Jump to content
Masatenisi.org Forum

3 Haftalık Masa Tamiri Için Tavsiyelerinize Çok Ihtiyacım Var

Guest allyjhan

Recommended Posts

arkadaşlar merabalar, 2 3 hafta önce dunlop 201-b indoor masa tenisi masası aldım. Evimin içinde gerekli boş alan mevcut olmadığı için bahçemizde kurulu ve orda oynuoruz. Daha önceki yağmurlarda önlemimi almıştım katlayıp pervazın altına koydum etrafını da poşetle sardım ve sorun yaşamadım. Fakat bugünkü ani yağmurdan nasibimi aldım evden kimsenin aklına masa gelmedi ve sadece kurulu ve üstünde poşet kaplı halde yağmurun altında kaldı. Poşetteki deliklerden su, poşetle masa arasındaki kartonları ıslatmış sonra da masanın kenarlarını büyük ölçüde ve ortada ufak ufak bi kaç noktada, 2 tane de 2 3 cm çapında kabartılar oluşturmuş. Kenarlardaki ortaya dönük kenarlarda yoğun olduğu için çok sorun deil fakat ortadaki ufak ve 2 büyük kabartı hakkında neler yapacağımı bilemiyorum. Daha doya doya oynayamadıım sadece ilk taksidini ödediğim masada böyle bişey yaşamam beni çok üzdü. Bilgili arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim. Bence o bölgeleri zımparalayıp sonra da mat dekorasyon boyasıyla boyasam mı diyorum. Sizce ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeyelim gerçekten çok üzgün ve çaresiz bi durumdayım hevesim kursağımda kaldı resmen yardımcı olursanız çok sevinirim. Önerilerinizi dört gözle bekliyorum. Şimdiden teşekkürler saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..