Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rotterdamda Dünya Sampiyonasi

Recommended Posts

Masa tenisini güzel kılan da bu..Ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor..Adı sanı duyulmamış bir oyuncu çıkıp en üst sıralardaki bir oyuncuyu yenebiliyor..Zaten her maç sıralamaya göre sonuçlansaydı kimse üstündeki oyuncuyu yenemez,o sıralama da hiçbir zaman değişmezdi :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Masa tenisini güzel kılan da bu..Ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor..Adı sanı duyulmamış bir oyuncu çıkıp en üst sıralardaki bir oyuncuyu yenebiliyor..Zaten her maç sıralamaya göre sonuçlansaydı kimse üstündeki oyuncuyu yenemez,o sıralama da hiçbir zaman değişmezdi :fildir:

Alan bentsen de Apolonia'yı yendi, maçlardan kısa görüntüleri bulabilirsiniz http://www.youtube.com/user/stigatabletennis1944#p/u

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alan bentsen de Apolonia'yı yendi, maçlardan kısa görüntüleri bulabilirsiniz http://www.youtube.c...etennis1944#p/u

Bentsen üstad gerek Schlager gerekse Süß ile olan maçlarında bu tarz sürprizler yapabileceğinin sinyallerini vermişti zaten..Hem solak, hem de backhandi muazzam bir oyuncu Bentsen..Çinliler ve Timo Boll dışında kimi yense şaşırmam açıkçası..:bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timo boll için basit bir maç olduğu için göstermelik olarak gruziç geçmiş olabilir

Richard Prause bu yıl Alman oyuncuların koçluğunu yapmıyormuş. Werner Schlager Academy'de çalışmaya başlamış ve bu sene Iran, Portekiz ve Avusturya lı oyunculara koçluk yapıyormuş.. Dolayısıyla Gruziç sanırım anlaşmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Az önce Ma Long- Tokic maçı bitti..Ma long zar zor aldı maçı(kötü oynadı) 4-2 bitti .. Tokiç elinden geleni yaptı ama olmadı.

Evet bende izledim maçı. Ama tokic de fena değildi hani. Yine de Ma Long standartının altındaydı. Durun bakalım açılacakdır :whistle:

Bu arada favori oyuncumu değiştirdim :tpdance: Zhang Jike benim 1 numaralı favorim şu anda :asleep:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunan defans oyuncusu Panagiotis Gionis, yılların eskitemediği tecrübeli İsveç oyuncu Jörgen Persson'u 4-2 geçmiş. Bu bana göre büyük bir başarı. Niye diye soracak olursanız, 2010 Asya - Avrupa maçları esnasında Jörgen Persson dünyanın en iyi defans oyuncusu olan Joo Se Hyuk'u 3-1 geçerek defans oyunculara karşı ne kadar iyi oynayabildiğini göstermişti. Gerçi bu işler de belli olmaz, adam gününde olmayabilir, diğeri gününde olabilir. Adamın kafaası özel bir nedenden dolayı meşgul olabilir vs. Hasıl-ı kelam her kaybedenin bolca nedeni vardır :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cahilliğimi bağışlayın, adını ilk kez bu turnuvada farkettiğim Adrien Mattenet isimli Fransız oyuncu, önce üst düzey oyunculara kök söktüren atak pütürlü ihtiyar penholder oyuncu He Zhi Wen'i 4-0 geçti, ardından da ITTF rating sıralamasında 16. sırada bulunan, Singapur'un 1 numaralı oyuncusu Gao Ning'i 4-1 gibi ezici bir skorla geçti. Helal olsun diyorum. Bir sonraki maçını genç Japon oyuncu Jun Mizutani ile oynayacağını tahmin ettiğim Mattenet eğer onu da yenerse yok artık Lebron diyeceğim :o

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mattenet Avrupa'nın genç yeteneklerinden. Gao'yu yenmesine şaşırmadım. Schlager'i vs de yenebiliyor...

Uzaktan müthiş backhandleri var. Ama biraz sinirime dokunuyor. Çok bir kasılmalar, topu ıskaladığında falan abartılı hareketler vs pek ısınamadım...

Tiago gibi desene. Bu arada Ma Lin, Panagiotis'i 4-0 geçmiş çok rahat bir şekilde. Yarın çok güzel maçlar var kimbilir neler olacak ne sürpriz sonuçlar çıkacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk 32 de elendi Melek. Böylelikle Türkiye kafilesi, ferdi erkek, bayan, çift erkek, bayan, karışık çift olmak üzere dünya şampiyonasından tamamen elenmiş oldu.

melek ilk seti yendikten sonra, seri bir sekilde 3 set arka arkaya rakibine hediye etti, insan bi toparlanir yeniden konsantre olur.

gerci daha öncede söylendigi gibi, bu kadar mi filenin kenarina carpip disariya ucar top. kizin siniri bozuldu. fena oynamiyordu aslinda.

en kritik durumlarda top filenin kenarina carpip carpip masanin disina uctu. rakibininkiler fileye carpip sayi oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

az evvel ma long- tokic karsilasmasini izledim.

tokic cok iyi oynadi ama, ma longa karsi yetmedi. galipte gelebilirdi ama kücük farklar galibi belirledi.

saniyorum ma long aksam yapacagi ikinci maci <<kolay>> gececektir, cok iyi isindi.

Gerçekten müthiş maç olmuş, özetini izlemek istersiniz diye düşünüyorum :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Long timo boll alc ile oynuyor sanırım..

Tam ben yazıyordum kardeşim :( Spirit ten alc ye terfi etmiş.

Bu arada çin takımının yeni formalarının tasarımlarını çok beğendim, aksine alman takımının yeni formaları çok kötü olmuş. Bunlar da dikkatimi çekmişti :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..