Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rotterdamda Dünya Sampiyonasi

Recommended Posts

Tam ben yazıyordum kardeşim :( Spirit ten alc ye terfi etmiş.

Bu arada çin takımının yeni formalarının tasarımlarını çok beğendim, aksine alman takımının yeni formaları çok kötü olmuş. Bunlar da dikkatimi çekmişti :(

Çin takımının son turnuvalardaki tüm kreasyonuna sahibim bu formalardan da alır atarım kenara bir tane gözüken o :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

cok güzel maç olmuş AMA gerçek ma long da bu degil yavaşlamış biraz topları birinci zaman da yakalayıp öldüren ma long yok. Sakatlıgının izlerini hala tasıdıgı belli tokic en küçük fırsatta atak yapan sporcu hakkınıda vermek gerek hatasız oynamıs ve cok akıllı hamleler yapmıs ma long u cok iyi tahlil ettigi belli bence hayatının macını cıkarmıs ayakta alkıslamak lazım adamı bu macın rövanşı olursa ma long bu kadar sayı vermez gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten müthiş maç olmuş, özetini izlemek istersiniz diye düşünüyorum :(

uzun zamandır bu kadar güzel bir maç izlememiştim. ma long'un maç sırasında çektiği ızdırap bağırışlarında gizli.

2:32 ye dikkat diyorum!! ma long normalde böyle cho demezdi. zhang jike gibi bağırıyor.

6:44 teki sayı ve açı muhteşem. tüm çinliler ayakta.

Harika maç olmuş!

uyarmıştım genç cool.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.radikal.c...048789&Yazar=M. SERDAR KUZULOĞLU&Date=12.05.2011&CategoryID=41]Bu yazı mı?[/url]

Başka tavsiyesi olan var mı?

Bende real player var mesela youtube videolarını indirebiliyorum ama ITTF bu işe indirmeye izin vermiyor.

Ben yasak masak tanımam söke söke indiririm tarzı bir programa ihtiyaç var herhalde. Yardımcı olabilecek var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun kardiş

İmdadına yetiştim.

Bir yere yaz ya da iyi dinle

Adım 1:

http://download.iwisoft.com/flashvideodownloader.exe programını indir.

Adım 2:

Internet Explorer (sadece IE) da ITTV yi aç.

Adım 3: Videoya tıkla

Adım 4: Sağ alttan pörtleyen kutuya tıkla.

ITTv videoları RMTP ile başlar. Zırt pırt kutucuk pörtleyebilir. Başka sitelerden de videoları yakalyıp bu programla indirebilirsin. Bu program animasyon Gif leri bile indirebiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Meleğin videosunu seyrettiyseniz yorumcular Türkiye hakkında 2 yorum yaptılar.

1. si Türiye'nin yerel sporcular yetiştirmesi gerektiği hakkında söyleştiler

2. si Türkiye'nin tarihi ve kültürel olarak çok zenginliklerini, görülmesi gereken bir ülke olduğu hakkında konuştular.

Tabi daha detayı da var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çeyrek final, Yarı final ve Final aşağıdaki gibi olur mu, ne dersiniz?

Çeyrek final:

-------------

WANG Hao/MIZUTANI Jun - MA Long/MA Lin - ZHANG Jike/XU Xin - BOLL Timo/CHEN Qi

Yarı Final:

-----------

WANG Hao/MA Lin - XU Xin/BOLL Timo

Final:

------

MA Lin/Xu Xin

Bence;

Çeyrek final öngörüne tamamen katılıyorum.

Yarı Final:

-----------

WANG Hao/MA Long - Zhang Jike/ Timo Boll

Final:

------

MA Long/Timo Boll

Tabii bunlar mantıklı tahminler mi yoksa gönlümden geçenler mi, tam ayırdedemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çeyrek final, Yarı final ve Final aşağıdaki gibi olur mu, ne dersiniz?

Çeyrek final:

-------------

WANG Hao/MIZUTANI Jun - MA Long/MA Lin - ZHANG Jike/XU Xin - BOLL Timo/CHEN Qi

Yarı Final:

-----------

WANG Hao/MA Lin - XU Xin/BOLL Timo

Final:

------

MA Lin/Xu Xin

Final için Wang Hao- Zhang Jike, şampiyon da Zhang diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı Final:

-----------

WANG Hao/MA Long - Zhang Jike/ Timo Boll

Final:

------

MA Long/Timo Boll

Çeyrek Final için birçok kişi hem fikir, belki samsonov zorlar ama yenemez.

Yarı finale, wang hao, ma long kalır, xu xin-jhang maçı bence erken final olmuş, en iyi iki karşılaşacak, bu maçı alan şampiyon olur benden demesi. Zhang bir adım önde gözüküyor. Timo cheni geçer sanırım. finale ma long kalır, timo yarı finalde elenecektir hangi çinli gelirse gelsin. Sanırım ma long-zhang finali izleriz ve zhang alır. Xu xin de sürpriz yapabilir şampiyon çeyrek final maçında belli olacak bana göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi ben hayatımda böyle boş bir maç izlemedim. oh keşke hiç maça çıkma zahmetinde bulunmasaymış. eminim maçı izleyen herkes içinden "nerdesin be tokic" demiştir..

Sana katılıyorum Bora abi. Eşleşmeyi görünce sevinmiştim çok güzel maç olur diye. En azından Oh Sang zorlar dıye dusunmustum bide baktım 25 dk lık maç. Hayal kırıklığına uğrattı beni Oh Sang. Ma Long u yenmesıne ıhtımal vermıyordum ama en azından zorlamasını düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Wang Hao - Ryu Seung Min maçı nefes kesti. 4 - 3 bitti ve harika bi maç oldu. İzlemeyenlerin bantdan izlemelerini tavsiye ederim :whistle:

HAO son anlarda bayağı iyi motivasyon sağladı yoksa emin olun gitti dedim bir an masa tenisinde en önemli şey bence konsantrasyon

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..