Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir' Deki Arkadaşlar!

Recommended Posts

MERHABA ARKADAŞLAR,

İZMİR'DE MASA TENİSİ İLE İLGİLENEN ARKADAŞLARLA TANIŞMAK İSTERİM

EĞER MÜMKÜN OLURSA BİR GRUP KURALIM. BELLİ GÜNLER VE TURNUVALAR DÜZENLEYELİM.

MASA TENİSİNİ SEVEN BİRÇOK ARKADAŞ OLDUĞUNU BİLİYORUM.

BİRARAYA GELELİM BİRBİRİMİZE FAYDAMIZ OLSUN.

GÜZEL BİR ORGAİZASYON İLE GEREKİRSE BİR SALON TUTABİLİRİZ.

BELKİ BÖYLE BİR GRUP VARSA DA DAHİL OLMAK İSTİYORUM

BU KONUDA İSTEKLİ ARKADAŞLARDAN YORUM BEKLİYORUM

SAYGILAR SEVGİLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 71
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merhaba adım Yenal ve Karşıyaka'ya yeni taşındım,deniz subayıyım ve eski bir lisanslı oyuncuyum.Antreman yaparak başlayabileceğim partner arıyorum.

irtibat nu:0505 544 47 96

Yenal Bey merhaba,hoşgeldiniz güzel İzmir imize...Her ne kadar ben şu an Bursa da görev yapsamda,bir İzmir li olarak size cevap vermek istedim...Zannediyorum,İzmir li arkadaşlarım göremediler mesajınızı!....İzmir de bir çok değerli masa tenisçi

arkadaşımız mevcut,şanslısınız gerçekten.. Tatillerde genelde İzmir deyim..Geçen yaz Atatürk stadı altındaki masa tenisi bölümünde;her çarşamba akşamları antreman yapmıştık...Oradan bilgi alabilirsiniz..Zannediyorum şu sıralar kurumlar ligi de devam ediyor,İzmir de.. Onlar size ulaşacaktır...Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Masatenisini nerede olursa olsun ya da uygun partnerler ile oynamak..Bu seçenekleri İzmir de birleştirme şansınız pek yok.Çünkü oynanacak yer sayısı sınırlı.Oynayacak partner sayısı ise yere bağlı olarak değişmekte.Yine de turnuva düzenlemek veya yarışma kategorisinde yer almak yerine eğer fırsat yaratabilirseniz tek seçeneğiniz Atatürk stadyumu altındaki İl temsilciliği salonudur.O salonda ise kuruluşlar ligi ve dışındaki tüm lisanlı,lisanssız oyuncular mevcut altı masayı paylaşmakta.Peki ne zaman ? Ptesi,ve cuma günleri..Akşam 17.00 - 20.00 arasında.Size öyle Antrenörde var diyenlere kanmayın..Antrenör belgesi olması başka kulüp veya kuruluş çalıştırması başka bir konu..

Sanırım anlatabildim..

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[Name = 'Aydın Ungan' damgası = '1297198821 ''67989 post =' alıntı]

Merhaba

Masatenisini terminaline nasil gidebilirim olursa da Uygun partnerler Ile oynamak .. Ayşe seçenekleri İzmir de Birlestirme şansınız PEK yok.Çünkü oynanacak yer Sayısı sınırlı.Oynayacak ortağı Sayısı imkb makyajını bağlı olarak değişmekte.Yine de Turnuva düzenlemek veya yarışma kategorisinde yer Almak Yerine Eger FIRSAT yaratabilirseniz tek ya olsun seçeneğiniz Atatürk Stadyumu altındaki İl Temsilciliği salonudur.O salonda imkb kuruluşlar ligi ve dışındaki tum lisanlı, lisanssız Oyuncular Harbor Altı masayı paylaşmakta.Peki ne Zaman? Ptesi, ve cuma Günleri .. Akşam 17,00-20,00 arasında.Size Oyle Antrenörde var diyenlere kanmayın .. Antrenör belgesi olmasi baska Kulüp veya kuruluş çalıştırması baska Bir Konu ..

Sanırım anlatabildim ..

Selamlar

[/ Alıntı]

Aydın Hocam Benim 15 ocakta yaptığım Bir açıklamayı yanlış anladınız heralde, ben Atatürk stadındaki salonda antrenör belgeli Oyuncular oldugunu ve onların Yeni başlıyacak arkadaşlara Yön verip Yardımcı olabileceklerini Bilgi alışverişi yapılabileceğini belirtmek istedim yoksa orada ders ve Eğitim veriyorlar Demedim met konuda herhangi Bir yanlış anlaşılmaya sebeb Olmak istemem .Selam ve Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yenal Bey merhaba,hoşgeldiniz güzel İzmir imize...Her ne kadar ben şu an Bursa da görev yapsamda,bir İzmir li olarak size cevap vermek istedim...Zannediyorum,İzmir li arkadaşlarım göremediler mesajınızı!....İzmir de bir çok değerli masa tenisçi

arkadaşımız mevcut,şanslısınız gerçekten.. Tatillerde genelde İzmir deyim..Geçen yaz Atatürk stadı altındaki masa tenisi bölümünde;her çarşamba akşamları antreman yapmıştık...Oradan bilgi alabilirsiniz..Zannediyorum şu sıralar kurumlar ligi de devam ediyor,İzmir de.. Onlar size ulaşacaktır...Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlginiz için teşekkürler...

İzmire yolunuz düşerse her zaman beklerim....

Merhaba yenal

İzmir e hosgeldin

Biz kendi capımızda müsait zamanlarda antraman yapmaya calışıyoruz

Yine buradan tanışma fırsatı bulduğum arkadaşlarla ve dışardan tanıstığım arkadaşlarımla...

Bize katılmana seviniriz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

İzmir' de masa tenisine ilgisi olan, şu anda oynayan ve ya oynamak isteyen arkadaşlar,

Müsait zamanlarda oynamak, bu sporu seven insanların tanışarak kaynaşması, partner bulması, bilgi ve tecrübelerini yüz yüze paylaşmaları için zaman içinde oluşmasını umduğum bir grup oluşturmak adına biraz daha aktif olalım derim.

Bu konuda yazışarak bir topluluk oluşturalım bence. Ne dersiniz? :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tt-rating'deki İzmir'li oyuncular:

33 Güçlü SOYER 1980

73 Sercan DOLAY 1986

131 Selahattin GÖLÇÜR 1960

172 Oğuzhan YÖRÜK 1992

408 Halil ÇAKIR 1973

416 Aydın UNGAN 1953

424 Ali Fuat İNAL 1967

426 Nejat TUNA 1967

428 Şükran DURNABAŞ 1966

431 Ahmet SELANİK 1948

432 Ümit İPKİN 1971

433 Ahmet Yusuf ARK 1965

434 Ahmet BİTİRMİŞ 1965

436 Yusuf DAYICAN 1992

441 Melihcan AKKURT 1991

442 Salih UÇAR 1971

446 Sacit TÜRKBAŞ 1969

453 Cüneyt CİNGÖZ 1975

465 Tayfur BARIŞKAN 1991

468 Bülent DURNABAŞ 1971

495 Ahmet MUSLUOĞLU 1982

557 Muhammet Tuna TURGUT 1976

597 Murat ERİŞ 1971

631 Dinan SERTEL 1989

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben geneli kapsayacak şekilde birşeyler yazmaya çalışayım hem yenal hemde srdrzmrı(sanırım isminiz serdar)arkadaşlarımız için izmirde tecrübeli ve üst düzey masa tenisi oyuncularının %90 ı Atatürk stadının altındaki salonda pazartesi ve cuma günleri antreman yapıp çarşamba günleride kurumlar liginde oynuyorlar yani birde arasıra cumartesi - pazar turnuvaları devreye girince zaten zamanları kalmıyordur.Yani eğer onlarla tanışmak ve görüşmek istiyorsanız zaman ve mekan belli.Ancak birde Balçova ve Evka-1 de iyi derecede oynayan arkadaşlarda varmış sanırım.Hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben geneli kapsayacak şekilde birşeyler yazmaya çalışayım hem yenal hemde srdrzmrı(sanırım isminiz serdar)arkadaşlarımız için izmirde tecrübeli ve üst düzey masa tenisi oyuncularının %90 ı Atatürk stadının altındaki salonda pazartesi ve cuma günleri antreman yapıp çarşamba günleride kurumlar liginde oynuyorlar yani birde arasıra cumartesi - pazar turnuvaları devreye girince zaten zamanları kalmıyordur.Yani eğer onlarla tanışmak ve görüşmek istiyorsanız zaman ve mekan belli.Ancak birde Balçova ve Evka-1 de iyi derecede oynayan arkadaşlarda varmış sanırım.Hoşçakalın.

Mrtİzmir teşekkür ederim ilgin için...

Pazartesi ve cuma günleri Atatürk stadındaki antremanlar saat kaç civarı yapılıyor?

Malüm işten güçten vakit kaldığı kadar oynayabiliyorum

Bunun için haftaiçi saat 19:00 dan sonra müsait olabiliyorum

Yetişip yetişemeyeceğimi öğrenmek isterim Boşuna gitmeyeyim...

Teşekkür ederim, saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar,

Balçova Spor Salonundaki son durum baya moralimizi bozdu;

Yüksek Seçim Kurulu' nun elimizden salonu alması ve 4 ay süre ile faaliyette olamayacağını belirtmesi çok kötü.

İzmir' deki zaten pek fazla olmayan masa tenisi aktivitelerine bir balta daha indi...

Buraya ayağı alışmış ve devamlı gelen arkadaşlar ile bir çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz

Bununla ilgili bir salon tarzı bir ye kiralamayı, 2-3 asa atıp yaşatmaya çalışmayı düşünüyoruz.

Fikirlerinizi ve önerilerinizi ve de yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

Balçova Spor Salonundaki son durum baya moralimizi bozdu;

Yüksek Seçim Kurulu' nun elimizden salonu alması ve 4 ay süre ile faaliyette olamayacağını belirtmesi çok kötü.

İzmir' deki zaten pek fazla olmayan masa tenisi aktivitelerine bir balta daha indi...

Buraya ayağı alışmış ve devamlı gelen arkadaşlar ile bir çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz

Bununla ilgili bir salon tarzı bir ye kiralamayı, 2-3 asa atıp yaşatmaya çalışmayı düşünüyoruz.

Fikirlerinizi ve önerilerinizi ve de yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Saygılarımla...

YSK ne iş yapar anlamadım!..:kizgin: Daha seçimlere yaklaşık 3 ay gibi bir zaman varken, salon kapatmasının mantığı nedir? Son 10-15 gün onlara yetmiyormuymuş? Bari salonda boya-badana,tadilat vs. yapsalarda bi şeye benzese.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Balçova Termal Spor Kulübü Masatenisi antrenörü olarak en çok üzülen bizleriz..Çünkü 6 Minik , 2000- ve üstü,12 Yıldız statüsündeki lisanslı sporcularımız için tek çalışma alanımız elimizden alındı.Ancak yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.Masalarımızı sığdırdığımız yerlerde eğitime devam.Diğer bir konuda diğer arkadaşların artık Balçova da oynama şanslarının olmaması.

Ancak sorunun çözümü Balçova da oturup ta bu salonlardan yararlanan sporcu arkadaşlarımızın Belediye nezdinde bir başvuru yapmamaları.

Neyse..bizim için onlara sağladığımız olanakların devamı adına belki altrenatifleri aramaya devam etmek düşüyor.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba Arkadaşlar..

Bizde 3 arkadaş düzenli olarak haftada 3-4 aksam Balcova daki tesislere gidiyorduk.Ama şu anda belediye kafasına göre burayı seçim amaçlı kapatmıştır.İzmir de maalesef masatenisi oynayabilir yerler çok kısıtlı para verip oynabileceğiniz yerler bile yok denecek kadar az.Daha öncesinde buca da Hasanağa parkı içersinde saati 1 TL den masatenisi oynamak mumkundu ama orası şu anda sanırm tadilat da..bir de gene buca da evka 1 civarında bir tane salon var diye biliyorum ama oranın da şartları ve ortam çok kötüymüş bunun dışında hatay da nokta nın arka birkaç sokak yukarsında parkın ortasındaki bir kahvehane de saati 4veya 5 tl den masatenisini oynanabiliyor ama cok da cazip bir ortam değil..Evlerimiz uygun olmadığı işçin masatenisi alamıyoruz.ama evi zeminde olupta veya bahcesi olup bahcesinde masatenisini koyacak yeri olan birileri varsa masatenisini ortaklaşa alıp hergun veya bellirli gunlerde oynama düşüncemiz vardır..bu şekilde aynı niyet de olan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilirler..bunun dışında başka fikirleri olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim..saygılar alper...

msn : alpersemhotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar..

Bizde 3 arkadaş düzenli olarak haftada 3-4 aksam Balcova daki tesislere gidiyorduk.Ama şu anda belediye kafasına göre burayı seçim amaçlı kapatmıştır.İzmir de maalesef masatenisi oynayabilir yerler çok kısıtlı para verip oynabileceğiniz yerler bile yok denecek kadar az.Daha öncesinde buca da Hasanağa parkı içersinde saati 1 TL den masatenisi oynamak mumkundu ama orası şu anda sanırm tadilat da..bir de gene buca da evka 1 civarında bir tane salon var diye biliyorum ama oranın da şartları ve ortam çok kötüymüş bunun dışında hatay da nokta nın arka birkaç sokak yukarsında parkın ortasındaki bir kahvehane de saati 4veya 5 tl den masatenisini oynanabiliyor ama cok da cazip bir ortam değil..Evlerimiz uygun olmadığı işçin masatenisi alamıyoruz.ama evi zeminde olupta veya bahcesi olup bahcesinde masatenisini koyacak yeri olan birileri varsa masatenisini ortaklaşa alıp hergun veya bellirli gunlerde oynama düşüncemiz vardır..bu şekilde aynı niyet de olan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilirler..bunun dışında başka fikirleri olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim..saygılar alper...

msn : alpersemhotmail.com

merhaba..

İzmir kendine ait özellikleri olan bir şehir..Öncelikle masatenisi eğitimi almak mı yoksa masatenisi oynamak mı istiyorsunuz..Yanıtınız..Masatenisi oynamak ise..Halkapınar da şansınız var..Ptesi,cuma günleri 17 - 20.00 arasında il temsilciliği salonunda.Oynanacak yer konusunda ne yazık ki burada şikayette bulunma hakkınız yok..Bir araya gelmenin adresi halkapınar..ondan sonra herkes bağlı bulunduğu belediye spor kulübüne baskı yapsa..bu sorun çözülür..BŞB kendi hegemonyasını kurmuş..Biz Balçova olarak daha kulübümüz için oynayacak salonu bulamıyoruz.Kaldı ki kız ve erkek minik takımlarımız MEB turnuvasında ikinci olarak Çorum da İzmir i temsil edecekler..Lütfen teşhis konusunda dağılmayın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Alper, bu konuda napıcaz bilmiyorum.

Bir depo kiralayalım, bir-iki de masa alalım diye düşündüm.

En az 10-15 kişi olmalı bunun için de.

Para verip oynayabilecek yerler bile sayılı

Dediğin gibi kısıtlı imkanlarla birşeyler yapmaya çalışıyoruz

Bakalım bu iş nereye gidecek

Sonunda pes edip bırakıcam o olcak :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz sadece masatenisini oynamak istiyoruz.eğitim almak gibi bir düşüncemiz yok zaten yaş olarakta bundan sonra eğitimde alsak bize çok da bir faydası olmayacaktır.Ama tabii ki bu sporun belli bir yaşı yok her yaşta insan kendini geliştirebilir.BŞB öncelikle bu sporun gelişmesini pek istemiyor gibi geliyor bana.Daha doğrusu bunu bir spor olarak dahi görmüyor.Görseydi eminim ki her spor kompleksine bir tane koyardı üstelik masa tenisi maliyeti en ucuz olan spordur.Biraz da teşvik yok.Ben masatenisinin imkanlar sağlandığı vakit çok hızlı yaygınlaşabileceğini düşünüyorum.İzmir de bu sporun tutulması bana garip geliyor.Ben 36 yaşındayım ve 1 yıl öncesine kadar masatenisi ile hiçbir ilgim yoktu bir arkadaşın tavsiyesi ile başladım oynmaya demek ki herşey tavsiye ile oluyor.benim cevrem inanılmaz geniş 10 15 değil yer imkan olsa yüzlerce insanı bile toplayabilirim.şu adna bolcavaya veya halkapınar a gitmektense alternatif bir yer veya mekan yaratma düşüncem var.cunku 17:00 20:00 arası saatler bir çok arkadaşımıza uymayacaktır.zaten insanlar işten gelmeleri 8 i buluyor.Eger ki aranızda bu tarz bir işletme açalım bu işi yaygınlaştıralım diyenler varsa ben bu fikre de açığım şu anda hatay guzelyalı ve yesilyurt bölgelerinde 80 m2 ve üstü ortasında kolon olmayan tüm dükkanlara bakıyorum.saatini 2 tl bile denesiniz her şekilde kuracağınız masatenisi salonu kendini kurtarır düşüncesindeyim.sonucta 2 kişi oynasa kişi başı saati 1 tl dir ki otobuse bile binmek bundan pahalı ..hata bu işi daha da geliştirip abonelik sistemi dahi konulabilinir..benim kafamdaki düşünceler ya ticari olarak bu işi hem yapmak hemde sportif aktiveleri sürdürmek ya da bir depo bir ev bulup bir kaç kişi ortaklaşa bir ortam yaratmak..baska fikri olanlar varsa memnuniyet duyarım..saygılar alper..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazdıklarına aynen katılıyorum

Böyle bir yere başlamak hem masa tenisi için hem bizim için hem de izmir için çok güzel bir adım olur

Bir şekilde içinde olmak isterim

Benim gibi senin gibi birçok arkadaş bulabiliriz ki senin de dediğin gibi zaten şu anda başlasak en az 20 kişi oluruz bile

Benden tam destek

Bir yerden başlayalım derim

Ben bahçelievler hatayda oturuyorum

Balçovadan alsancağa kadar her semt bana uyar

Haberlerini bekliyorum

Saygılar...

Haberlerini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..