Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Arkadaşlar vakit yaklaştı ve gördüğüm kadarıyla bi çok konu konuşulmuş. Ödül konusunda dereceye girenlere madalya ve kupa vereceğiz çok büyük bir ihtimalle.

Bunun haricinde

erken gelecek arkadaşlar için , sivasın meşhur yemeklerinden tatmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Meşhur Sivas Mis kebap , burada döner yiyin. Numune hastanesi karşısı

Sivas Köftesi , Kirli Ahmet,Sofra Kebap,Meydan Kebap gibi lokantalarda yenebilir. Atatürk caddesi...

Sivas Kebabı , meydan kebap , Lezzetçi Atatürk caddesi...

En iyi iskender," Lezzetçi " Atatürk caddesi...

Bu yazdığım yemekler,özellikle de sivas köftesini yemeden sivastan ayrılmayın. Ayrıca sabah kahvaltısı içinde sivas katmeri ve boş pidesi süperdir.Ankara gibi büyük şehirlerde "pide fırını - katmer - pide - çörek " gibi kavramlar olmadığı için özellikle tatmanızı tavsiye ederim.

Daha yazabilirmiyim bilemiyorum bundan sonra sormak istediklerinizi 0506 806 93 23 telefonundan bana ulaşarak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kalacağınız yurt üniversitenin içindedir. Üniversite de şehre 4-5 km mesafededir. Şehir-Otogar-Üniversite şeklinde bir güzergahı vardır.Yani otogar da inip yolun kaşısına geçip üniversite dolmuşlarına bindiğinizde yurtta inersiniz. Spor salonu ise şehrin içindedir. 4 Eylül stadyumunun içindedir. 4 eylül spor salonu olarak kime sorsanız gösterirler zaten. Yurttan salona gitmek içinse , önce şehir merkezine gelip ordan tekrar bir dolmuş yada minibüse binmek gerekmektedir. Bineceğiniz dolmuş ismi ise Şirinevler-Kümbet tir. Onu da kime sorsanız nerden bineceğinizi söyler.İneceğiniz yer ise Stadyum önüdür. Orda inip spor salonuna geçebilirsiniz.

Arkadaşlar cumartesi saat 8:30 , 9:00 arası muhakkak orada olalım ki isimleri düzenleyelim gruplandırmayı yapabilelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

.

EN BÜYÜK ÖDÜL BU BULUŞMAYA FEDAKARLIK GÖSTERİP KATILAN SİZ DEĞERLİ MASATENİSİ.ORG ÜYELERİSİNİZ. Bunun haricinde şimdiye kadar buluşmalarımızda ödül göndererek yardımcı olan kişi ve firmalara tekrar teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar çok uzattım ama bu senede buluşmamıza sponsor olundu. Yaptığım görüşme sonucu zaten masa tenisi camiasının içinde olan, liglerde oynayan Nihat arkadaşım ( hepiniz biliyordur masatenisi.com ) bu sene bize sponsor oldu. Buluşmamızda oynamamız için bize DHS* ve DHS*** maç topları gönderecek. Ayrıca takım ve ferdi maç sonuçlarına göre dereceye giren üyelerimizede tahta, lastik, maç tişörtü, masatenisi.com tişörtü ve küçük hediyeler verilecek.

Buluşmamıza Nihat gelemeyecek. Ancak gelecek sene bahaneler uydurup kıvırtmasına fırsat vermeden katılımını sağlayacağız bakalım :lol: . Kendisine hepimizin adına çok teşekkür ediyorum.

Bahsi geçen sponsor ve küçük hediyelerimiz de ayarlandı. Herşey yolunda gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam kap oglunu da gel oda alsın asıyı...;)bak ekrem sismanoğluna fizana gitse oglunu da getiriyo masallah..

Hocam oğlumu aşıladım ama vücutta geç çözünen aşıymış. Benim gibi Masa tenisine 40 yaşından sonra başlayacak. Aşı ancak etkisini gösteriyormuş. Eee artık o yaşta başlarsa turnuvaya beni de O götürür artık. Tabii o günleri görürsek :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam oğlumu aşıladım ama vücutta geç çözünen aşıymış. Benim gibi Masa tenisine 40 yaşından sonra başlayacak. Aşı ancak etkisini gösteriyormuş. Eee artık o yaşta başlarsa turnuvaya beni de O götürür artık. Tabii o günleri görürsek :)

:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serkan hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Silifke tayfası olarak Ben, Burak ve Osman cuma sabah 7 gibi Sivasta olacağız. Yurta yerleşip salona geçeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

16 Temmuz sabahı İnşallah Mürşit Hasbek,Ümit Özdemir,Vedat Özkan,Sedat Özkan,Burak Özkan,Kuvvet Gölbaşı ve diğer ismini unuttuğum arkadaşlarımla orda olacağız.Turnuvanın sivasta olması çok yerinde olmuş.Emeği geçen herkese selamlar... +3

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıymetli arkadaşlar,

Ben, Cumartesi sabah saat 9 gibi Sivas'ta olabiliyorum. Salona gelmeden önce otele de uğramam gerekiyor. Benim ismimi 5. torbadan yazdırabilirseniz sevinirim. Ben yetişene kadar adıma son çağrı anonsu yapılırsa, Emmi' ye vekalet veriyorum, yerime oynayabilir.

Sivas'ta görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu başlığı altında yazmak ne kadar doğru bilmem ama turnuvaya gelen arkadaşların ellerinde fazla bulunan ve zaman zaman satış&takas ilanı verdikleri (2. el tahta, lastik vb) malzemeleri yanlarında getirmeleri nasıl olur, yani arada bir kargo masrafı ve zaman kaybı olmaksızın direk alcısına ulaşmış olmaz mı? Bir problem olmayacaksa bu konuda hazırlıklı gelinmesi taraftarıyım ben...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu başlığı altında yazmak ne kadar doğru bilmem ama turnuvaya gelen arkadaşların ellerinde fazla bulunan ve zaman zaman satış&takas ilanı verdikleri (2. el tahta, lastik vb) malzemeleri yanlarında getirmeleri nasıl olur, yani arada bir kargo masrafı ve zaman kaybı olmaksızın direk alcısına ulaşmış olmaz mı? Bir problem olmayacaksa bu konuda hazırlıklı gelinmesi taraftarıyım ben...

ben katılıyorum güzel fikir 2 .el pazarı gibi olur sıfır malzeme de olabilir en azından elinde fazlası olanlar bunu ihtiyacı olanlarla takas edebilir elden cıkarabilir herkes icin faydalı olabilecek bir düşünce...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bu turnuvaya katılan her masatenisi dostunu ve oyuncusunu yürekten kutluyorum ve hepsine başarılar diliyorum.Ancak öncelikle düzenleyen ekibe ayrı bir teşekkür etmek gerek.Antremanlarımız nedeni ile gelemiyorum.Abdullah355 e anlattığım gibi İZMİR de bu forum buluşmasını yapmak istiyoruz.Eylül ayında..Minikler,yıldızlar,gençler,büyükler,veteranlar..Ulusal ve uluslararası..Proje çalışmalarımız devam ediyor.Katılım ücreti olmayacak,öğle yemeğide verilecek..eşleriniz plaj veya alışveriş veya arkeolojik gezilere katılabilecek..

Herkese sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıymetli arkadaşlar,

Ben, Cumartesi sabah saat 9 gibi Sivas'ta olabiliyorum. Salona gelmeden önce otele de uğramam gerekiyor. Benim ismimi 5. torbadan yazdırabilirseniz sevinirim. Ben yetişene kadar adıma son çağrı anonsu yapılırsa, Emmi' ye vekalet veriyorum, yerime oynayabilir.

Sivas'ta görüşmek üzere...

Merak etme Ongun abi.Yokluğunu aratmam ama çokta gecikme ne olur ne olmaz.Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..