Jump to content
Masatenisi.org Forum

2. Kademe Antrenörlük

Guest mkusbaz

Recommended Posts

merhabalar

2. kademe antrenörlük kursu için yaklaşık 1 yıldır bekliyorum. ama tarih ve yer hiçmi hiç uygun değil.aynı zamanda 15 haziranda duyurup 22 sinde kursu başlatmakdaki amaç ne olaki

insan 3-4 hafta önceden duyurur da herkes ona göre hazırlık yapar.izin bile alma şansımız yok

Öğretmen arkadaşların temmuzun 11 de tatile çıktığını herkes biliyor.Ve en çok kursu onlar bekliyor.

Birde kurs Sivasta (Yanlış anlaşılmasın tabiki sivas bizim göznurumuz ama nasıl gidilir ne yenir ne içilir nerede kalınır kim bilir ?)Acaba orada 2. kademeye katılmak isteyen mi çok ?

Haberi öğrenir öğrenmez Tmtf nin resmi stesine baktım açılmadı

sizler neler düşünüyorsunuz

Haklımıyım sizce

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bende bu konuyu takip ediyordum.Söylediklerinize ve tesbitlerinize yürekten katılıyorum.TMTF den arka arkaya aldığım aynı e-maillerden siteleri ile ilgili bir sorun yaşadıklarını düşünüyorum.Gelelim konuya

"Masa Tenisi 2.Kademe Antrenörlük Kursu 22-28 Şubat 2010 tarihleri arasında Ankara'da açılacaktır. 2.Kademe Antrenörlük Kurslarına, 1. Kademe Antrenör lisansına sahip ve en az 2 yıl üst kategori antrenörün yanında çalışmış olduğunu veya takım çalıştırdığını belgeleyen antrenörlerimizin katılabileceğini hatırlatmak isteriz."

İlk kursun 6 gün sürmesi planlanırken bu yeni kurs 18 gün sürecek

Aslında bununla ilgili olarak ben düşüncelerimi bu sitede defalarca dile getirdim.O zaman da polemik konusu olmuştu.Hatta site yönetiminden ikaz bile almıştım.Görüyorum ki devran hala değişmemiş.TMTF bildiğini yapar ..

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Ben Sivas'tan Antrenör Günay Güzel,

2. Kademe antrenörlük kursu Sivasta açılacak olup, dışardan gelecek arkadaşlara elimizden gelen yardımı yapacağız. Ayrıca bu kursu kaçırmamanızı tavsiye ederim, bir dahaki kurs yakın zamanda gözükmüyor benden söylemesi. 21 haziran tarihinde 4 eylül spor salonunda 13.30 da başlayacaktır. irtibat için Mutlu Özdemir: 0 532 692 23 32

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Ben Sivas'tan Antrenör Günay Güzel,

2. Kademe antrenörlük kursu Sivasta açılacak olup, dışardan gelecek arkadaşlara elimizden gelen yardımı yapacağız. Ayrıca bu kursu kaçırmamanızı tavsiye ederim, bir dahaki kurs yakın zamanda gözükmüyor benden söylemesi. 21 haziran tarihinde 4 eylül spor salonunda 13.30 da başlayacaktır. irtibat için Mutlu Özdemir: 0 532 692 23 32

evet günay bey bir dahaki 2 kademe kursu yakın görünmüyor ama tavsiye saçma olmuş

bize uymayan bir yer ve tarihteki kursa neyimizi zorlayıp gelelim ki işimizden atılmak adına ceza almak adına mı ?

keşke bizde sizin gibi sivasta olsa idik

federasyonun cevabı;

Yaz tatili döneminde istanbulda kurs açılabilir siz talebinizi toplu olarak istanbul gsim iletiniz orda da 2.kadame kursun planlamasını yaparız.

iyi günler...

--

Hakan BEBEK

Genel Sekreter

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

Tel: 0090 312 311 1842

Faks:0090 312 310 5132

Hakan BEBEK

General Secretary

Turkish Table Tennis Federation

BU DURUMDA İSTANBUL İL GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE MÜRACAATLARIN ANCAK ÇOK FAZLA OLMASI GEREKİR SİZCE MÜMKÜN MÜ ?

15 TEMMUZDAN SONRA İSTANBULA KURSA GİDELİM DİYENLER BURAYA (FACEBOOK GRUP DAVETİ SAÇMA OLDU KIZGINIM ÜZGÜNÜM ÇÜNKÜ KURSU KAÇIRIYORUM)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Sadece merak ettiğim için soruyorum.Bu kursa katılan arkadaşlarımız 2 yıl 2 .Kademe antrenör yanında eğitim almış ve referans mektubu getirmiş ile kulüp çalıştırma koşullarını yerine getirmiş olmaları gerekiyor değil mi ?.

Şimdi Sivas ta başlayan kursta 1.kademe antrenörler yukarıda saydığım koşulları yerine getirdikleri için kursa katılma hakkı elde ettiler ..Siz inanıyor musunuz ?

Selamlar

İstanbul olayına gelince..Top TMTF tarafından hemen GSİM e atıldı.Bu şuna benziyor.Halkeğitim merkezlerinde de masatenisi kursları açılabilir.Ama eğer oranın yöneticisi size "gidin okulları dolaşın öğrenci sayısının (en az 12 ) yetereliliğini sağlayıp bize liste getirirseniz kurs açarız" mantığı arasında ne fark var.

Niye bu konuda TMTF ye başvuru yapılmazda GSİM e yapılır.Onu anlamış değilim

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..