Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta

Guest Arno

Recommended Posts

@Arsun: Valla çok dalga geçtiniz bende vazgeçtim.

@Saadettin: Abi bende Persson Impuls 7.5 almayı düşünüyordum ama bi sorayım dedim. Bugün 7.0 ını denedim hoşuma gitti. ama 7.5 hem daha hızlı hemde daha sert olduğu için şu an onu almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

avolox 777 de sert tahtalardandir gurhan bey satiyordu ama fiyatini bilemiyorum...

Avalox tahta şu anda yok Tsu.

Arno Impuls denediysen ve memnun kaldıysan sen karar ver. Hızlanmak istiyorsan 7.5 alabilirsin ama kontrolüm daha iyi olsun diyorsan 7.0 daha iyi olur. Bu arada Opicon RS denemiştin bu tahtada sana fena olmamıştı sanırım?

Bence masa tenisinde bu kadar çok malzeme arayışı yerinde olmak yerine en kötü tahtayla bile oynasanız ona kendinizi alıştırmaya çalışın. Bu kadar çok malzeme değiştirmeye çalışırsanız hiçbir zaman gelişemezsiniz. En basiti süper lige gidin bakın bütün profesyonel oyuncular uzun yıllardır tek bir tahtayla oynuyorlardır. Hatta lastikleri bile değişmemiştir... Bunu hiç düşündünüz mü???

(Yazım senin için değil Arno. Durmadan malzeme değiştirerek ileri gideceğini sanan arkadaşlara. Birçok arkadaşı aynı tavırda görünce dipnot olarak yazayım dedim...)

Masa tenisinde verimlilik değişiklikte değil sürekliliktedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisinde verimlilik değişiklikte değil sürekliliktedir.

Valla bravo Saadettin, bu sözünü masa tenisi özlü sözler literatürüne ekleyebiliriz. :lol:

Ama sonuç olarak haklısın, merak ve değişiklik isteğine insanın biraz gem vurması gerekiyor sanırım, özellikle de kendisi için uygun (veya uyguna yakın) ekipmanı bulduğunu düşündüğü vakit.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..