Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Bulursun300 kisilik yer var dediler ya...

Bu arada emre ile ertan abi herzamanki gibi gelmiyorlar galiba di mi? Garip oluyor yav...

Sevgili TSuBaSa, arada sırada yalan yanlış konulara değinip yazılar yazda....... Bizde sana karşı agresif yazılar yazıp biraz da bizler rahatlıyalım...

Benim için tadı tuzu kalmıyor .....Hep böyle DOĞRU DÜZGÜN yerlere (hassas noktalara) değinmenin...

Garip oluyor yav............ mı demiştin..??

VAY VAY VAY...!!!!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ağrı ekibi olarak mehmet elçi ,metin ayna ,mevlüt hoca ,ve erdem çetintaş geliyoruz fakat erzurum ekibi son günlere yakın söyleyebiliriz dediler sınavları varmış... mehmet cihan karakaş ,malatyalıcihan aynı kişiler yani benim :)

saygılarımla...

çıklama için zahmet oldu:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar Abdullah kardesin de sölediği gibi her yıl forum bulusması hatırası için yapılan t-shirtlerden bu yıl hic bahsedilmiyor...yapılmayacakmı yoksa bizim mi haberimiz yok ben kendi adıma tshirt konusunun tartışmaya açılması taraftarıyım.burdan siparisler alınıp sayı belirlenebilirgüzel bir hatıra oluyo bizim için.ikincisi maddi olarak olmasada manevi olarak ve yine hatıra olması acısından ve oyuncuları bi parca motive etmek amacıyla dereceye girenler için birşeyler düşünülmüyormu bu basit bi plaket,madalya yada sponsor hediyeleri olabilir.gecen sene rizede bu iki noktada güzel calısmalar olmustu,(sanırım hediye dagıtımında yasanan ferdi-takım hediyeleri karısıklığı dışında....)

Ben 3 Forum buluşmasına sponsor olmuştum ve dereceye giren arkadaşlarımıza ödül olarak masa tenisi ekipmanları vermiştik.Buna rağmen zaman zaman forumdaki en küçük bir yorumum bile ticari diye kabul edildi...Uyarılar yedim.

Dolayısıyla bu sene öyle bir düşüncem yok.Bence Forum Sponsoru FORUM BULUŞMASI TURNUVASI ' nda takım ve ferdilerde dereceye giren arkadaşlara ödül açıklamalı.Hem böylelikle Forum Buluşması Turnuvalarına katılan arkadaşlar eli boş dönmemiş olur hemde teşvik olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Ben 3 Forum buluşmasına sponsor olmuştum ve dereceye giren arkadaşlarımıza ödül olarak masa tenisi ekipmanları vermiştik.Buna rağmen zaman zaman forumdaki en küçük bir yorumum bile ticari diye kabul edildi...Uyarılar yedim.

Dolayısıyla bu sene öyle bir düşüncem yok.Bence Forum Sponsoru FORUM BULUŞMASI TURNUVASI ' nda takım ve ferdilerde dereceye giren arkadaşlara ödül açıklamalı.Hem böylelikle Forum Buluşması Turnuvalarına katılan arkadaşlar eli boş dönmemiş olur hemde teşvik olur diye düşünüyorum.

Forum sponsoru Değerli Forum Üyelerine bir kıyak geçmesi lazım zaten hocam...Geleneksel olan bir turnuva nede olsa.Kendi açımdan Ödülün maddi değerinden değil ama başkaları için bu teşvik edici olabilir...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben olsam ticari değeri olan hiçbir ödül vermem dereceye girenlere..O günün anısına verilecek bir madalya, kupa yahut ufak bir hediye( atıyorum top, raket kılıfı, anahtarlık vb..) yeterli olur, olmalıdır da..Sonuçta bu bir forum turnuvası..Çünkü dereceye girenlere verilecek hediyelerin boyutu büyüdükçe forumla alakası olmayan ne kadar iyi oyuncu varsa o gün salonda bitiveriyor..Bir bakmışız dereceye girenler foruma üye bile değil..Son bir kaç yılda yapılan buluşmalar buna en güzel örnektir..Sponsordan katkı beklenecekse kahvaltı, akşam yemeği, salonda yapılacak ikramlar vs için beklenmeli diye düşünüyorum..Forum buluşması forumu forum yapan, foruma birşey katanların buluşmasıdır, öyle de kalmalıdır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben olsam ticari değeri olan hiçbir ödül vermem dereceye girenlere..O günün anısına verilecek bir madalya, kupa yahut ufak bir hediye( atıyorum top, raket kılıfı, anahtarlık vb..) yeterli olur, olmalıdır da..Sonuçta bu bir forum turnuvası..Çünkü dereceye girenlere verilecek hediyelerin boyutu büyüdükçe forumla alakası olmayan ne kadar iyi oyuncu varsa o gün salonda bitiveriyor..Bir bakmışız

dereceye girenler foruma üye bile değil..Son bir kaç yılda yapılan buluşmalar buna en güzel örnektir..Sponsordan katkı beklenecekse kahvaltı, akşam yemeği, salonda yapılacak ikramlar vs için beklenmeli diye düşünüyorum..Forum buluşması forumu forum yapan, foruma birşey katanların buluşmasıdır, öyle de kalmalıdır..

çok doğru tespit kupa vs yeterli fazlasina gerek yok...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Foruma katılım gönül işi zaten.Daha önceki yıllarda verdiğimiz ödülleri hatırlayalım;Tişört,tahta,lastik..vs. Kimse bir tişört yada lastik için kalkıp Turnuvaya gelmez tabi.Ancak Ankara,Malatya ve Rize buluşmalarında çam sakızı çoban armağanı misali birkaç masa tenisi ekipmanının verilmesi hoş değilmiydi?Kupa,madalya anlamlı ödüller elbette ama ben birkaç ödülün verilmesi taraftarıyım.Kendim de 3 kez bu turnuvalara birşeyler vermiş biriyim.Zaten foruma giren arkadaşlar senede bir kez ancak bu şekilde bir araya gelebiliyor.Bence bu fedekarlığı yapan arkadaşlarımıza çok birşey değil bu söylediklerim.Neyse bu benim şahsi fikrim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

..Sivas da anne ve yenge tarafı akrabalar var...Zaten gitmeyi düşünüyordum; bu kadar erken olmasa da..

İzin fazlalığımda var ancak bileğimdeki ağrı (uzun süredir-mouse kullanımı ve ağırlık kaldırma kaynaklı)

çok sorun olmazsa gelmeye çalışırım... Çok fazla yorulacağımı zannetmiyorum zaten...

+1; +2.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar ödül konusunda kücük de olsa site sponsoru öncülük ederse diger arkadaslar da eminim katkıda bulunacaktır.ödül sadece dereceye girenler icin değilde dereceye girenlerin yanında mesela en uzaktan gelen,en yaşlı,en genç,en teknik ,en anlaşılmaz backhand(ongun;)vs gibi değerlendirmelere de cok basit de olsa kücük birer ödül verilebilir.Eminim kimse bu verilen ödülün maddi degerini düsünmeyecek bir hatıra olarak almanın keyfini cıkaracaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben olsam ticari değeri olan hiçbir ödül vermem dereceye girenlere..O günün anısına verilecek bir madalya, kupa yahut ufak bir hediye( atıyorum top, raket kılıfı, anahtarlık vb..) yeterli olur, olmalıdır da..Sonuçta bu bir forum turnuvası..Çünkü dereceye girenlere verilecek hediyelerin boyutu büyüdükçe forumla alakası olmayan ne kadar iyi oyuncu varsa o gün salonda bitiveriyor..Bir bakmışız dereceye girenler foruma üye bile değil..Son bir kaç yılda yapılan buluşmalar buna en güzel örnektir..Sponsordan katkı beklenecekse kahvaltı, akşam yemeği, salonda yapılacak ikramlar vs için beklenmeli diye düşünüyorum..Forum buluşması forumu forum yapan, foruma birşey katanların buluşmasıdır, öyle de kalmalıdır..

İlk harfinden son harfine kadar katılıyorum Çağan abime. Özellikle forum sponsorundan beklenen katkı konusunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salonda yapılacak ikramlar

özellikle bu olursa çok seviniriz. (sandviç ve meyve suyu , ayran , karpuz vs....)

Ayrıca: gitmişken bunları denemek gerekiyor : http://www.sivaskulturu.com/sivas/mutfak-yemekler-tarifler/9

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan hocam maaşallah iştah iyi ancak bunları yiyip sonra zaafiyet geçirme :))))))))))

Turushan bey, belli etmesek de iştahım iyidir genelde. zaten Perşembe akşamından başlarım denemelere. Pazar gecesine kadar vaktim var. En azından 4-5 yöresel yemeğin tadına bakmak gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılım listesi : tıklayınız (rating bilgileri ile)

Bundan sonraki forum buluşmalarına da gelmeyi düşünen arkadaşlar da üye olurlarsa güzel olur.

hakan hocam beni eklememissiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen forum buluşması için verilen ödüllere baktım da pek çam sakızı çoban armağanı denilecek türden ödüller değilmiş..1. olana değeri 250 tl ye varan bir kombinasyon, 2. olana değeri 150 liraya varan bir çift lastik, 3. olana da değeri 100 liraya varan bir adet tahta verilmiş..Bu ödüller bence gayet büyük ödüller masa tenisi için..Türkiye'de düzenlenen resmi yahut özel hiç bir turnuvada bu kadar ödül verilmiyor..Elbette iyi niyetle veriliyor bu ödüller ona lafım yok..Ama son 3 yılki buluşmalara ve ilk 3 e giren oyunculara bakalım..O şehirde yaşayan ve liglerde oynayan oyuncular bir türlü işin içine dahil oluyor, bu da buluşmanın tadını kaçırıyor bence..Ankara'da yapılan buluşmaya katılıp, orada dereceye giren kaç oyuncu forumda yazıyor yahut kaçı sonra yapılan buluşmalara katıldı?.. Malatya'da yapılan buluşmada 1. olan arkadaş ( Mehmet'ti adı sanırım) yasaklı lastiğiyle 1. oldu ve ödül aldı..Foruma üye mi yahut sonraki buluşmalara geldi mi ? Hayır..Geçen seneye bakalım..2. olan Gökhan Çakır yine buluşmanın yapıldığı şehirden katılıyor..Foruma üye mi? Hayır..Sivas'taki buluşmaya gelir mi? Soru işareti..Sanırım ne demek istediğim az çok anlaşılmıştır..Buluşma yapılacağı zaman hiç kimsenin tanımadığı üyeler adlarını yazdırıp biz de geleceğiz diyorlar..Ee kim bu üyeler, kim tanır, ne yazmış forumda, ne katmış foruma bunca zaman? Sarı çizmeli Mehmet ağa..Hadi buluşma teşvik olur, ortamı görür, insanları tanır ve forumda aktif hale gelir diyoruz o da yok..Ben oraya geleceksem şurada yazan aktif üyeleri, abilerimi, kardeşlerimi görmek için gelirim..Ne ödül ne de başka bir şey için( zaten oyun seviyem ödül almamı imkansız kılıyor)..Geleceksem forumda oyununu merak ettiğim insanları izlemek, onlarla oynamak için gelirim..Hadi buluşma varmış gidelim, hadi ödül veriyorlarmış gidelim mantığıyla gelen hiç gelmesin daha iyi..Biz bize olabileceğimiz bir buluşma hayal ediyorum ben uzun lafın kısası rolleyes.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Değerli ORHAN ALTAY (HOCAM):

Orhan Hocam sizi kınıyorum neden ödül verdiniz.Lütfen ödül vermeyin bir daha böyle ayıp yaa.Hem bu kadar maddi değeri büyük ödülleri siz neden veriyorsunuz bunun yüzünden tanımadığımız kişiler her yıl yapılan forum buluşmasına bir kişi evet sadece bir kişi bu ödüller için gelip forum buluşmasına katılıp ödüllerimizi alıyorlar.İstemiyoruz sadece forumda yazan oyuncularla oynamak istiyoruz hem o oyuncular çok iyi oynarla bizi yenerler istemiyorum istemiyorum istemiyorum.Bu senede ödül vermenizi istemiyoruz iyiki vermeyeceksiniz zaten açıklamışsınız.Teşekkür ederiz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Cihan.. Yazıyı Orhan abiye cevap olarak, yahut birilerine sataşmak amacıyla yazmadım..Eğer baştan sona okursan ne demek istediğimi gayet iyi anlarsın..Geçen sene yapılan buluşmada ödülleri Orhan abi vermedi ki zaten? Bunu nerden çıkarıpta böyle bir yazı yazdın anlamadım doğrusu..Orhan abinin içinden gelerek verdiği çantaya yahut diğer ufak ödüllere kimin lafı olabilir? Ama geçen yıl verilen ödüllere bir bak istersen..Ben bu kadar büyük ödüllerin gereksiz olduğunu düşünüyorum, iyi oyuncular da illa ödüle geliyor demiyorum..İki derdimi de aynı yazı içinde anlattım..Sadece verilen o ödüller forumun gerçek üyelerine gitsin, onlar kazansın istiyorum..Daha açık nasıl anlatabilirim bilmiyorumwink.gif

dipnot: yazılarıma cevap yazacak olanlar iyice okuyup anladıktan sora yazarlarsa sevinirim frust.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın Çağan, forum üyelerinin buluşması, tanışıp kaynaşması, aynı zevki paylaşan insanların dostluklar oluşturması gereken bir buluşmada (ki bazı üyeler 8-10 saatlik yollardan gelir), neler oluyor sorgulamak lazım. Birilerinin gövde gösterisi değil, eğitici-öğretici-dostluklar kurucu bir ortam olmasını temenni ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..