Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Turushan hocam ben tahsin ve Hakan Kırık perşembe akşam 9 buçukta sivastayız. Eminim tahsin salon açık olsa perşembe akşamı bile oynar. Sıkıntı yok:D

hocam aman ha, sazını getirmeyi unutma. yoksa akşam yurtta ne yaparız :thup: bize bedava konser verecek birisi lazım yahu :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan abi ben perşembe geleceğim ben geldiğimde sizlere ulaşayım beraber hareket edelim

hadi bakalım abdullah izmirden giden yok sanırım sen her ne kadar mersinlide olsan sivasa izmirden gideceğin için izmiri temsil ediceksin sayılır başarılar dilerim.Güzel ve zevkli maçlar yapmanı dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pazartesi günü Ayder gezisi olacak mı? :P: Sağolsun geçen sene Turushan hocam organize etmişti, tadı damağımızda kaldı.

Ben Cuma günü gelmeyi düşünüyorum, belki Perşembe çıkabilirim.

hocam buyur gel misafirimiz ol, sana ayderin yukarısındaki esas yaylaları gezdireyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salon kaçta açılır acaba. Biz otogarda iner inmez salona gitmeyi düşünüyoruz. Yurta akşam gidecek abilerimizle döneriz diye düşünüyoruz. Yurt zaten şehir merkezinde değilmiş. Önce yurta gidip sonra salona geçmek biraz zahmetli olabilir. Onun için önce salona geçip yurta akşam dönecek abilerimizle dönmeyi düşünüyoruz. Salon kaçta açık olur ve sabahın köründe kimler gelecek salona söyleyebilir misiniz ? :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cuma en iyi ihtimalle akşam 6-7 gibi salon açık olur. salonun dışında o bahsettiğim yere masaları açmış olurlar. Cuma sabahı boşuna gitmeyin salona açık olmaz. çıkın sivası gezin , gezilecek görülecek bir sürü yeri var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koskoca İzmir'den kimsenin gelmemesi çok düşündürücü. Sonra da 'şurada veya burada neden masa tenisine ilgi gösterilmiyor' diye hayıflanıyoruz....

Valla çok haklısın Hakancım benim bayağı bir niyetim vardı ama iş proğramımı ayarlıyamadım çok istemiştim sağlık olsun birdahaki sefere İnşallah.Sanada bol şanslar dilerim İzmirde görüşmek dileğiyle....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cuma en iyi ihtimalle akşam 6-7 gibi salon açık olur. salonun dışında o bahsettiğim yere masaları açmış olurlar. Cuma sabahı boşuna gitmeyin salona açık olmaz. çıkın sivası gezin , gezilecek görülecek bir sürü yeri var.

Tufan hocam masaların sabahtan kurulu olacağını yazmış. Ben Salonun içine kurulacağını anladım bir an :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunları alacağım :

Sivas kemik tarak

Sivas bıçağı

Sivas çubuk kalem – ağızlık

Bunları yiyeceğim :

Peskütan Çorbası, Sivas Köftesi, Sebzeli Sivas Kebabı, hurma tatlısı , Divriği Pilavı , Keş çorbası , Turşu Mıhlaması Kavurması

Buraları gezeceğim:

1. Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi

2. Kent Meydanı ve Kale Camii

3. Buruciye Medresesi

4. Şifaiye Medresesi

5. Çifte Minareli Medrese

6. Taşhan

7. Subaşı Hanı

8. Behrampaşa Hanı

9. Kurşunlu Hamam

10. Ahi Emir Ahmet Türbesi

11. Ulu Camii

12. Gök Medrese

13. Abdi Ağa Konağı

14. Osmanağa Konağı

15. Sivas Kalesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salon kaçta açılır acaba. Biz otogarda iner inmez salona gitmeyi düşünüyoruz. Yurta akşam gidecek abilerimizle döneriz diye düşünüyoruz. Yurt zaten şehir merkezinde değilmiş. Önce yurta gidip sonra salona geçmek biraz zahmetli olabilir. Onun için önce salona geçip yurta akşam dönecek abilerimizle dönmeyi düşünüyoruz. Salon kaçta açık olur ve sabahın köründe kimler gelecek salona söyleyebilir misiniz ? :P:

Masalar Cuma sabah dokuz'dan sonra kurulmuş olacak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunları alacağım :

Sivas kemik tarak

Sivas bıçağı

Bunları yiyeceğim :

Peskütan Çorbası, Sivas Köftesi, Sebzeli Sivas Kebabı, hurma tatlısı , Divriği Pilavı , Keş çorbası , Turşu Mıhlaması Kavurması

Buraları gezeceğim:

3. Buruciye Medresesi

4. Şifaiye Medresesi

6. Taşhan

7. Subaşı Hanı

8. Behrampaşa Hanı

9. Kurşunlu Hamam

11. Ulu Camii

12. Gök Medrese

13. Abdi Ağa Konağı

14. Osmanağa Konağı

15. Sivas Kalesi

Hakan merhaba,

Yukarıda saydıklarının hepsini yapabileceğinden emin misin?:fildir: Zaman az yapılacaklar çok. Katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler ve bol masa tenisli günler diliyorum.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan merhaba,

Yukarıda saydıklarının hepsini yapabileceğinden emin misin?:fildir: Zaman az yapılacaklar çok. Katılan tüm arkadaşlara iyi eğlenceler ve bol masa tenisli günler diliyorum.

Selamlar,

Evet hepsine vakit olur diye düşünüyorum. Zaten bunlar belli bir parkur üzerinde birbirine yakın gidilecek yerler (sırasıyla).

En son da kaleye çıkıp dinlendikten sonra salona gidip arkadaşlara da katılacağım. Selamlar

Not: Yemek olayını 3-4 güne yayacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam buyur gel misafirimiz ol, sana ayderin yukarısındaki esas yaylaları gezdireyim

Nazik davetin için çok teşekkür ederim Turushan hocam. Sivas sonrası abimlerle beraber Doğu Karadeniz gezisi planlıyoruz. Rize taraflarına yolumuz düşerse ararım seni. Buyurun siz bizim misafirimiz olun, gezelim beraber.

Araba ile geliyorum. Bahsettiğin yaylaları yeni motosikletim ile gezmeyi çok isterim. Kısmet, belki başka bir zaman inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunları alacağım :

Sivas kemik tarak

Sivas bıçağı

Bunları yiyeceğim :

Buraları gezeceğim:

3. Buruciye Medresesi

4. Şifaiye Medresesi

6. Taşhan

7. Subaşı Hanı

8. Behrampaşa Hanı

9. Kurşunlu Hamam

11. Ulu Camii

12. Gök Medrese

13. Abdi Ağa Konağı

14. Osmanağa Konağı

15. Sivas Kalesi

Hakan bey bunların hepsini beraberce yapalım diğeceğim ama muhtemelen Cuma günü öğleden sonra Sivas'ta olacağım. Salondan ayrılmayı becerebildiğimiz zamanlarda hem gezer hem de fotoğraf çekeriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey bunların hepsini beraberce yapalım diğeceğim ama muhtemelen Cuma günü öğleden sonra Sivas'ta olacağım. Salondan ayrılmayı becerebildiğimiz zamanlarda hem gezer hem de fotoğraf çekeriz.

Salona bir girdik mi çıkabilir miyiz bilmiyorum. Öyle niyeti olan varsa Tahsin'den uzak kalsın....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

rating maçlarını not etmek için hazır maç föyleri getireceğim.

Turnuva maçlarının neticeleri ne şekilde yazılacak bilmediğimden, yazılsa bile eksik veya hatalı olabileceğinden (geçen seneden tecrübeliyim) , emin olmak isteyenler mutlaka benim bu getirdiğim kağıtlara da yazsınlar.

Ayrıca orada kayıt olacaklar olursa onlar için de kayıt formları getiriyorum:

Maç kağıdı ve kayıt formu:

macfoyuvekayit.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serkan sende laptop var mı?

bir de grup ve elemeleri vs nasıl yapacağız? şimdiden aşağı yukarı kaç kişi katılacak belli... nasıl bir sistemde yapacağız grup kağıtları vs basacağız belirleyelim derim...

Ozan geçmiş senelerden dolayı az çok hangi arkadaşımız hangi oyu seviyesinde biliyoruz.Malatya ve Rize de oyun kalitelerine göre 3 torba sistemi uyguladık.Her torbadan 1 er oyuncuyu çekmek suretiyle takımları oluşturduk.Böylelikle hem farklı yerlerden gelen arkadaşları aynı takımlarda toplamak suretiyle kaynaşmayı sağladık hem de ortalama eşitliği yakalamaya sağladık.Aynı sistemi uygularsak mantıklı olur diye düşünüyorum.Ayrıca seninde daha önce vurguladığın gibi 1. gün ferdi turnuvayı yaparsak herkesin oyun kalitesinide daha doğru görmüş oluruz.Guruplar ise kura ile çekilir önceden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..