Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ameliyat Oldum

Ertan

Recommended Posts

Pazartesi günü ameliyat olmam gerektiği söylenmişti. Tüm gün boyunca iyi doktorlarlar temas kurmaya çalıştık ama hepsi de Antalya'daki Ortopedi kongresindeymişler, bu yüzden kimseyle görüşemedik. Benim basket oynayan oğlumu daha önceden bir kaç defa götürdüğümüz Prof. Dr. Burhan Uslu ile cep telefonundan görüştük ve Antalya'dan gelip ameliyat yapabileceğini söyledi.

Pazartesi gecesi 23:00 uçağı ile İstanbul'a geldi ve gece yarısından sonra saat 01:00 de ameliyat etti ve sabah tekrar Antalya'ya döndü. Yani doktorun iyi niyeti ve hastalarına karşı sorumluluğu sayesinde iyi bir ameliyat geçirdim.

Bugün eve çıktım ve sağ bacağım diz altından alçıda ve yere basmam yasak. 3 hafta sonra alçı değişecek ve yeni alçıyla yere basabileceğim. Sonrası Allah kerim. Ne olacak ben de bilemiyorum. Ama sahalara dönmem 5-6 aydan önce olmaz dediler.

Yürümem için de iki tane değnek verdiler ama ben yürümeye çalışınca herkes çok gülüyor "sarhoş sakatlar gibi yürüyorsun" diyorlar. E ne yapalım alışacağız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan abi çok geçmiş olsun, bence de çok daha kötü haller gelebilir insanın başına bununla atlattığına şükür. umarım en kısa zamanda ulaşırsın eski sağlığına. kendine iyi bak...

p.s. : www.masatenisi.org güzel değil www.kotuzamanlarindabirbirininyaninda.org olsun. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..