Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çinden Haberler...

BurakYalin

Recommended Posts

Arkadaşlar yüksek top verirken bile bilek karışımı çok değişik kombinasyonlarda topa falso verilebiliyor.Televizyonda izlediğiniz maçlardaki basit sayılara aldanmayın.

Bu yüksek topları siz düz verebilirsiniz ancak o yoplar az falso yarım falso ve spin falso olarak gidiyor.Bu yüzden karşı taraf toplrı dışarı vuruyor.

Yani kısaca televizyon değil masa başında gelen yüksek topları karşılamak önemli :lol: .Her şey oturduğunuz yerden göründüğü gibi değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında bende çok şaşırdım maze'in maçını izlerken... maze o zamana kadar yapmadığı 'geri açılıp top kaldırmayı' maçı çevirmek için kullandı :huh: sonra toplara dikkat ettim,tekrar çekimlerinde sırf maze baktım ve topu yükseltirken gayet düz bir şekilde (bilek hareketi ile falso filan vermeden) vurduğunu gördüm... ama top çok garip gidiyordu havada,anlamadım yani :huh:

çinli biraz heyecan yaptı ayrıca... o sevide oyuncu heyecan yapar mı demeyim bayağı bayağı heyecanlıydı çocuk... :gulumse:

bayanlar finalini yining kazandı 1 numara olan... çok güzel oynuyorlar ya... :gulumse: erkeklerdeki gibi deli spinler yok ve olabildiğince masaya yakınlar.Ayrıca ikiside inanılmaz dercede seri oynuyordu. Bakalım erkeklerde ne olacak ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu çinlilerin iyi oyuncuları ma lin dışındakiler hep shakehand tutuyor raketleri...artık onlar da avrupa'lı sayılır...artık avrupa koreden ileri demek daha doğru olur...wand ligin de bizim gururumuz burak...sadece maze demeyelim lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dün bir maçta çinlinin biri, karşı taraf servis atmaya hazırlanırken bile "çoo!" , "yoo!!" diye bağırıyordu ve olur olmadık yerlerde bu hareketleri yapıyordu. evet bazı durumlarda maçın gidişine göre karşı tarafın psikolojisini etkileyecek hareketler de yapılır ama dünkü durum pek hoşuma gitmedi. tabi bu sadece kendi düşüncem ama bana çinliler sadece maç kazanmak için oynuyormuş gibime geliyor, halbuki avrupalıların çoğu maçında seyir zevki çok yüksek seviyede oluyor. onun için olabildiğince az çinli olmasını istiyorum finallerde. yani insan ister istemez seyrederken masatenisinin ronaldinho'larını, pele'lerini, onların güzel hareketlerini görmek istiyor. zaten dün waldner'in son maçında bunun için o kadar üzüldüm..

çok doğru düşünmüşsün çinliler yenmek için oynuyor,aynı zamanda turnuvaya katılanların hepsi! :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok doğru düşünmüşsün çinliler yenmek için oynuyor,aynı zamanda turnuvaya katılanların hepsi! :salak:

Katılıyorum Çağdaş;

Bu konuda bizim sporcularımızın daha olgun olduğunu düşünüyorum.Isparta yıldızlar Türkiye şampiyonasında gördüğüm seyir zevkini anlatamam.Gayet seviyeli ve saygılydı.Çok önemli maçlarda bile karşıdaki oyuncuya karşı en ufak bir hareket yoktu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

abi bu türkiye ancak bu kadar ancak gelirler maçlara ellerinde telefon zırt pırt mesaj anla kız ayakları yani tabi olmaz? bunlar eğlence varken maç mı kazanırlar ne zaman görsek hepsi masatenisinden çok herşeyle meşguller sadece onlar için değil bu. sözde kendini büyük zannedip maçlara gelip ağzında sakız çiğneyip kimseyi takmayan milletle dalga geçen ve işte böyle dünya şampiyonasında dalga geçilen şahıslar :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..