Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir Kulüpler Arası Müsabakalar

Guest Genocider

Recommended Posts

7-8 Mayıs, izmir gençler kategorisi bay-bayan müsabakaları var..

Eğer cumartesi günü, üyelerimizden maçların yapılacağı yere (nerde yapılacak bilmiyorum öğrenince yazarım) gelen olursa tanışabiliriz.. :D:

Ben ve Arno orda olacağız.. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7-8 Mayıs, izmir gençler kategorisi bay-bayan müsabakaları var..

Eğer cumartesi günü, üyelerimizden maçların yapılacağı yere (nerde yapılacak bilmiyorum öğrenince yazarım) gelen olursa tanışabiliriz.. :D:

Ben ve Arno orda olacağız.. :fildir:

maç sonuçlarını bildir mutlaka...büyük ihtimalle kızlarda büyükşehir belediye 1 olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

7-8 Mayıs ve 14-15 Mayıs tarihlerinde Buca Kapalı Spor Salonunda yapılan maçlara katıldık. 7-8 Mayıs Gençler Kategorisi, 14-15 Mayıs Büyükler maçları vardı. Maçlar oldukça zevkliydi.. 14-15 Mayısta ilk haftaya göre daha iyiydim. Ama çok az maç kazanabildim..

Genel olarak eksiklerimizi gördük, tecrübe kazandık. Dikkat ettiğim bazı noktalar vardı.. Gördüğüm kadarıyla kimsede bizim kadar ekipman merakı yoktu.. Ayrıca Off- tahta ve 1.9 sriverlarla iyi bir tercih yapmış olduğumu düşünüyorum.. Kimsede çok hızlı raket yoktu. Bir çok kişide kısa tırtık vardı oynayanların.. DSİ'nin hocasıydı sanırım. Bizim raketlere baktı ve Sriver evt güzel raket almışsınız fln dedi. Defansçı bir çocuk vardı. Kısa tırtık backhand top kesiyordu. Forehand yavaş spin çekiyordu fakat ara sıra raketi çevirip forehand spin hareketiyle top kaldırdı.. Yine başka bir kısa tırtık kullanan aynı servisi bir tırtık tarafıyla bir de düz tarafıyla atıyordu.

Ben kulübün vergi numarasını fln almıştım ki top alıcaktık.. İlknur abla'dan Dhs top almayı düşünüyorduk. Fakat İzmir Andro bayiisi aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Antrenörü Cemal Hoca'dan aldık topları.. ( İlknur ablanın yönlendirmesiyle. Kendisine teşekkür ederim )

Ankaraya gelemedim fakat, Geçen sene İzmir buluşmasına katılan Ahmet Ark ve Zafer ( Sergent ) abi görüştük. İkisiylede maç yaptım :) ( Takım halinde eşleşmiştik ki birbirimize denk geldik tesadüfen.. ) E tabii bir araya gelmişken fotoğrafsız olmaz :)

post-5-1116268620_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be kimi goruyorum canım ahmet abim....onunla G.S.İ.M. İzmir'de aynı klüpte oynamıstık, takım arkadaşımken 36 yasındaydı, ama cok cevik ve seridir. onu gorursen umut'un cok selamı var de Geno..

en sagdaki abi de tekel'de oynuyodu benim zamanımda, soldakini hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hahaha çağdaş unuttum ben onu.. Hemen olayı aktarayım, herkes öğrensin.

Şimdi efendim ben Ahmet abi ile maç yapmadan önce Çağdaş ilk maçı en sağdaki abi ile yaptı. Çağdaş 2 kere hatalı servis attı maçta. Birinde topu elinin tam ortasına almamış diğerinde de masa üstünden atmış. Hakemler de sayı vermeyip, servisi tekrarlatmışlar. Maçtan sonra en sağdaki abi ( onun da adı Ahmet idi galiba ) Çağdaş'a şu şekilde konuşunca Çağdaş ju-jutsu yapacaktı az daha :D:

Ahmet abi: Şimdi çocum eğitimsiniz tamam ama eğitilmeniz lazım. Şimdi sen napıyosun? Alıyorsun bir kural kitabı açıyosun okuyorsun ve öğreniyorsun tamam mı ? ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..