Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir' Deki Arkadaşlar!

Recommended Posts

Merhaba

Eğer size uzak olduğunu düşünmez iseniz yada bir şekilde istediğiniz zaman Aliağa Enka spor tesislerine pazartesi ve çarşamba günleri 20:00 sonrası istediğimiz kadar oynayabiliriz. Burada yaklaşık 4-5 kişilik iyi ekibimiz vardır.

İstediğiniz zaman bir telefon ile gelebilirsiniz.

Saygılarımla iyi oyunlar.

Tel :5062419633

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merhaba arkadaşlar,

Güzelyalıda oturuyorum, Alsancak'tan Balçova'ya kadar her yer uygun olmakla birlikte, hafta sonu 1 gün hafta içi de 1 ya da 2 gün akşamları (19.30'dan sonra) oynayabilecek partner arıyorum.

Yerler konusunda bilgim yok nerede oynayabiliriz, balçova kipa fitness salonunda masalar var fakat, salona üye olmayan kullanamıyor, sadece masa tenisini kullanma gibi bir seçenek de yok diye biliyorum.

iyi oyuncu sayılırım, iletişim için : 0555 763 28 91

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Eğer size uzak olduğunu düşünmez iseniz yada bir şekilde istediğiniz zaman Aliağa Enka spor tesislerine pazartesi ve çarşamba günleri 20:00 sonrası istediğimiz kadar oynayabiliriz. Burada yaklaşık 4-5 kişilik iyi ekibimiz vardır.

İstediğiniz zaman bir telefon ile gelebilirsiniz.

Saygılarımla iyi oyunlar.

Tel :5062419633

Bu iş ekip işi :)

Bizim de bir ekibimiz vardı Balçova' da,

Seçim nedeni ile salon 4 ay kapanınca grup-u hüsran olduk

Yeni salon aramaya başladık

Hiç olmazsa parasıyla olsun dedik onu bile bulamadık

Haftaiçi çalıştığımız için en erken 19:00 gibi müsait oluyoruz

Bu şartlara uygun doğru düzgün herhangibir yer bulamadık...

O taraf bize biraz uzak keşke daha yakın olsa da biz de adapte olsak...

Neyse fırsat bulabilirsem görüşmekten memnun olurum

En azından tanışmak için bir fırsat yaratmaya çalışıcam

Salonunuza ve ekibinize iyi bakın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Güzelyalıda oturuyorum, Alsancak'tan Balçova'ya kadar her yer uygun olmakla birlikte, hafta sonu 1 gün hafta içi de 1 ya da 2 gün akşamları (19.30'dan sonra) oynayabilecek partner arıyorum.

Yerler konusunda bilgim yok nerede oynayabiliriz, balçova kipa fitness salonunda masalar var fakat, salona üye olmayan kullanamıyor, sadece masa tenisini kullanma gibi bir seçenek de yok diye biliyorum.

iyi oyuncu sayılırım, iletişim için : 0555 763 28 91

teşekkürler.

Merhaba revolt, sen de "desperate mt's" e hoşgeldin...

Biz "umutsuz masatenisçileri" bir süredir saatleri uygun ve düzgün şartlarda bir salon arayışındayız

Bu çabalarımızda seni de yanımızda görmekten mutluluk duyarız

Çalışma saatlerimin dışında, senin de söylediğin gibi haftaiçi ve haftasonu bana da uyar

Yeter ki ortam olsun... Salon olsun... Partner olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadi İzmir kim tutar sizi. Toplanıp iyice bi canlandırın oraları. Umarım oynayacak güzel yerler yaratır topluca katılımla güzel saatler geçirebilirsiniz. Bizede yolumuz düştükçe sizlerle oynamak kalır. Neyse haftaya zaten İzmir'de lig maçlarımız var. Gelirseniz tanışır konuşuruz thumbsup.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba.

bizim srdrzmr le beraber (buradan selam) balçovada çok güzel oyunlarımız oldu.

ama şimdilerde dedigi gibi hüsrana ugradık.grubu toplamak imkansız gibi

çünkü hepimize uyan tek salon olan balçova

spor kompleksi masa tenisi salonu ilçe seçim bürosu oldu.

yetkililerle görüştük yer tahsisi için ama pek yardım taraflısı degillerdi.

İzmir gibi bir şehirde kurumlar dışında oynayacak yer neredeyse yok,inanılır gibi değil.

bir ekip olursa gaziemir görece de spor salonu var (akşam 10 a kadar açık)

orada takılabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyisi 2 ay daha bekleyip balcova acılınca orda toplanmak gibime geliyor..biz 3 kişiyiz bunun dısında işte serdar var evolt diye bir arkadaş varmış bir de znbznb var..toplam 6 kişi yapar..bizde hatay nokta ve o civarlarda oturuyoruz..zaten balcova da 3 masa var..2 masa boş bile olsa birinde eşli birinde 2 li maclar yapılabilinir..ben artık salon aramaktan vazgeçtim cunku salon yerleri belli..ve en uygunu balcova tesisleri gibi gözüküyor..2 ay daha bekleyip haziran ortasıdna itibaren haftaicinde 2 veya 3 gun ve haftasonu da cumartesileri gelebilirz..bizdeki 3 kişilik ekipte herkeste araç var..isteyen arkadaşları ister güzelyalı dan ister ucyol isterlerse de üçkuyulardan alabiliriz..ben simdilik telefon bırakmıyorum burayı zaten takip ediyorum..isterseniz varsa facebook dan da ekleyebilirsiniz..facebook icin : alpersemerci@kozateknikservis.com adresinden aratabilriisniz..2 ay sonra secimler bitince salonda eski haline kavusursa aksamları 7 den sonra 11 e kadar hafta 3 veya 4 gun ki biz 3 gun kesin gidiyorduk maclar yapabilirz..eger ki facebook dan ulaşamazsanız alpersem@hotmail.com adresine mail atarsanız mutlaka cevap yazarım..saygılar sevgiler herkese :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba adım Yenal ve Karşıyaka'ya yeni taşındım,deniz subayıyım ve eski bir lisanslı oyuncuyum.Antreman yaparak başlayabileceğim partner arıyorum.

irtibat nu:0505 544 47 96

Yenal bey merhaba bende izmirde antremen yapacak yer ve partner arıyorum Bucada oturuyorum

irtibat numaram 0507 974 10 45

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumdaki tüm arkadaşlara selam, ismim serkan çınar

arkadaşlar 2001 senesinde Balçovada Aynur hoca kısıtlı imkanları ile güzel bir salon açmıştı içerisinde 4 masa vardı

ozamanlar bizde nacizana elimizden gelen herşeyi yaptık. gayette nezih bir mekan olmuştu yaklaşık 1 sene salonda

hem antreman yapma şansım hemde işletmesine yardımcı oldum. Bende sizlerle aynı dertten müzdaribim içerisinde 4 veya 5 masanın olduğu mümkün mertebe merkezi biryerde olan bir salon açmayı ciddi anlamda düşünüyorum. Öncelikle bu bir dernek çatısı altında olmalıki vergiden muaf olsun. Ama inanın bana sorun bir salon açmakta deil geçmişte yaşadığımız sorunlardan biliyorumki önemli olan orayı yaşatabilmek. Buda ancak maddiyatla oluyor benim niyetim 10:00

ile 24:00 arası hizmet veren nezih bir salon içerisine 4 veya 5 masa koyacağımızı düşünürsek buda ortalama 300 - 400 m2 dükkan eder çevrenizde buna uygun bir yer varsa bu konuda bana yardımcı olmanızı bekliyorum. ikinci bir konu ise bu mekanı dernek çatısı altında gerçekleştirebilmemiz için kurucu üyelere ihtiyacımız var. Bu konuda beni yüreklendirir iseniz sizlerle bir arada olmayı çok isterim. fikir ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. ilginiz hepinize teşekkür ederim.

Not: birde msn adresi aldım eklerseniz sevinirim izmirmasatenisi@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumdaki tüm arkadaşlara selam, ismim serkan çınar

arkadaşlar 2001 senesinde Balçovada Aynur hoca kısıtlı imkanları ile güzel bir salon açmıştı içerisinde 4 masa vardı

ozamanlar bizde nacizana elimizden gelen herşeyi yaptık. gayette nezih bir mekan olmuştu yaklaşık 1 sene salonda

hem antreman yapma şansım hemde işletmesine yardımcı oldum. Bende sizlerle aynı dertten müzdaribim içerisinde 4 veya 5 masanın olduğu mümkün mertebe merkezi biryerde olan bir salon açmayı ciddi anlamda düşünüyorum. Öncelikle bu bir dernek çatısı altında olmalıki vergiden muaf olsun. Ama inanın bana sorun bir salon açmakta deil geçmişte yaşadığımız sorunlardan biliyorumki önemli olan orayı yaşatabilmek. Buda ancak maddiyatla oluyor benim niyetim 10:00

ile 24:00 arası hizmet veren nezih bir salon içerisine 4 veya 5 masa koyacağımızı düşünürsek buda ortalama 300 - 400 m2 dükkan eder çevrenizde buna uygun bir yer varsa bu konuda bana yardımcı olmanızı bekliyorum. ikinci bir konu ise bu mekanı dernek çatısı altında gerçekleştirebilmemiz için kurucu üyelere ihtiyacımız var. Bu konuda beni yüreklendirir iseniz sizlerle bir arada olmayı çok isterim. fikir ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. ilginiz hepinize teşekkür ederim.

Not: birde msn adresi aldım eklerseniz sevinirim izmirmasatenisi@hotmail.com

Merhaba Serkan, bu konudaki girişimin için ben, buna gönülden destek veriyorum.

Her şartı zorlayarak ve elimden gelenin en iyisini yaparak dahil olmak isterim.

Son birkaç aydır böyle bir girişim için ortam oluşturmaya çalışıyorum.

Senden gelen öneriler ve geçmiş tecrübelerinle ile bu işe adım atalım

Birkaç arkadaşım da benimle aynı fikirde

Onlarla da bunu paylaşıcam, arkandayız...ve ya yanyana koşalım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle merhaba abilerim :)

15 yaşındayım karşıyaka anadolu lisesinde okuyorum masa tenisine ilgiliyim ancak lisanslı sporcu değilim. Karşıyakada oturuyorum ve burada oynayacak hiç bir yer yok. Bazen evka 1 'e gidiyoruz bir arkadaşımla ancak çok uzak yol yarım saatten fazla sürüyor. Böyle olunca da çok nadir gidebiliyoruz. Halkapınarda masa tenisi olduğunu bilmiyordum bununla ilgili ayrıntılı bilgi verir misiniz ? halkapınar evka 1'e oranla daha yakın, muhtemelen haftada bir veya 2 gün oynama imkanımız olacak atatürk stadına da gelebiliriz burda ne zaman antrenman yapılıyor ve biz ne zaman gelebiliriz ?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle merhaba abilerim :)

15 yaşındayım karşıyaka anadolu lisesinde okuyorum masa tenisine ilgiliyim ancak lisanslı sporcu değilim. Karşıyakada oturuyorum ve burada oynayacak hiç bir yer yok. Bazen evka 1 'e gidiyoruz bir arkadaşımla ancak çok uzak yol yarım saatten fazla sürüyor. Böyle olunca da çok nadir gidebiliyoruz. Halkapınarda masa tenisi olduğunu bilmiyordum bununla ilgili ayrıntılı bilgi verir misiniz ? halkapınar evka 1'e oranla daha yakın, muhtemelen haftada bir veya 2 gün oynama imkanımız olacak atatürk stadına da gelebiliriz burda ne zaman antrenman yapılıyor ve biz ne zaman gelebiliriz ?

teşekkürler.

Merhaba Ufuk S. İzmir' in en sosyal ve modern görünen yerlerinden biri olan Karşıyaka' da bile oynayacak yer bulamadıysan bu spor yerlerde demektir. Dün mithatpaşa da bir kahveye masa tenisi koymuşlar da maksat var mı var ama aslında yok :)) Ne yazık ki oynayacak yer olunca partner bulunmuyo, bazen de partner var oynayacak yer yok. Neyse inşallah bi yolu bulunur da düzene girer... Halkapınar stadyumundaki faaliyetler ile ilgili Murat abi (Mrtizmir) bilgi vermişti daha önceki yazılarda var, bi incele istersen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Yenal bey merhaba bende izmirde antremen yapacak yer ve partner arıyorum Bucada oturuyorum

irtibat numaram 0507 974 10 45

Merhaba,

Ben de Bostanlı'da oturuyorum. Masa tenisine uzun bir ara verdim ancak hala iyi durumdayım sayılır:D

Bende beraber çalışacak partner ve yer arıyorum. Hafta için 18:0'den sonra müsaitim.

İrtibat numaram 0505 385 50 78

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba,

Ben de Bostanlı'da oturuyorum. Masa tenisine uzun bir ara verdim ancak hala iyi durumdayım sayılır:D

Bende beraber çalışacak partner ve yer arıyorum. Hafta için 18:0'den sonra müsaitim.

İrtibat numaram 0505 385 50 78

:

Mavişehir spor salonunda masa tenisi oynana biliyormuş.

Hafta içi: 08:30-17:30

Hafta sonu: 08:30-13:00

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

:

Bu duruma, yani saat 18:00den sonra müsaitsen ve Mavişehir spor salonu senin müsait olduğun saatlere uymuyorsa,

yeni bir soru sormak istiyorum;

Nerde oynayabiliriz?

Seninle işten sonra oynamak isterim.

Görüşürüz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:

Karşıyaka Arena'yı diyorsun? Hala sürüyormuymuş. Hafta içi o saatlerde arkadaşımla falan gitsek oynayabilir miyiz yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam vallahi bende çok oynamak isterim ama buralarda nerede oynayabiliriz bende bilmiyorum... Site içinde, bu civarda masa tenisi oynayabileceğimiz bir yer bilen varsa ve bizi aydınlatabilirse çok sevinirim....

Sırf bu iş için Sport International'a üye olacağım yahu ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam vallahi bende çok oynamak isterim ama buralarda nerede oynayabiliriz bende bilmiyorum... Site içinde, bu civarda masa tenisi oynayabileceğimiz bir yer bilen varsa ve bizi aydınlatabilirse çok sevinirim....

Sırf bu iş için Sport International'a üye olacağım yahu ...

Hocam Sports' a ben bu yüzden üye oldum zaten...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..