Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaşlar Aramızda Bir Turnuva Düzenlesek Mi.

Guest İ.Furkan Sarier

Recommended Posts

Guest İ.Furkan Sarier
Furkan yazıları pek okumuyorsun galiba.

Sohbet ve diğer konular bölümündeki asılı konulara bakarsan 14-15 mayıstaki Ankara buluşması ile ilgili konular var.

Orada turnuva da yapılacak.

Ben yazıları okuyorum ama genellikle cevaplara bakarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Furkan sitede aktif olman çok hoş.Ancak sana tavsiyem bir konu başlatmadan önce mutlaka forumda yapılan tüm yorumları oku.Değerlendir ve ona göre katılımını yap.

Bahsettiğin konu daha önce yorumlanmış ve kapatılmış bir konu.Bu konunun bağlantısı ve seninde istediğin organizasyonu yaklaşık 2 hafta sonra Ankarada yapacağız.Senide aramızda görmek isteriz.

Ancak senden ricam tüm yorumları okuman ve gereksiz yere forum konularını meşgul etmemen. :thup:

Artık daha dikkatli olacağına inanıyorum ve her zaman bu doğrultuda yorumlarını bekliyorum. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yazıları okuyorum ama genellikle cevaplara bakarım

nasıl yani...soruları okumadan sadece cevapları mı okuyorsun...bu arada amacımız sitenin en güçlüsünü bulmak değil...bilgi ve görüşlerimizi paylaşmak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest İ.Furkan Sarier
nasıl yani...soruları okumadan sadece cevapları mı okuyorsun...bu arada amacımız sitenin en güçlüsünü bulmak değil...bilgi ve görüşlerimizi paylaşmak...

Erdem orada dikkatini çekerim genellikle yazıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest İ.Furkan Sarier
Furkan sitede aktif olman çok hoş.Ancak sana tavsiyem bir konu başlatmadan önce mutlaka forumda yapılan tüm yorumları oku.Değerlendir ve ona göre katılımını yap.

Bahsettiğin konu daha önce yorumlanmış ve kapatılmış bir konu.Bu konunun bağlantısı ve seninde istediğin organizasyonu yaklaşık 2 hafta sonra Ankarada yapacağız.Senide aramızda görmek isteriz.

Ancak senden ricam tüm yorumları okuman ve gereksiz yere forum konularını meşgul etmemen. :thup:

Artık daha dikkatli olacağına inanıyorum ve her zaman bu doğrultuda yorumlarını bekliyorum. :bye:

BANA GÜZEL BİR ÖĞÜT VERDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER TUFAN ABİ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..