Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lig Takımı Arıyorum

Bora

Recommended Posts

Tebrikler Bora.. Şimdiden başarılarınla birlikte kalıcı olmanı dilerim. İstanbul'da olan maçlarda masaja da geleceğim söz :thup:

sağol abi. sensiz olmaz. terfi liginde 1 masaj yaptın, sırtımdaki büyük kasılmayı 2 sn de hallettin.

Hayırlı olsun Bora. Fatih Lonca'yı bir kere izleme fırsatı yakalamıştım, gerçekten çok iyiydi.

sağolun hocam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar geçen sezon oynadığım Başkent GSİM Kulübü bazı sorunlardan dolayı 2. Ligde devam etmeme kararı aldı.Bu durumda bende Bora gibi Takım arıyorum artık.Geçen sezon takımıma ciddi katkılarım olmuştu.Antrenman sorunumuz yok.Bildiğiniz ve duyduğunuz üzere oyuncu arayan takım olursa bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora hayırlı olsun. Çok hızlı yükseliş yaptın bu avantajı iyi kullan. Bizde Hava Gücü olarak 2.Ligde oynayacağız. Nihayet amacımıza ulaştık.

Çok teşekkür ederim Zafer abi. Bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıcaz inşallah. Zor zamanları rahat atlatmak için olabildiğince fazla ve verimli antrenman yapmaya çalışıyorum. 2. Ligde başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kankacım 864826421 defa tebrik ettim,konuştuk ettik ama burdan da yazayım, adet yerini bulsun..Bu lige 2 Bora fazla,bir ipte 2 cambaz oynamaz..Şu Bora Wang'a gerçek Bora'nın Dileri'den ibaret olduğunu göster :D: Ey Çinliler!! Bora'nın H3'ünden korkunuz!

:hehehe: Çok doğru bir tespit.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 9 months later...

Bora kardeşim gibi ben de yeni sezonda gönlüme göre bir takım bulursam oynamayı düşünüyorum..

Okulu bitirdik,KPSS engelini aştık,artık bi bahanemiz de kalmamış oldu böylece..

Geçmişte kısa bir süre süper ligde,uzun bir dönem ise 2. ve 3.liglerde oynadım,

3-4 yıl ara verdikten sonra yine birkaç sene önce tekrar başlayıp belli bir seviyeye geldim.

2.ligde rahat,1.ligde de orta şeker performansla oynayabileceğimi düşünüyorum ;):

Referans olarak da forum üyesi birçok arkadaşım,hocam ve abilerimi gösterebilirim :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..