Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ameliyat Oldum

Ertan

Recommended Posts

Ertan abi çok geçmiş olsun.İnşallah en kısa sürede iyileşir ve tekrar oynamaya başlarsın.

ertan abi geçmiş olsun..yanına uğrarım diyordum ama ameliyatını duyunca gelemedim... umarım hemen iyileşirsin...görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese çok teşekkür ederim. Ameliyat işin en kolay kısmıydı esas zor olan ameliyat sonrası. Alçıda ayakla yere basmadan yaşamak gerçekten zor.

Kimsenin başına böyle bir sakatlık gelmemesini dilerim.

Erdem bir daha ki gelişinde oynamak için buluşuruz (umarım).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Herkese çok teşekkür ederim. İlker sana da geçmiş olsun.

Ayağımdaki alçı yarın değişecek ve topuklu alçıya dönüşecek. Herhalde alçılı da olsa yere basmaya başlayacağım. Böylece tek ayak üstünde gezmekten de kurtulacağım demektir. (Zorluğunu anlamak için tek ayak üstünde elinizi sabunla yıkayıp havlu ile kurulamayı deneyebilirsiniz!).

Bildiğim kadarıyla yeni alçı da 3 hafta kalacakmış ama ondan sonra ne olacak bilemiyorum.

Ertan abi bu arada Ankara buluşmamızla ilgili haberler, fotolar sitede yayınlanmayacak mı ?  :(:

Yayınlanabilir de kimse bana resim vs yayınlayalım demedi. Bende de hiç resim yok. Bu işlerden "tam teşekküllü muhabir Cevat Kelle Ping" sorumluydu. Bir de yazı yazacağız onu da Tora organize edecekti. Hepsini birlikte koyabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insallah en kisa surede ikinci alciyi da atip sagliginiza kavusursunuz. Hem boylece rovans hakkimi da kullanma sansim olur... :gulumse:

Ilker, sana da gecmis olsun...

Madem bahsi gecti, en azindan bir yazi bekliyoruz bulusma ile ilgili... Hayir vakit geciyor, detaylari unutacaksaniz, ondan diyorum... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Durum raporu :

Ameliyattan 2 ay sonra ayağımdaki alçı çıktı ve yere basmaya başladım. Bu arada ayak bilekleri çok zayıfladığı için hem vücut ağırlığını zor taşıyor, hem de devamlı şişiyor. Fizik tedavisine gidiyorum ve buz tedavisi uyguluyorum ve topallayarak değneksiz zar zor yürüyebiliyorum. Ameliyat olduğum yer (topuğun üstündeki kas) çok gergin durumda, esnememiş yay gibi. Bunun yavaş yavaş esnetilmesi gerekiyor ondan sonra normale dönecek (umarım). Ani esnetme de tekrar kopmaya sebep olabileceği için çok dikkatli yapılması gerekiyor. Fiziğe de bunun için gidiyorum.

Bu arada topuğun üzerindeki kas sol ayaktakine göre 4 cm incelmiş. Tekrar kuvvetlenmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..