Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahsin Kalay - Özcan Bavaş

Hakan KIRIK

Recommended Posts

Parmaktan güç alma meselesini pek anlıyamadım...topu yukarıya fırlatırken dengeleme içinmi söyledin yada atma tekniğinin gereği mi..Yoksa parmaktan topa gerçekten güç uygulaması oluyor mu..

ozan fh'ten servis atarken topu elinden geldiği kadar yükseğe fırlatır. kendi deyimiyle, tembel hissettiği zamanlarda topu avucundan değil de parmakların olduğu yerden atıyor. normal şartlarda o kadar yükseğe atmak için kol gücünün yanında kolumuzu da topla beraber gittiği yere kadar götürüyoruz. (mesela schlager ve samsonov'un bu şekilde servisleri var) ozan o şekilde hem istediği yüksekliğe atıyor hem de daha kısa bir hareket yapmış oluyor. tembellikten kastı bu olsa gerek. ya da ben böyle anladım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklı olmasına haklısın. Ben masayı salladığını farketmedim. Belki bana torpil yapmak istemiştir.

Bende fark etmedim. Bana karşı önyargılı olduğu açıktı :down: Oyun olarak nasıl olsa yenemem bari hakemlikte yeneyim diye düşündü herhalde :thup: Sana torpil yapmak istemiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklı olmasına haklısın. Ben masayı salladığını farketmedim. Belki bana torpil yapmak istemiştir.

Sayın Yöneticimiz

Bu torpil durumları demişsinizde....Bu torpil geçme durumlarının Forum ile bir alakası yok değil mi.?.

Tamamen arkadaşlık hatırına görmezden gelme gibi...

Yandım ben şimdi yandım...Böyle yazmaya devam edersem yakında game over olurum..!!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..