum......Bak.. Küsecem Bak...

sağa bak sola bak ne bu ya dünyamı karıştırdın..yönümü bulamıyorum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geriye bilgilenmek istediğim

Butterfly

1...matsushita pro (kısa saplı üretimden kalktı sanırım)

2....Defance II

3...Darker,7p-2a.def

4....Nittaku New Defance

Birde bunlar hakkında bilgilenirsem ok diyeceğim...

Not..Şu iki günde foruma 5000 mesaj göndermişim..Yöneticilerimiz benden kurtulmak için yakında ip numaramdan klavyeme elektrik verecekler..

Rahmetlide iyi adamdı yazmaya doyamadan gitti dersiniz....

Kulağım mı çınladı ne...Yeter artık yazma artık ..gözünü toprak doyursun diyenlerin sesini mi geliyor kulağıma....Bayağıda kalabalık bir gurup belliki, sanki devlet senfoni orkestrası korosu...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geriye bilgilenmek istediğim

Butterfly

1...matsushita pro (kısa saplı üretimden kalktı sanırım)

2....Defance II

3...Darker,7p-2a.def

4....Nittaku New Defance

Birde bunlar hakkında bilgilenirsem ok diyeceğim...

ktm

Yukarıda saydığım tahtalar hakkında kullanan yada ilgilenip bilgisi olan bir üyemiz yok mu..??

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..