Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Partner

Guest Vasth Oneger

Recommended Posts

Bende artık izmirdeyim şu anda izmirde masatenisi faaliyetleri ne alemde haberim yok kimler neler yapıyor bilmiyorum bilenler varsa lütfen benide bilgilendirirler ise sevinirim.

merhaba arkadaşlar

izmirde yaşıyorum.eskiden muğlada bir klupte masa tenisi oynuyordum ancak uzun yıllardır oynamıyorum ve oynamayı çok istiyorum.oynamak isteyenler benimle irtibata geçerse çok sevinirim.tel:05358660837

görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar,

bende lisede okul takımında oynuyordum. yaklasık 7 yıldırda oynamıyorum. masa tenisini cok seviyorum ve tekrar oynamak istiyorum. suan gaziemirde oturuyorum. bu bolgede oynayabilecegim bir alan varmı bilmiyorum?

zannedersem izmir de masa tenisi olarak bir aktiflik soz konusu değil. oynayacagımız alanlar bile kısıtlı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar bende urlada oturuyorm.

2 yıılık bir aradan sonra 2 aydır yeniden masa tenisine başladım 20 yaşndayı denizliden turnuvadan yeni dödüm yava yavaş kendime geliyorum oynamak isteyenlerle oynaya bilirim mail ve msn : mysterious-1903@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Herkese Selam,

İsmim Tolga Hancı. Uzun yıllar amatör olarak masa tenisi oynadım. Son 3-4 senedir oyunu bırakmıştım, tekrar ciddi olarak antreman yapmak istiyorum. Butterfly Primorac Carbon ve Sriver D13L lastik kombinasyonuyla oynuyorum. Stilim genellikle spin/atak. Güzelyalı' da oturuyorum, ama yer sorun değil. Savunma seven bir partner arıyorum :D: ilgilenlerin mümkünse tecrübeli ve nizami antreman yapmış olmasını tercih ederim.

Cep: + 532 462 20 72

İş: (232) 445 80 82

MSN: thanci@superonline.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese Selam,

İsmim Tolga Hancı. Uzun yıllar amatör olarak masa tenisi oynadım. Son 3-4 senedir oyunu bırakmıştım, tekrar ciddi olarak antreman yapmak istiyorum. Butterfly Primorac Carbon ve Sriver D13L lastik kombinasyonuyla oynuyorum. Stilim genellikle spin/atak. Güzelyalı' da oturuyorum, ama yer sorun değil. Savunma seven bir partner arıyorum :D: ilgilenlerin mümkünse tecrübeli ve nizami antreman yapmış olmasını tercih ederim.

Cep: + 532 462 20 72

İş: (232) 445 80 82

MSN: thanci@superonline.com

Selam arkadaşlar.İsmim Yamaç Ünsal.Ben de eski bir amatör masa tenisçiyim.Yaşım 37 İki gün önce Atatürk stadının altındaki federasyona ait salona uğradım.

Masa Tenisi Federasyonunun İzmir İl Temsilcisi Aydemir Bey benim eski hocamdır.Buraya çok iyi veteran oyuncular devam etmekte.Yanlız çalışma saatleri pek uygun görülmüyor.Akşam saat 8 de kapanıyor.İzmir Göztepede oturuyorum.Bu civarda oturan arkadaşlarla Balçova Kipa'nın içinde açılan spor merkezinde oynayabiliriz. Tahtam Butterfly Primorac Carbon,lastikler butterfly Sriver G2.Herkese masa tenisi dolu günler dilerim.

Cep: 0533 3511333

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

arkadaşlar hepinize merhaba aranıza yeni katıldım bornova anadoluda okuyorum bizim okulda masalar var yakın olan arkadaşlar varsa haftasonları gelebilirler galiba güvenlikte alıyo masalar sarı bir çadırın içinde özelden sorabilirsiniz istereniz hepinize bol masatenisli günler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
selam

mesajınızı sitede gördüm, izmire yeni geldim ve masa tenisi oynayacak bir yer arıyorum özellikle balçova ve narlıdere tarafı. ben subayım ve gerekirse askeriyede de oynayabiliriz. raketim carbon primorac lastikler bryce fx ve tackyfire special.

cebim:05322759930

iş tel:2383300-4100

mail.orhunkuran@hotmail.com

Bende narlıderede oturuyorum. Müsait olduğunuz zaman oynayabilirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ne zamandır aklımda var bi masa tenisi kulubü varmı ona katılsam diyordum,ben göztepe tarafında oturuyorum balçova princess otelin ordaki yere gidebilirim,işyerim sarnıç gaziemirde ordanda olur diyecem ama ev tarafından olsa iyi olur

Bir kaç arkadaş var bu taraflarda onlarla msnden kontaklaşabiliriz namyelus82@hotmail.com msn adresim

Çok iyi oynarım defansım iyidir,iddialıyım(milleti gaza getireyim:) )esas amacım spor yapmak ve iş haricinde bi hareket olması ve yeni arkadaşlarla tanışmak ben buraya bunlar için geldim herkese oyunlarında başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar be susuzdede tarafında oturuyorum hatay tarafındayım balçova spor tesislerinde oynabilirim bu taraflarda varsa oynayabilirim hertürlü fikre açığım 0533 959 79 39 dan ulaşabilirsiniz , bu arada biyere kulup kurmayı düşündünüzmü bi kaç masa koyup orda hem oynar hem muhabet ederiz hesabı

esasında bi yer ortak kiralayıp oraya masa atsak nasıl olur sadece düşünce kimse kızıp yanlış anlamasın birde çoğunluk ne tarafta oturuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Selamlar,

Siteye bugün üye oldum. Ben İzmir Ekonomi de okuyorum. Karşıyaka'da oturuyorum.

Ortaokul ve liseden sonra rafa kaldırdığım raketimi tekrar elime almak için araştırırken birden bu foruma rastladım. Benim daha çok ilgilendiğim konu: Acaba İzmirde lisanssız katılabileceğimiz bir turnuva olup olmadığı. Eskiden lisans gerektirmeyen ferdi turnuvalar yapilirdi. Atatürk Stadı'nın altında genellikle Pazar günleri olurdu. Acaba sşu günlerdede buna benzer turnuvalar yapılıyormu ? Bu konuda bilgisi olan varsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

Selam İzmir'de masa tenisi kasım ayında başlayıp mayıs ayında sona eriyor.2009-2010 sezonunda 17 takımın mücadele ettiği bir kuruluşlar ligi mevcut.Belediye,Baro,Emniyet,Havagücü,Diş Hekimleri Odası,Göğüs Hastalıkları Hastanesi gibi takımlar boy gösteriyor.Oyuncular genelde veteran statüde olanlar ...Tek tük mili forma giymiş ve halen giyen oyuncuda mevcut.Kulüp bazında ise bu sene süper lige takım çıkaran Dsi,yanlış hatırlamıyorsam 1.veya 2.liglerde mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi,Kontek,Altay kulüplerinin yanısıra branşını bu sene faal hale getiren Emniyetsporgücü takımı var.İzmir'de en ideal salon ; kuruluşlar ligi maçlarınında yapıldığı Halkapınarda bulunan Atatürk Spor Kompleksi altındaki masa tenisi salonu...Bu salonda çarşamba akşamları saat 18:00 te kuruluşlar ligi maçları oluyor,diğer günlerde antreman yapmak mümkün.Bunun yanısıra Buca Hasanağa,Balçova Belediye Tesisleri,Alsancak Stadı Altay Kulübü Tesisleri,Celal Atik Spor Kompleksi,Evka4 Spor Kompleksi ve üniversitelerde de çalışabilecek ve oynayabilecek yerler bulmak mümkün.

Orta seviye oyuncu partner arayanlar bilgi@93.com.tr adresinden mail atar veya 05052882012 numaralı telefondan ulaşabilirler ise hafta içi saat 20:00 den sonra veya pazar günleri bu mümkün olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Oynanacak yer konusunda bu bilgiler eksik.Eksik olduğu içinde yanlış.Halkapınar temsilcili faaliyetleri salonu Temmuz ayından itibaren sadece Çarşamba günleri 17.00 - 20.00 saatleri (Haziran ayında ise halen Ptesi ve cuma günleri yine aynı saatlerde) arasında açık olacak.Öyle her istediğiniz gün ve saatte top oynayamazsınız.

Altay Spor salonu Alsancak Stadyumu altında.Oraya da ya para ile üye olacaksınız.Ya da saatlik ücret ödeyeceksiniz.Ptesi,Çarşamba Cuma,Ctesi ve pazar idi.Değişmiş ise bilemiyorum.Kısaca paralı Dört masa mevcut.Takım akşamları ve tatil günleri antreman yapmakta.

Buca BŞB ise tamamen altyapı ve belediye takımlarına yönelik faaliyetini sürdürmekte.Ahbap çavuş ilişkileri ile oynamanız mümkün olabilir.DSİ ise zaten sözkonusu değil.

Balçova Belediyesi spor kompleksinde 3 adet masa var O konuda da sıkıntılar yaşanmakta.Çünkü bütün masalar da kırıklık ve çatlaklık mevcut.Saatler genel anlamda spor okulunun faaliyetlerine bağlı olarak değişmekte.

Sn.Kürşat

konuya emniyetspor pencerisinden bakmış.Kuruluşlar ligi için saydığınız takımların dışında sayılması gerekenler daha çok.Bence doğru bir örnekleme de olmamış.

Sorunu sadece oynayacak yerin adreslemesi olarak vermek yeterli olmuyor tavsiyesinde bulunmayı düşündüm

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Oynanacak yer konusunda bu bilgiler eksik.Eksik olduğu içinde yanlış.Halkapınar temsilcili faaliyetleri salonu Temmuz ayından itibaren sadece Çarşamba günleri 17.00 - 20.00 saatleri (Haziran ayında ise halen Ptesi ve cuma günleri yine aynı saatlerde) arasında açık olacak.Öyle her istediğiniz gün ve saatte top oynayamazsınız.

Altay Spor salonu Alsancak Stadyumu altında.Oraya da ya para ile üye olacaksınız.Ya da saatlik ücret ödeyeceksiniz.Ptesi,Çarşamba Cuma,Ctesi ve pazar idi.Değişmiş ise bilemiyorum.Kısaca paralı Dört masa mevcut.Takım akşamları ve tatil günleri antreman yapmakta.

Buca BŞB ise tamamen altyapı ve belediye takımlarına yönelik faaliyetini sürdürmekte.Ahbap çavuş ilişkileri ile oynamanız mümkün olabilir.DSİ ise zaten sözkonusu değil.

Balçova Belediyesi spor kompleksinde 3 adet masa var O konuda da sıkıntılar yaşanmakta.Çünkü bütün masalar da kırıklık ve çatlaklık mevcut.Saatler genel anlamda spor okulunun faaliyetlerine bağlı olarak değişmekte.

Sn.Kürşat

konuya emniyetspor pencerisinden bakmış.Kuruluşlar ligi için saydığınız takımların dışında sayılması gerekenler daha çok.Bence doğru bir örnekleme de olmamış.

Sorunu sadece oynayacak yerin adreslemesi olarak vermek yeterli olmuyor tavsiyesinde bulunmayı düşündüm

Selamlar

Aydın Hocam Selamlar ;

Benim "İzmir ilinde masa tenisi faaliyetleri" konusunda tespitlerimin , teşhislerimin ve bilgi dağarcığımın sizler kadar olamiyacaği zaten aşikar.Ayrica kuruluşlar ligi takımlarımızı özetlerken çok sağlıklı bir özet çıkaramadığım konusundaki eleştirinizi saygıyla kabulleniyor, lakin hususi bir sebepten mutevellit olmadığı hususunuda bilmenizi temenni ediyorum.Okuduğunuz ve eleştirdiğiniz yazı, aynı alt başlıkta izmirde masa tenisi ile ilgili bilgi isteyen bir diğer kullanıcı dostumuza ithafen yazılmıştır.Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Değerli Kürşat

Keşke sen ve nezdinde emniyetspor olarak bir yıl içinde saptadığınız sorun ve yardım isteğinizi diğer kuruluşlara da yayabilseydik.İnan benim yapmak istediğim senin önerilerinde bilgi eksiksikliği nedeni ile oluşan boşlukları kapatmaktır.Yoksa sen ve takımın kattıkları ile söylenecek tek şey olabilir."Olgunluk,istikrar ve motivasyon"

sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Ertan

Siteniz de "Oynanacak yerler" bölümünde "İzmir" diye tıklarsanız..Hiçbir salon olmadığını görürsünüz.O zaman neyi düzelteceksiniz.Onu anlayamadım.İkincisi ben sizin sitenizde uzun zamandır yazıyorum.İzmir de oynanacak yerler ve sorunları hakkında.Sizden bugüne değin hiç destek görmedim.

Lütfen siteniz "www.masatenisi.org" olarak öncülük yaptı.Ama siz de eğer sadece duyuru bölümü ve kuralları koyuyor iseniz o zaman konuları da yakın olarak izleyiniz.

İlk olarak..İzmir de 1 Temmuz 2010 tarihi itibariyle İl Temsilciliği salonu isterseniz GSİM diye de adlanadırabilirsiniz Haftada sadece Çarşamba günleri ve 17.00- 20.00 saatleri arasında açık olacaktır.Buca Hasanağa kapalı,DSİ özel,Balçova iyi niyetli 3 adet kırık masa ve raketinizin tavana değme şanı var..Kısaca baraka..Ben Evka 4 için görmedim.Ama Bornova tepesinde bir yere de kimse gitmez.

İşte bu nedenledir ki sizin sitenizde 4 yıldır..Kendi sitemde 6 aydır mücadele ediyorum.

"İZMİR de MASATENİSİ OYNANACAK HAFTANIN 7 GÜNÜ EN AZINDAN 13,00 - 22.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIK BİR TEK SALON BULAMAZSINIZ"

Arayın bakalım..İl temsilcisi şu anda nerede ?

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Ertan

Siteniz de "Oynanacak yerler" bölümünde "İzmir" diye tıklarsanız..Hiçbir salon olmadığını görürsünüz.O zaman neyi düzelteceksiniz.Onu anlayamadım.İkincisi ben sizin sitenizde uzun zamandır yazıyorum.İzmir de oynanacak yerler ve sorunları hakkında.Sizden bugüne değin hiç destek görmedim.

Lütfen siteniz "www.masatenisi.org" olarak öncülük yaptı.Ama siz de eğer sadece duyuru bölümü ve kuralları koyuyor iseniz o zaman konuları da yakın olarak izleyiniz.

İlk olarak..İzmir de 1 Temmuz 2010 tarihi itibariyle İl Temsilciliği salonu isterseniz GSİM diye de adlanadırabilirsiniz Haftada sadece Çarşamba günleri ve 17.00- 20.00 saatleri arasında açık olacaktır.Buca Hasanağa kapalı,DSİ özel,Balçova iyi niyetli 3 adet kırık masa ve raketinizin tavana değme şanı var..Kısaca baraka..Ben Evka 4 için görmedim.Ama Bornova tepesinde bir yere de kimse gitmez.

İşte bu nedenledir ki sizin sitenizde 4 yıldır..Kendi sitemde 6 aydır mücadele ediyorum.

"İZMİR de MASATENİSİ OYNANACAK HAFTANIN 7 GÜNÜ EN AZINDAN 13,00 - 22.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIK BİR TEK SALON BULAMAZSINIZ"

Selamlar

izmirde şuan için devamlı masatenisi oynamak için sadece görece spor kompleksindeki 4 adet masa var masalar fena değil ama yer biraz

dar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sn.Ertan

Selamlar

Sayın Hocam

İzmirin masatenisi ile ilgili tesbitlerinizde haklı olabilirsiniz ama bu serzeniştinizin Ertan bey ve forum ile bir alakası yok. Olmayan bir bilgiyi yönetici veya mod arkadaşların eklemesi gibi bir durum söz konusuda olamaz. Şehir şehir dolaşıp burada masatenisi oynayacak yer varmı yada buranın eksikleri ve sıkıntıları nelerdir diye bir araştırma içine giremiyeceklerine göre bizlerden aldıkları bilgilerin doğruluğuna göre sadece kayıt altına alabilirler.

İşin özü her ilimizin kendine göre sıkıntıları ve sorunları var. Bu sıkıntıların muhattabı forum yada yöneticiler değil, tamamen biz masatenisi severlerin sorunlarıdır.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..