Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. Forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar biraz daha beklemenizi öneriyorum. Bikaç şehir daha var isteyen. Ancak tam bir sonuç yok. Kısa sürede haber gelecek o zaman oylamaya koyabiliriz. Biliyorsunuz ki organizasyonu yapacak şehirdeki üyelerimiz çok yoğun bi şekilde uğraşmaları gerekiyor. Sivas tamam ise diğer taraflar vazgeçerse direk oraya verebiliriz. Sivastaki arkadaşların bana nasıl bir organizasyon yapacaklarını bilgilendiren mesaj atmalarınıda rica ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sivasta havaalanı mevcut olup , thy , atlasjet , flyair, sunexpress ve anadolu (thy nin anadolu firması) seferleri mevcuttur. yer önerisinin yanında tarih önerisinde de bulunmuştum 23-24 nisan.. Bu tarih bilindiği gibi resmi tatil olup , okuyan arkadaşlar içinde uygundur. Ama yok illa yazın ortasında sıcakta yapalım derseniz ona bişey diyemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

sivasta havaalanı mevcut olup , thy , atlasjet , flyair, sunexpress ve anadolu (thy nin anadolu firması) seferleri mevcuttur. yer önerisinin yanında tarih önerisinde de bulunmuştum 23-24 nisan.. Bu tarih bilindiği gibi resmi tatil olup , okuyan arkadaşlar içinde uygundur. Ama yok illa yazın ortasında sıcakta yapalım derseniz ona bişey diyemem.

ben katılıyorum hem resmi tatil sıcak felan deil.yurdun orta bölümlerinde bence süper :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sivas kabul edilirse organizasyonu siz mi üstleneceksiniz??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sivas il temsilcisi Mutlu hocamla Amasyada dün bu konuyu konuştuk ve organizasyonu üstleneceğini ve şimdiden çalışmalara başlayacağını belirtti. Benim sevdiğim ve güvendiğim bir insan. Bu nedenle diğer illerdende bir öneri gelmediğine göre ben Sivas'a 8. Forum Buluşmasına ev sahipliği yapmasını onaylıyorum. Sizlerinde öneri veya desteklerinizi bekliyorum. Tarih temmuz ayı olacak. Bunu dikkate alalım lütfen. Sivas'a hem fikirmiyiz arkadaşlar. Bu ayın sonuna kadar size alternatif şehir için zaman veriyorum. Çıkmazsa bu organizasyon Sivasın. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benım şoyle bi dusuncem var bilmiyorum forum uyeleri ve yoneticileri nasıl yorumlarlar...eger yeteri kadar talep varsa forum bulusmalarının somestr donemi ve yaz donemi olmak uzere senede 2 sefer yapılmasının güzel olacagı kanaatindeyim...tekrar ediyorum tabi yeteri kadar talep ve turnuvayı duzenlemek ıcın talıp sehirler varsa....senede 2 sefer bulusma duzenlenmesiyle hem ısı olup yaz donemınde katılamayan uyeler için yeni bir bulusma fırsatı olusacak hemde forum bulusmaları arası surenın kısalarak daha cabuk birbirimizi gorme fırsatı olacagı kanısındayım...forum uyelerinin ve abilerimizin dusuncelerını merak edıyorum dogrusu...????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence biraz beklemekte yarar var.Başka arkadaşlar da ev sahipliği yapmak isteyebilir.Ayrıca Forum Buluşmalarının kalitesi artmaya başladığından evsahiplerinin vereceği vaatlerde önemli.Ulaşım,Konaklama,Yemek,Tişört gibi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Sivas il temsilcisi Mutlu hocamla Amasyada dün bu konuyu konuştuk ve organizasyonu üstleneceğini ve şimdiden çalışmalara başlayacağını belirtti. Benim sevdiğim ve güvendiğim bir insan. Bu nedenle diğer illerdende bir öneri gelmediğine göre ben Sivas'a 8. Forum Buluşmasına ev sahipliği yapmasını onaylıyorum. Sizlerinde öneri veya desteklerinizi bekliyorum. Tarih temmuz ayı olacak. Bunu dikkate alalım lütfen. Sivas'a hem fikirmiyiz arkadaşlar. Bu ayın sonuna kadar size alternatif şehir için zaman veriyorum. Çıkmazsa bu organizasyon Sivasın. Teşekkürler...

Şimdiden Sivas,a hayırlı olsun ,diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence biraz beklemekte yarar var.Başka arkadaşlar da ev sahipliği yapmak isteyebilir.Ayrıca Forum Buluşmalarının kalitesi artmaya başladığından evsahiplerinin vereceği vaatlerde önemli.Ulaşım,Konaklama,Yemek,Tişört gibi...

Orhan kardeşim biliyorsun buluşmamızın amacı beraber olmak. Gideceğimiz şehirde üstlenen üyümizin bize birtek salon ve masa hazırlaması yeterli. Bunu zaten sende organizasyon yaparken belirtmiştim. (Sadece beraber oynayabileceğimiz bir yer yeterli diğerlerine gerek yok imkanlar ölçüsünde gerilme) demiştim. Sonuçta salon ve masa haricindekiler sadece imkanlar uygunsa yapılabilir.

Önemli olan üyelerimizin beraber hoşça iki gün geçirmesi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhan kardeşim biliyorsun buluşmamızın amacı beraber olmak. Gideceğimiz şehirde üstlenen üyümizin bize birtek salon ve masa hazırlaması yeterli. Bunu zaten sende organizasyon yaparken belirtmiştim. (Sadece beraber oynayabileceğimiz bir yer yeterli diğerlerine gerek yok imkanlar ölçüsünde gerilme) demiştim. Sonuçta salon ve masa haricindekiler sadece imkanlar uygunsa yapılabilir.

Bencede beklemeye gerek yok. Zaten Sivas olmaması için bir sebep yok. Yeri de iyi. Üstelik talip olmuşlar daha ne olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi benim için farketmez.Sivas bana diğer illerden daha yakın.Mutlu hocayı da iyi tanıyorum.Sevdiğim bi hocam.Kaiser'ede talipli olduğu için teşekkür ediyorum.Ben şunu kastettim;Tüm arkadaşlar kendi imkanlarıyla geliyorlar biliyorsun.Gelenlerin arasında öğrenci olanlarda çoğunlukta.Mümkünse konaklamayı ve yemek işini sponsorluklar aracılığıyla bedavaya yada çok cüz-i bir miktara getirmek lazım.(malatya buluşmasını hatırlatmak isterim).Tabiki bu bir mecburiyet değil.Ama organizasyonu üstlenecek arkadaşın bu iş için biraz koşturmasında yarar var.

Herşey Forum üyesi arkadaşlar için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu organizasyonu üstlenmeye sıcak bakan başta Salih Girgin abimiz olmak üzere alanyalı masa tenisçiler var. Masa tenisini çok seven, alanya ve çevresinde masa tenisinin gelişmesi için büyük emekler harcayan, turnuvalar düzenleyen sayın abimiz ile dün konuştum. Kendisi olumlu yorumlarda bulundu. Yakında buraya duygu ve düşüncelerini de yazacaktır. Alanya'da kalacak yer sıkıntısı olmaz. Sanırım salon da mevcut. Bahar aylarının sonuna doğru düzenlenirse hem buluşma, hem turnuva hem de kısa süreli güzel bir tatil için "yeme de yanında yat" kıvamında bir organizasyon olur. Gün ayarlayabilecek arkadaşlarla beraber buluşma ve turnuva dışında, alanya'nın tarihi yerlerini gezip, köprülü kanyon'da rafting yapabilir, aquapark'a gidebilir ya da başka günübirlik aktivitelere katılabiliriz.

Bence buluşma yer ve tarihini onaylama işini biraz erteleyelim. Zaten henüz kasım ayındayız. Erken kalkan yok alsa da, acele işe şeytan karışır derler :D

Ev sahipleri açıkça duygu ve düşüncelerini yazdıktan sonra forumda oylamaya sunarız. Böylece gayet demokratik bir seçim olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alanya , duyduğuma göre çok nemli oluyor. (http://www.akdenizim.net/haber/haber/7710-antalya39da-nem-orani-yuzde-8639ya-cikti.html)

sırf o yüzden tercihim şu an için Sivas.

:thup: Hakan abi ye katılıyorum. Sivas daha güzel olur gibime geliyor. Ve Nisan değilde Temmuz da olursa daha mantıklı olur gibime geliyor. Zaten Temmuz da da Sivas gibi bi yerde nemin çok farkı olacağını zannetmiyorum. Fakat Alanya da seçilirse seve seve gideriz :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..