Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Partner

Guest Vasth Oneger

Recommended Posts

Herkese Selamlar,

Şu güzelim izmir'de oynayacak bir arkadaş ve yer arıyorum.

Özellikle yer yok doğru düzgün ve dayanamayacam kendim masa tenisi oyun salonu açacağım artık. :)

Oynamak isteyenler lütfen mail atsın. Buluşalım, görüşelim, tartışalım.

enginkatranci@yahoo.com

Sevgi ve Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

İzmir'de yaşıyorum,sadece butterfly bir raketim var,öyle lastikler falan nasıl değiştirilir bile bilmiyorum maalesef,ama masa tenisi oynarken dünyayı unutan,saatin nasıl geçtiğini anlamayan biriyim.Kendi arkadaşlarım arasında yenemediğim kimse yok,hiçbiride profesyonel değil tabi ki,bu yüzden eğer biraraya gelip masa tenisi oynak isteyen arkadaşlar olursa görüşmek isterim,bu arada oynayacak yerleri ben mi bilmiyorum,yoksa gerçekten sayısı çok mu az!?

:tpdance:

tel:0505 4517074

(BUTTERFLY ANDRZEJ GRUBBA 2000 FLARED)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinin kafeteryasında masalar var ama h.sonları oynamak bazan mümkün olmuyor,Buca Hasanağa bahçesindeki spor salonu fena değil ve yer olarak çok merkezi bir yerde(BUCA ÜÇKUYULAR)bütün otobüsler önünde duruyor.Ben eskiden fuara Celal Atik Spor salonuna giderdim fitness için ,hatırladığım kadarıyla orada da masalar vardı.Neyse bulucaz bir yer artık yada talebimizi gösterip açmalarını sağlayacağız,çoğu insan bir dönemler çok severek yaptığı bu sporu,yapmaya imkan bulduğu okullarda,yurtlarda vs.yerlerde terk etmeseydi,bugün bir çok tesis bu spora imkan vermek durumunda kalırdı.Buca'da oturuyorum,h.içi çalışıyorum ancak 19:00 dan sonra olabilir,h.sonları cmt-pzr uygundur haberleşelim.

gsm:0505 4517074

:tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...
Guest NEZİH GOKPİNAR

HERKESE SLM BEN D.EYLUL DEYİM BALCOVA DA OKUYORUM OYNAYACAK YER VE BİR PARTNERE İHTİYACIM VAR. SU AN İSKENDERUNDAYIM AMA 27 SİNDE İZMİRE DONECEGİM. GER BU MAİLİ DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM (BALCOVADA FİZİK TEDAVİ OKUYORUM AMA HAFTA SONU HER YERE GELEBİLİRİM)

TESEKKURLER

CEP TELEFONUM: +905436279899

grubba carbon all+

sriver fx 2,1

tackinnes chop 1,7 :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Topspinfanatigi
HERKESE SLM BEN D.EYLUL DEYİM BALCOVA DA OKUYORUM OYNAYACAK YER VE BİR PARTNERE İHTİYACIM VAR. SU AN İSKENDERUNDAYIM AMA 27 SİNDE İZMİRE DONECEGİM. GER BU MAİLİ DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM (BALCOVADA FİZİK TEDAVİ OKUYORUM AMA HAFTA SONU HER YERE GELEBİLİRİM)

TESEKKURLER

grubba carbon all+

sriver fx 2,1

iskenderunda iyi rakip ariyorsan askeriyede bulursun. onlardan oynayan da var az bozuk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iskenderunda iyi rakip ariyorsan askeriyede bulursun. onlardan oynayan da var az bozuk.

ben yıllardır iskenderunda masatenisi oynuyorum ama askeriyeden masatenisçi çıktığını görmedim. iskenderunu bildiğinden mi söyledin bunu yoksa iskenderun sana farklı bir yer gibi mi görünüyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Topspinfanatigi
ben yıllardır iskenderunda masatenisi oynuyorum ama askeriyeden masatenisçi çıktığını görmedim. iskenderunu bildiğinden mi söyledin bunu yoksa iskenderun sana farklı bir yer gibi mi görünüyor?

Bildigimden demim ama hemseriyis, ben son 15 senede iskenderunda masa tenis oynanabilecek yer aradim. iskenderundan denizliye dogru gittiginde ottagarin öncesinde askeriye var. orda ben hep izine geldigimde sorardim oynayan varmi diye. bir senede oluyordu öbür senede izin vermiyorlardi.

ama izin verdilermi zevkli gecerdi. yani baska yer bilmedigimde. spor sattan magzalara kac kere sordum hepsi kilisenin karsisindaki billardo salununu bana tarif ederdi.

orda ne dürüst rakip var nede dürüst masa.

sen iyi bir yer biliyormusun hemso. zaten yazmisitim. ben kesin dönüs yapmak istiyorum türkiyeye.

bakarsin iskenderunda kulüb acilir :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

önce tüm izmirlilerden özür diliyorum,konuyu hem biraz saptırıp hem de özelleştirdim.kusura bakmayın.

iskenderun da klüp var zaten. şu anda kız takımımız birinci ligde oynuyor,2 sene önce yıldızlar türkiye 3.sü oldular mesela.

biz de 2.lig kapanana kadar aktif olarak oynuyorduk. takımdaki herkes çalıştığı veya üniversitede okuduğu için maçlara pek gidemediğimizden takım dağıldı ama ben ligde oynayan kız takımımızı ve genç sporcuları çalıştırarak masatenisinden kopmamaya çalışıyorum.

şu anda iskenderunda düzenli idman yapan sadece kız takımımızın 1. elemanı ve ben varım ama şu anda samsundaki takım arkadaşım da ay sonuna kadar burada ve kız takımının diğer elemanları ( 3 kız da adanada okuyor) da hafta sonları buraya geliyorlar.nezih de iskenderunda ama sanırım fazla kalmayacak.

hafta içi mesaim saat 18 de bitiyor ve o saatten sonra idmana gidiyorum. eğer iskenderunda olursan ve masa tenisi oynamak istersen seninle hepimiz çok da sevinerek oynarız.bizim de farklı oyuncularla oynamaya ihtiyacımız var ama eğer iskenderuna gelirsen ve canın masa tenisi oynamak istemezse de bir kahvemi içmeye beklerim.

benim telefonum 0532 720 37 31

0326 613 14 17

görüşürsek sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Topspinfanatigi
önce tüm izmirlilerden özür diliyorum,konuyu hem biraz saptırıp hem de özelleştirdim.kusura bakmayın.

iskenderun da klüp var zaten. şu anda kız takımımız birinci ligde oynuyor,2 sene önce yıldızlar türkiye 3.sü oldular mesela.

biz de 2.lig kapanana kadar aktif olarak oynuyorduk. takımdaki herkes çalıştığı veya üniversitede okuduğu için maçlara pek gidemediğimizden takım dağıldı ama ben ligde oynayan kız takımımızı ve genç sporcuları çalıştırarak masatenisinden kopmamaya çalışıyorum.

şu anda iskenderunda düzenli idman yapan sadece kız takımımızın 1. elemanı ve ben varım ama şu anda samsundaki takım arkadaşım da ay sonuna kadar burada ve kız takımının diğer elemanları ( 3 kız da adanada okuyor) da hafta sonları buraya geliyorlar.nezih de iskenderunda ama sanırım fazla kalmayacak.

hafta içi mesaim saat 18 de bitiyor ve o saatten sonra idmana gidiyorum. eğer iskenderunda olursan ve masa tenisi oynamak istersen seninle hepimiz çok da sevinerek oynarız.bizim de farklı oyuncularla oynamaya ihtiyacımız var ama eğer iskenderuna gelirsen ve canın masa tenisi oynamak istemezse de bir kahvemi içmeye beklerim.

benim telefonum 0532 720 37 31

0326 613 14 17

görüşürsek sevinirim.

Emin ol görüsecegiz,

cok sevindim. Ben türkiyeye gelmeyeli 3 Yil oldu. Masa tenisi oynayabilecegimi bilemem.

Hanim yoksa yinemi masa tenis diye cildirmasin :aptal2: . Benim Hanim da oynuyor sadece fanatik degil.

Türkiyede oldugumda tekrar haberlesiriz.

cok tsk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

merhaba arkadaşlar bende 6 yıldır elime raket almadım ama artık tekrardan başlamak istiyorum. az unutmuş olabilirim hatta baya baya unutmuş olabilirim. başlamak lazım eğer oynamak isteyen arkadaşlar olursa seve seve oynayabiliriz. hem göbekte erimiş olur :P msn / email adresim: partner[at]partnerproduction.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslr izmirde nokta hatay poligon taraflarında oynanacak yer bilen var mı acaba ?

Ben de Üçyol'da oturuyorum. Üçkuyularda güzel bir oynayacak yer var. Saati 5 YTL. Akşamları da oynanabiliyor...

İstersen oynarız.

0 533 340 02 74

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

selam

mesajınızı sitede gördüm, izmire yeni geldim ve masa tenisi oynayacak bir yer arıyorum özellikle balçova ve narlıdere tarafı. ben subayım ve gerekirse askeriyede de oynayabiliriz. raketim carbon primorac lastikler bryce fx ve tackyfire special.

cebim:05322759930

iş tel:2383300-4100

mail.orhunkuran@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
selam

mesajınızı sitede gördüm, izmire yeni geldim ve masa tenisi oynayacak bir yer arıyorum özellikle balçova ve narlıdere tarafı. ben subayım ve gerekirse askeriyede de oynayabiliriz. raketim carbon primorac lastikler bryce fx ve tackyfire special.

cebim:05322759930

iş tel:2383300-4100

mail.orhunkuran@hotmail.com

merhaba bende balçovada oturuyorum.raketim butterfly 7000.ne zamanlar müsait oluyorsun?

05337370009

TESEKKURLER

grubba carbon all+

sriver fx 2,1

merhaba bende 9 eylül mezunuyum balçovada oturuyorum.hafta içide müsaitsen eğer ya okuldaki masalarda (masalar kaldırılmamıştır umarım) yada o civarda bir yerlerde oynayabiliriz.her hafta sonu için ise söz veremem çünkü çoğu zaman nöbetim olabiliyor.

cep 05337370009

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar..

Güzelyalıda oturuyorum üst düzey bi oyuncu değilim.. Kendimi geliştirmek istiyorum şöle oynamaya filan gittiğinizde bi haber verin bizde gelelim..

raketim Donic persson powerplay

formula sonex jp ve quattro medium var ustunde.. atak oynuyorum.

Serhan : 05353816094

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Masa tenisi için tüm izmirliler olarak gençlik spor il müdürlüğü çatısı altında ATATÜRK SPOR SİTESİ'nde ortak bir çalışma zamanı ayarlamayı öneriyorum. Aylık ücreti 10.00 YTL. Bu konuda acemi veya usta farketmeden yeter ki bir araya gelelim ve oyunlarımızı geliştirelim. Malzeme önerisi ve alışverişinde bulunalım.

http://www.izmir-gsim.gov.tr/gsi_web/sayfa...ari/il_spor.htm

2006 YILI İL SPOR MERKEZLERİ ÜCRETLERİ

S NO BRANŞLAR ALT YAŞ SINIRI ÇALIŞMA YERLERİ AYLIK ÜCRET

28 MASA TENİSİ 6-6 (E-K) ATATÜRK SPOR SİTESİ 10 YTL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mukemmel bi bilgi.. haydi arkadaşlar biraz ilgi !!

karsıyakalı kardeşim bu aylık 10 ytl dedigin yer neresidir nasıl uye olunur tlf numaraları vs bilgi verirsen sevinirim..

birde Cemal Hoca diye biri varmış.. bornova evka-4 spor kompleksinde bulunurmuş hergün.. buca hasanaga spor salonundan aldım bigliyi.. tanıyan bilen varsa Hocayı cep tlf vs varsa. özel ders almak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Ben de izmir buca da oturuyorum..Dokuz Eylul ogrencisiyim..kendime partner arıyorum.profesyoneldim 2-3 sene oncesine kadar.daha cok bu işle profesyonel olarak ugrasan ya da ugrasmıs arkadaslara ulasmak istiyorum..yer de ayarlayabilirim sanırım..ulasmak isteyenler icin:::

E-mail:kadir@deuluyuz.biz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

merhba arkada?lar bende lise ikiden beri masa tennisi için can atan biriyim. DEU BEF de son s?n?f? okuyorum. tercihen BUCA da oturan ve masa tennisi oynamak isteyen arkada?lar ar?yorum. üstelik uyumlu partner olursak beraber turnuvalara kat?lmay? dü?ünüyorum.

yaw arkada?lar bu izmirde masa tennisi oynamay? bilen yok mu? kiminle oynad?ysam bi?i bilmiyor.

GSM: 05377262621

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..