Jump to content
Masatenisi.org Forum

Saçmalık!

smetmusti91

Recommended Posts

arkadaşlar bildiğiniz gibi 2010 Avrupa Gençler ve Yıldızlar Şampiyonası biricik ülkemizin en güzel illerinden İSTANBUL'da olacak...

Ettu.org adresli ETTU'nun resmi sitesi de katılımcıları ve kategorilerini açıkladı...Ben size direkt söylemek istemiyorum , siz kamuoyu biraz inceler misiniz lütfen bu katılım bilgilerini...Benim sinirimi bozan ve çok abest olan bir durum söz konusu...

Ülkemizin spor geleceğini düşünenlerin fark edeceğini ümid ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) logo falan pek dikkat etmedim açıkçası , milli takımımızı seçen sayın hocalar 97 li bir oyuncuyu seçilmiş göstermek için sadece ve SADECE GENÇLERde yazıyorsa şahsım adına yazıklar olsun derim...ki bu sporcu minik old. halde yıldızlarda seçilmesi gerekirken,ve yıldızlarda;yanlış bilmiyorsam; ilk 16 da olmuş bir oyuncuyu yenmişken yıldızlara seçilmesinin gerektiğini kesinlikle düşünüyorum....Sadece GENÇLERE 97 doğumlu oyuncu yazan hocalara tebrikler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

97'li minik bir sporcunun neden gençler kategorisine yazdırıldığını ben de anlamadım açıkçası..

Acaba yıldızlar kategorisinde vazgeçilmez 4 oyuncumuz olduğundan dolayı, sırf tecrübe kazansın ve turnuvada oynamış olsun diye boş kontenjanı olan gençler kategorisine mi yazdırıldı acaba diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boracım değişmez yapmaya çalışıyolar ama o 4 kızdan 2 sini yendi bu 97li oyuncu...hem de defalarca...Niye kadroyu değişmez tutmaya çalışıyolar,bence oyuncularını kayırıyorlar; çünkü milli takımı seçen hocalar,bu kızların da hocası aynı zamanda....Gençlerde başarısız gösterilip o yıldız takımını değiştirmemeye çalışıyorlar kanaatimce

Aynısını başka oyunculara yapmaları da çok olası bence,bu şekilde mi gelecekte ilerleyecek bu milli takım ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Yukardaki arkadaşlar dışında bu konuyla ilgilenmeyen,hiç üzerinde kafa yormayı bırakın bakmayı bile yeteri kadar önemli bulmayan arkadaşlara teşekkürler...Sonra da niye bu ülkede böyle ya bu spor dediğinizde sebep burada.....

Sevgili smetmusti15

Yaşınızın gereği büyümenin verdiği olumsuzlukları ve sıkıntıları yaşıyorsunuz. İkamet ettiğimiz ülke Türkiye İmam genelde bildiğini okur (yapar). Toplum olarak hep İmamlardan şikayette bulunuruz haklı olarakda yaptıklarını yada yapacaklarını beğenmeyiz. Elbet bir gün bizlerde İmam olduğumuzda şikayet edilme sırası bizlere gelir. Kimseleri menun edemeyiz, bu döngüde bir türlü kırılamaz ve sürüp gider.

Bu ülkede yaşıyorsak terketmiyeceğimizede göre bazı olaylara alışmamız gerekir. Nedenlerini yazmaya kalksanız sayfalar yetmez...

Ne yazıktır ülkemizde kendi menfeatlari doğrultusunda iş yapan o kadar çok İmam var ki ya bu duruma alışmaya çalışın yada İmam olmaya bakın.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

yaşımla ilgili şeylere pek katılmıyorum ki yaşım 19, diğer yazdıklarınız tamamiyle gerçek,ama bir yerde değiştirmek gerek.

bakalım inşallah ileride sen imam olursun sen değiştirirsin sonuna kadar arkandayım :) ama yanında değilim:):):)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaşımla ilgili şeylere pek katılmıyorum ki yaşım 19, diğer yazdıklarınız tamamiyle gerçek,ama bir yerde değiştirmek gerek.

Keşke benim izimden gidenler ve onları destekleyenler , ben onların hepsinden öndeyken beni destekleseydi...Çok daha iyi bir noktada olabilirdi herşey.

Ve benim izimi takip edenler,lütfen beni uyarmayın ya da birşeyler öğretmeye ; gitmekte olduğunuz yoldan döndm ben...

Alıntı yaptığım alt yazınız çok açık renkli olduğu için dikkatimi çekmediği için okuyamıştım... Ama şimdi okudum.

Yaşım 19 demişsiniz... Alt yazınızda kendi yolunuzda tarif etmişsiniz... O zaman ne diyelim.... Haklısınız ..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yukardaki arkadaşlar dışında bu konuyla ilgilenmeyen,hiç üzerinde kafa yormayı bırakın bakmayı bile yeteri kadar önemli bulmayan arkadaşlara teşekkürler...Sonra da niye bu ülkede böyle ya bu spor dediğinizde sebep burada.....

Bunları okuyunca aklıma üniversite yılları geldi. Birşeyleri değiştirmek, düzeltmek adına gruplaşmalar, faaliyetler vs... Sonra iş hayatına atılıp ülkemizin gerçekleri ile karşılaşınca fikirler ve eylemler değişiyor pek tabii.

Burada bahsi geçen konunun, yazılan yorumlar doğrultusunda değişeceğine zerre kadar inancım olmadığı gibi, şayet birşeyler yapacak olsam, bu konuya değilde daha ciddi ülke meselelerine el atmak isterdim. Sözgelimi A ilinin b ilçesine yağmur yağıyor, küçük çapta bir sel felaketi oluyor. A ilinin bütün ilçe, belde belediyeleri sel felaketine uğradık diye il özel idareye yada ilgili diğer kurumlara başvuruda bulunun dünyanın parasını (pardon, halkın parasını) alıyorlar ve bir güzel yiyorlar. Biz bunlara bile seyirci kalırken (kalmak zorunda kalırken) bahsedilen olaya el atmadığım için kendimi suçlu hissedemem. Şayet bu olaylardan bir tanesinin üstüne gitsem, altında kalacağımdan zerre kadar şüphem yok. Bir yolsuzluğu ortaya çıkarana hapis cezası, yolsuzluğu yapana görev yeri değişikliği yada en kötü görevden uzaklaştırma (yedikleri yanına kar!!).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..