Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

Bence de ödülleri en'lere vermek mantıklı. Alparslan abiye katılıyorum. Benden daha uzaktan gelen yok heralde di mi Aparslan abi :D Hatta bunu geleneksel hale getirelim. Forum buluşmaları son yıllarda olduğu gibi haritanın sağ köşesine yakın oldukça bu konuda avantajlı olurum gibi duruyor:D Ne de olsa Yunanistana 30 km Keşan:) Ayrıca Çağan bak beni Cihan'la sen tanıştırdın. Görüyorsun Ağrı'da her gün uğraşıyorum bu muhalefet göbekliyle. Şimdi ben ne deyim sana :):):)

Not: (Bu sene 15 kg eksik olarak geliyorum Sivas'a. Cihanın göbek benimkinden fazla yani o derece. Savulun dostlar :)

Valla seni gören tanımaz erdem ben bile haftada 2 kez gören biri olarak tanımadım seni bakalım forumda seni görenler şimdi tanıyabileceklermi...Ödülleri enlere vermek gerekirse erdeme en azimli banada zayıflar arasında en göbekli ödülü olabilir :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5.buluşmanın "en"leri gayet hoşmuş,

zat-ı alimin bizzat katıldığı 7.buluşmanın "en" leri ya yazılıp çizilmedi

ya da ben görmedim,

herşeyi devletten bekliyoruz sanırım ondan böyle oluyor (o:

Gruptan Çikamaduk Spor kaptanı Ongun TUNALI başta olmak üzere;

takımın tüm personel,idareci ve taraftarlarına saygılar, sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

su bazlı odaspor oyuncuları, sn. ongun tunalı ve eren arık'a saygı ve sevgiler :)

Gruptan Çikamaduk Spor kaptanı Ongun TUNALI başta olmak üzere;

takımın tüm personel,idareci ve taraftarlarına saygılar, sevgiler

ongun abi gittiğin her turnuvada takım satıyosun galiba, fenerlilerin arasında kaynayacan haberin olsun..

Noluyo ya herkes saygı sevgi sunuyo? Yine bi takım sattık da haberimiz mi yok?

Beni fenerle mukayese etme Bora. Ben gizli saklı değil, göstere göstere satarım. Soran olduğunda evet sattım derim. Hatta makbuz bile keserim. :paraci:

Sevgiler saygılar bizden arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yazılarınızı dikkatle takip ediyorum. Buluşmamıza az kaldı ve gördüğüm kadarıyla heyecanda hepimizde tavan yapmış durumda. Eh sanırım uzun süredir görüşmeyenler birbirlerini ve oyunlarını özledi tabi.

Ancak son zamanlarda bir ödüldür, hediyedir gidiyor. Arkadaşlar forum buluşmamızın amacı belli. Bunu herkez biliyor. Organizasyonu yapan kişi salon ve masa ayarladıktan sonra diğer gerekli şeyleri ( otel, yurt, eğlence vs.) ayarlamak zorunda değil. Yardım amaçlı kendisi yapmak istiyorsa ve imkanlarıda el verip sponsorlar bulabiliyorsa zaten bi şey diyen yok. Ancak elinden bir şey gelmiyorsa şöyle olsun böyle olsun deme hakkımızda yok. Sonuçta buraya hepimiz kendi isteğimizle geliyoruz. Gelmeden kendimizde otel, misafirhane yada o gün oynadıktan sonra akşam beraber olmak için bir yer o andada ayarlayabiliriz. Ancak buluşmayı üslenen üyemiz şimdiye kadar herşeyi ayarlıyor bir sorun yok şu aşamada. Ama elinden gelenlerin dışında bir şeyler istemeye hiçbirimizin hakkı yok. Sonuçta bize oynayacağımız salon ve masalar ayarlanmış gerisi teferruat.

Ödül konusuna gelince. Arkadaşlar buda olması gerekenlerden değil. Olsun elbet. Güzelde olur birileri bize sponsor olursa. Ancak kimseyi zorla bize şunu ver, sponsor ol, raket ver, top ver vs. diyemeyiz. Artık bu buluşmamız zaten tüm firmalarında bilgisinde. Takip ediliyor. Ha bende ne yaparım hepsine küçük hatırlatmalar yaparım. Kim bize yardımcı olursa zaten onlara geri dönüşüde oluyor. Tamamen verecekleri hediyeler onların kendi insiyatifinde. Bu organizasyona firma olarak gösterdikleri ilgi bizi ilgilendiriyor. Kimse sponsor olmayacaksa zaten kendimiz toplarımızla, eşoman, ayakkabı, raket ve şortlarımızla geliyoruz. Yani keşke geçen buluşmalarda olduğu gibi şöyle olsaydı, böyle olsaydı şu ödül verilsin bu ödül ayarlansın iyi olur diye yazmaya gerek yok. EN BÜYÜK ÖDÜL BU BULUŞMAYA FEDAKARLIK GÖSTERİP KATILAN SİZ DEĞERLİ MASATENİSİ.ORG ÜYELERİSİNİZ. Bunun haricinde şimdiye kadar buluşmalarımızda ödül göndererek yardımcı olan kişi ve firmalara tekrar teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar çok uzattım ama bu senede buluşmamıza sponsor olundu. Yaptığım görüşme sonucu zaten masa tenisi camiasının içinde olan, liglerde oynayan Nihat arkadaşım ( hepiniz biliyordur masatenisi.com ) bu sene bize sponsor oldu. Buluşmamızda oynamamız için bize DHS* ve DHS*** maç topları gönderecek. Ayrıca takım ve ferdi maç sonuçlarına göre dereceye giren üyelerimizede tahta, lastik, maç tişörtü, masatenisi.com tişörtü ve küçük hediyeler verilecek.

Buluşmamıza Nihat gelemeyecek. Ancak gelecek sene bahaneler uydurup kıvırtmasına fırsat vermeden katılımını sağlayacağız bakalım :lol: . Kendisine hepimizin adına çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de ödülleri en'lere vermek mantıklı. Alparslan abiye katılıyorum. Benden daha uzaktan gelen yok heralde di mi Aparslan abi :D Hatta bunu geleneksel hale getirelim. Forum buluşmaları son yıllarda olduğu gibi haritanın sağ köşesine yakın oldukça bu konuda avantajlı olurum gibi duruyor:D Ne de olsa Yunanistana 30 km Keşan:) Ayrıca Çağan bak beni Cihan'la sen tanıştırdın. Görüyorsun Ağrı'da her gün uğraşıyorum bu muhalefet göbekliyle. Şimdi ben ne deyim sana :):):)

Not: (Bu sene 15 kg eksik olarak geliyorum Sivas'a. Cihanın göbek benimkinden fazla yani o derece. Savulun dostlar :)

erdem hocam şike var diyecekler senin en uzakta oldugundan haberim yoktu,hatta seni tanımam bile ;) ayrıca cihanın göbegi sivasa gelip bana yenilmenin stresinden olusan gecici göbek ...sivastan sonra zaman gecip alistikca normale döner gibi geliyo yada öyle gider dertten sınır tanımaz olur göbekcik:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Noluyo ya herkes saygı sevgi sunuyo? Yine bi takım sattık da haberimiz mi yok?

Beni fenerle mukayese etme Bora. Ben gizli saklı değil, göstere göstere satarım. Soran olduğunda evet sattım derim. Hatta makbuz bile keserim. :paraci:

Sevgiler saygılar bizden arkadaşlar.

evet ongun'a katiliyorum ayrıca gecen rize bulusmasında da zaten yusuf hocam fotograflarla belgeledi nasil mac sattıgını ;)iş iştir;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen varmı yokmu ipucunu burdan ver ben sana özel bisiler ayarlarım ;)

Alparslan abi isterseniz biraz bekleyin. Şike operasyonu tamamlansın ondan sonra ayarlarsınız. Sizide alır götürürler mazallah. Buluşmada anticiye karşı sinir olmanın tadından mahrum bırakma bizi :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce yazıldıysa afola dostlar, abiler. Ama Sivas'ın yolunu, izini bilen bi abim Yurtun nerde olduğunu ve en makûl bir şekilde nasıl bu yurta ulaşacağımızı yazarsa çok sevinirim. Malum haftaya çıkıyoruz yola inşallah. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Buluşmada anticiye karşı sinir olmanın tadından mahrum bırakma bizi :P:

alparslan kursatta benim gibi anticilere yenilmekten zevk alıyor herhalde :) anticiye yenildiğim zaman içimdeki o sinirden mutluluk duyan sadece kendimi varsayıyordum fakat benim gibileride varmış :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alparslan kursatta benim gibi anticilere yenilmekten zevk alıyor herhalde :) anticiye yenildiğim zaman içimdeki o sinirden mutluluk duyan sadece kendimi varsayıyordum fakat benim gibileride varmış :)

Geçen sene yenilmiştim Alparslan abiye. Çok da keyifliydi vallaha. Gene olsun gene yenilirim. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anti ye yeniliyim gam yemem. 'Rakipde anti vardı abicim napalım. İlk defa antiye karşı oynadım.' der geçerim. Ama Pütür e yenilirsem kötü olur. Geçen sene beni 3 - 2 yenmiştin değil mi Cihan abicim. Bu sene Backhandinde yok. Rövanş alma şansım var. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alparslan abi isterseniz biraz bekleyin. Şike operasyonu tamamlansın ondan sonra ayarlarsınız. Sizide alır götürürler mazallah. Buluşmada anticiye karşı sinir olmanın tadından mahrum bırakma bizi :P:

:)))))))))))) kürsadcım yanlıs anladın bizimki top koleksiyonuna yapılacak katkı ile ilgili bir durum:) düsndügün gibi degil:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beni mahcup ediyosunuz arkadaslar:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anti ye yeniliyim gam yemem. 'Rakipde anti vardı abicim napalım. İlk defa antiye karşı oynadım.' der geçerim. Ama Pütür e yenilirsem kötü olur. Geçen sene beni 3 - 2 yenmiştin değil mi Cihan abicim. Bu sene Backhandinde yok. Rövanş alma şansım var. :P:

kürsadcım bence sen sağ elini hic yorma cihana sol elinde yeter ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:)))))))))))) kürsadcım yanlıs anladın bizimki top koleksiyonuna yapılacak katkı ile ilgili bir durum:) düsndügün gibi degil:)

O halde devemiyum topları herkese dağıtın abi. Öyle özelden kayısıyla filan olmaz. Herkes Devemiyum top ister. :isterim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

backhandimin olmadığını kim söledi :) merak etme pütürle top açmak daha kolay sen arma olan topları gör yeter yani z çizen topları :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..