Jump to content
Masatenisi.org Forum

5. Tt-Rating Turnuvası

Recommended Posts

Yoğun istek üzerine yeni bir turnuva düzenliyoruz.

Masalara zam yapıldığı ve bundan sonraki turnuvalar için düzgün file alabilmemiz için maalesef maddi ödül verilmeyecektir.

Şu an 2 filemiz var, bu yüzden 2 masada turnuvayı bitirmeye çalışacağız (eğer başka file bulunmaz ise)

Saat 12'de hemen gruplar oluşup maçlar başlayacaktır. Bizde bekleme, gecikme süresi olmaz. Mevcut kişiler bilgisayara girilir girilmez anında gruplar oluşur ve hemen maçlar başlar. Bu yüzden geç kalmayalım lütfen.

Tam : 10

Öğr. : 5

TT-rating üyeliği şarttır. Üye olmadan gelirseniz, salonda form doldurup üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hasan Uğur olacak o Hakan abi :gulumse: Ben de aranızdan sıyrılıp 2. olan bu kişi kim diyordum ki tt-rating.com' a bakınca anladım durumu..Hasan abinin 2. olmasına şaşırdım açıkçası..İlker büyük iş başarmış,tebrik ediyorum..Herhalde zor şartlara(fayans zemin,top tutmayan masalar,kalitesiz fileler) Hasan abiden daha alışık olduğu içindir :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlker büyük iş başarmış,tebrik ediyorum..Herhalde zor şartlara(fayans zemin,top tutmayan masalar,kalitesiz fileler) Hasan abiden daha alışık olduğu içindir :P:

Filelerimiz kaliteli. Kendimiz getirip takıyoruz. Toplanan para ile 3. filemizin parasını nerdeyse çıkardık.

Ben de şartlara alışığım ama beni 3-0 yendi Hasan bey. İlker'i biraz hafife aldı herhalde, İlker de iyi oynayınca maç gitti, olur böyle şeyler.

Şartlar kötü orası da açık, zemin kayıyor, masalar sekmiyor... UPS kapalı iken sizleri de beklerdik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başta turnuvayı düzenleyen Hakan Abi olmak üzere, katılanları ve dereceye girenleri tebrik ederim. Pazartesi ve salı günü 2 ağır finalim olduğundan ve daha önce yeteri kadar çalışamadığımdan dolayı bugün aranızda olamadım. Bundan dolayı üzgünüm. İlker genç bir arkadaşımız ve oyunu her geçen gün gelişiyor. Fbvtt'deki son rating turnuvasında bir maçını izlemiştim. Kazanacağına daha çok inansaydı o maçı alırdı. Rakibinin daha az silahı olmasına rağmen tecrübesiyle aldığını söyleyebilirim. İlker, geçen yıllara nazaran daha iyi top tutuyor ve daha hareketli oynuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. İlker YÜZSEVEN

2. Hasan UĞUR

3. Hakan KIRIK

Gelenlere teşekkürler.

Final ve yarı final maçlarında 3-0 lık skorlar elde ederek 1. olan İlker'i tebrik ederim. :alkis: Sonra ki turnuvalarda beraber oynamak dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..