Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. Forum Buluşması

Recommended Posts

Geçenlerde Salih abiyle konustum. Bu forum buluşmasını üstlenmesinin çok zor hatta imkansız olacağını söyledi. Alanya seçeneğide %98 elenmiş gibi görünüyor. Sivas bekle bizi :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

herkese iyi bayramlar.

Sivas için belirlenecek tarih yaz aylarından birinde olacaksa , ben zaten orada olacağım bütün yaz tatilinde. yani organizasyonu ayarlama konusunda bir sıkıntı olmaz. Temmuz ağustos gibi bir tarih özellikle süper olur.Haziran olmaması herkese iyi olur kanımca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese iyi bayramlar.

Sivas için belirlenecek tarih yaz aylarından birinde olacaksa , ben zaten orada olacağım bütün yaz tatilinde. yani organizasyonu ayarlama konusunda bir sıkıntı olmaz. Temmuz ağustos gibi bir tarih özellikle süper olur.Haziran olmaması herkese iyi olur kanımca.

bence arkadaşlar amasya iyiolur eğer üstlenen yoksada sivas olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Edirne' den gelecek olmama rağmen Sivas konusunda hemfikirim. Geçen yıl Rize' nin nemi perişan etti bizi (Özellikle Hakan Abiyi :) Tarih konusunda da Tufan hocama katılıyorum. Temmuz ayı en mantıklısı. Nisan-Mayıs-Haziran ayları b :isterim: izim gibi eğitim alanında görev yapanlar ve öğrenciler için uygun olmayabilir. Ayrıca bu yıl Ağustos ayının büyük bir kısmı ramazan ayına denk geleceği için katılımı düşüreceğini tahmin ediyorum. Temmuz bence de en iyisi. Organizasyonu üstlenen arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bir arkadaşımızın değindiği gibi forum buluşmasının yılda 2 kez düzenlenmesi fikri de bana hoş göründü. Sömestr ayları da bu gibi bir durum halinde biçilmiş kaftan gibi duruyor. Tufan Hocam ne dersiniz? Ayrıca Ongun ABi, orijinal yorumlarının devamı gelsin lütfen forum buluşması hakkında. Fanatiklerin çoğalıyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Edirne' den gelecek olmama rağmen Sivas konusunda hemfikirim. Geçen yıl Rize' nin nemi perişan etti bizi (Özellikle Hakan Abiyi :) Tarih konusunda da Tufan hocama katılıyorum. Temmuz ayı en mantıklısı. Nisan-Mayıs-Haziran ayları b :isterim: izim gibi eğitim alanında görev yapanlar ve öğrenciler için uygun olmayabilir. Ayrıca bu yıl Ağustos ayının büyük bir kısmı ramazan ayına denk geleceği için katılımı düşüreceğini tahmin ediyorum. Temmuz bence de en iyisi. Organizasyonu üstlenen arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca bir arkadaşımızın değindiği gibi forum buluşmasının yılda 2 kez düzenlenmesi fikri de bana hoş göründü. Sömestr ayları da bu gibi bir durum halinde biçilmiş kaftan gibi duruyor. Tufan Hocam ne dersiniz? Ayrıca Ongun ABi, orijinal yorumlarının devamı gelsin lütfen forum buluşması hakkında. Fanatiklerin çoğalıyor :)

Erdem hocam güzel fikir neden olmasın ancak şubat ayında yaptığımızda birde temmuz ayında gelmek isteyecekler mi? fazla gelebilir hem maddi açıdan hemde yer bakımından. Ben şubat ayı için Ankara'da bir turnuva düzenleyebilirim sanırım. Ama bu temmuz ayındaki buluşmamızı etkilememeli...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence yaz aylarında bile gereken katılım sağlanamıyorken kış aylarında yapılan buluşmaya kaç kişi gelir tahmin bile edemiyorum :gulumse: Ben ve bir çok kişinin ortak fikri şu..Buluşmanın tadı herkesin damağında kalıyordu..2 gün çok az geliyordu..Tabi çalışanlar için bu imkansız ama buluşmayı 3-4 güne çıkartmak iyi bir fikir olabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Erdem hocam güzel fikir neden olmasın ancak şubat ayında yaptığımızda birde temmuz ayında gelmek isteyecekler mi? fazla gelebilir hem maddi açıdan hemde yer bakımından. Ben şubat ayı için Ankara'da bir turnuva düzenleyebilirim sanırım. Ama bu temmuz ayındaki buluşmamızı etkilememeli...

ben varım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Bence yaz aylarında bile gereken katılım sağlanamıyorken kış aylarında yapılan buluşmaya kaç kişi gelir tahmin bile edemiyorum :gulumse: Ben ve bir çok kişinin ortak fikri şu..Buluşmanın tadı herkesin damağında kalıyordu..2 gün çok az geliyordu..Tabi çalışanlar için bu imkansız ama buluşmayı 3-4 güne çıkartmak iyi bir fikir olabilir..

Çağan abime katılıyorum. 4 gün sürse buluşma bence de daha mantıklı olur. Turnuvalar zaten 2 gün sürüyor. Tanışma ve kendi aralarımızda oynadığımız maçlar için 2 gün süre verilse sonraki 2 günde de ferdi ve takım müsabakaları yapılsa 4 günlük muhteşem bir masa tenisi ziyafeti olur düşüncesindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 gün, beş gün beni kesmez...

Ben onbeş günlük Milli Takım Kampı isterim...

Yok yok...O da kesmeyebilir...

En iyisi Buluşma şeyde...

Eeee...Adı aklıma gelmedi...

Çin'de yapılsın Çin'de.

NeyşiLın mı Probinçıl mı ne...

Var ya bi yer, Malin servis atıyo hani?

Orda yapılsın...

Puroğram:

Sabah beş : buçuk da kalkış,

yediye kadar sıpor,

kavaltı,

öğle namazına kadar Çinli hocalarla dayaklı antırman,

öğlede pilav üstü kuru + ayran yada turşu,

akşama kadar maç maç maç...

Çinli çocuklarla reytink maçı,

akşam yöresel yemekler (yani: pilavüstükuru+ayran/turşu)

ekipman üzerine söyleşiler,

(yeni başlayanlara ekipman söyleşileri ücretlidir)

sinema salonunda yuğtub vidyo gösterimi,

saat dokuz dedi mi, osrassra uyunacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..