Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Oluşturmak

1lac

Recommended Posts

Arkadaşlar ben hazır masa tenisi raketi alacaktım fakat burdaki yorumlardan gördüğüm kadarıyla malzemeleri parça parça almak daha kullanışlı oluyormuş benim bu konuda hiç bir bilgim yok bazı yorumları okudum fakat tecrübesiz olduğum için pek fazla bir şey anlayamadım arkadaşlar benim istediğim raket spinleri çok iyi olan ve hücum oynamaya elverişli bir rakettir ben böyle bir raketi nasıl oluşturabilirim ayrıca parçalar nasıl birleşir,bana fiyat olarak ortalama kaç liraya mal olur?... Yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

all+ mı diyorsun ,off lar nasıl ?

all ile iyi spin atabilir miyim,aşağı linkteki raket nasıl sence?

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=797

Arkadaşlar bana bir tavsiyede bulunmanızı rica ediyorum bu konuda hiç bir fikrim yok yukarıda bulunan linkteki siteden ürün tavsiye edebilir misiniz? tahyatı ayrı lastiği ayrı seçsem yine de yapıştırırlar mı?Sizce en işe yarayan hangisi olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet o gosterdıgın raket senın ıcın gayet uygun :thup: ılk kez kombınasyon yapacaksın. o sana fazlasıyla yeter.

ayrıca bı kac tavsıyede ben bulunayım

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=775

http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=410

Ama eğer maddi durumun varsa kendi gösterdiğin 110 tl lik kombinasyonu alabilirsin.

Sitenin kendisi yapıstırıp gönderiyor. Ama siparişi verdikden sonra sipariş notu adlı boş sayfaya yapıştırın yazarsan daha garanti olur :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında 110 lira çok pahalı hırs yaptım okuldakiler topu çok iyi döndürüyorlar ben 4,5 aydır uğaşıyorum top hiç dönmüyor raket çok berbat hazır raket markasıda dunlop o yüzden bir tane raket alayım böyle kötü bir şey olmasın düşüncesindeyim o linkteki raket kafama çok yattı havale ile almayı düşünüyorum o siteden havale ile o raketi nasıl alabilirim sizce güvenilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Al bir çift andro upgrade 30 liraya. Tahta da sana kalmış. 30 tl civarı tahtalar var dhs ler yada tibhar match gibi. Ama stiga offensive classic yada butterfly primorac off - gibi bir tahta alırsın biraz daha para verip , yeni lastik de alsan üstüne takarsın , kaliteli ve uzun zaman kullanabileceğin bir tahtan olur. Biraz ucuz olsun diyorsan andro upgrade alabilirsin. İşini görür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

döndürür. ama eğer maddi durumun onaylıyorsa linkteki raketi de alabilirsin. O lastikler daha iyi. Ama bence lastiğe değil de tahtaya para yatır. Yani 1 çift andro upgrade ve iyi bir off - tahta al derim ben aynı paraya. İleride daha iyi lastik alsanız bile aynı tahtanı kullanabilirsin. Şu an pek birşey fark etmeyecek senin için , ne alırsan alın önceki raketten kat kat iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben hazır masa tenisi raketi alacaktım fakat burdaki yorumlardan gördüğüm kadarıyla malzemeleri parça parça almak daha kullanışlı oluyormuş benim bu konuda hiç bir bilgim yok bazı yorumları okudum fakat tecrübesiz olduğum için pek fazla bir şey anlayamadım arkadaşlar benim istediğim raket spinleri çok iyi olan ve hücum oynamaya elverişli bir rakettir ben böyle bir raketi nasıl oluşturabilirim ayrıca parçalar nasıl birleşir,bana fiyat olarak ortalama kaç liraya mal olur?... Yardımlarınızı bekliyorum

tenergy 64 tipi lastiklerin sana uygun olcağını sanmıyorum neden dersen kontrol etmekte çok zorlanırsın.. daha önce prof. bir raket kullanmadıysan all tahta almalısın.. fiyat olarak cazip olmasını istiyorsan hazerspor.com a da bakabilirsin ben ordan alıyorum.. sana şu ekipmanları tavsiye edebilirim

tahta: testra ar plus

lastikler: beckhand friendship 729 super duz, forhand coppa tenero

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o linkteki tahta nasıl?

dediğine göre birtane http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=1&UrunID=817 tahta alsam yanına bir tane defans için upgrade bir tane de spini çok iyi olan bir lastik alsam nasıl olur bana böyle bir tavsiyede bulunur musun?

maxxus tavsiyen için çok teşekkür ederim ama ben ilk defa combo kuracağım ve raket yapıştırmayı bilmiyorum fast-spin adresi yollarken yapıştırarak yolluyorlarmış

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin şu an verebileceğin spin upgrade lastiğinin verebileceği maksimum değerin üstüne çıkmaz. Yani kısaca daha iyi lastikler var ama onlardan alırsan paran biraz heba olmuş olacak tamamen hakkını vererek kullanamadığın için. Upgrade tam sana göre bence. Çift taraf upgrade al bence. Tahta konusunda timo boll off- nin kalite problemleri olsa gerek. Forumda şikayetler okumuştum. Başka bir tahtaya bak bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dediğin kriterlere uygun bir tahta önerebilir misin?o linkteki raket tahtası(sırocco olan) nasılnasıl işime yaramaz mı?Ayrıca 110 liralık combo raket avantajlı gibi geldi bana çünkü tek lastiği ayrı alınca 50 lira çifti 100 lira kargo da onlardan tahta çok cuzi bir fiyata gelmiş oluyor fakat tahtası nasıl onu bilmiyorum ilerde pişman olur muyum bir tane alıp tam almak istiyorum fakat fiyatında en fazla 110 lira lık bir şey olursa iyi olur o ble pahalı aslında benim gibi amatör biri için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sirocco pek iyi bir tahta değil. Belki o raketle lastikleri ucuza getireceksin ama illaki bir zamandan sonra lastikler ıskartaya çıkacak. Fast-Spin stoklarına bakınca samsonov alpha çarptı gözüme. Ona bir bak derim. Biraz kafası ufak ama iyi tahtadır :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o linkteki tahta nasıl?

dediğine göre birtane http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=1&UrunID=817 tahta alsam yanına bir tane defans için upgrade bir tane de spini çok iyi olan bir lastik alsam nasıl olur bana böyle bir tavsiyede bulunur musun?

maxxus tavsiyen için çok teşekkür ederim ama ben ilk defa combo kuracağım ve raket yapıştırmayı bilmiyorum fast-spin adresi yollarken yapıştırarak yolluyorlarmış

hazerspor da ücretsiz olarak raketini hazırlayıp gönderiyor. 90 tl üzerinde de kargo bedeli almıyor. seçim senin tabi siteye gir bi bak derim ben

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazerspor a baktım fast spinle site birbirine çok benziyormuş.istanbulda olsaydım iyi olurdu fakat ben Ankaradayım fast spindeki sirocco allround tahtalı olan combo raketi almayı düşnüyordum fakat arkadaş o tahta pek iyi değil samsanov alpha yı al deyince bende o combo raketi düşünmeye başlamıştım fakat samsanov alpha da uzak dur dediğin off tipi raket açıkcası kararsız kaldım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman kendimi biraz daha sıkayım şu combu yu mu alayım http://www.fast-spin.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=626

Desteğin için çok Teşekkür ederim...

tamamdır süper oldu şimdi :gulumse: güzel bi raketin olacak hayırlısıyla :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..