Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yapıştırıcı Önerisi?

Guest TibharRapid

Recommended Posts

nadiren (belki dört-beş ayda bir) lastik yapıştırmak, daha dogrusu hızlandırıcı amaçlı değil sadece lastikle tahtayı birleştirme amaçlı kullanmak için hangi markanın hangi model yapıştırıcısını almam uygun olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Volverine'cim :D: , hepsi uygun olur mu hic, hizlisi olmaz mesela...

Marka vermeyecegim, ama hizli yapistirici alma, zira onlarla yapistirdigin lastik o kadar dayanmaz. Maksimum birkac gunde kenardan kalkiyor lastikler hizli yapistirici kullanirsan, o yuzden "regular glue" tabir edilen normal yapistiricilara kayman lazim. Onlardan herhangibiri olur ama Nittaku'nun normal yapistiricisini pek sevmemistim, aklinda olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 ölçek solüsyon (ayakkabıcıların kullandığı)

1 ölçek süper benzin olmaz mı?

Lütfen ITTF onayı olmayan malzemeleri önermeyelim. Masatenisini çok iyi bilmeyen bir çok üyemiz ve yeni yetişen gençlerimiz var. Onları yanlış yollara yönlendirmeyelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lütfen ITTF onayı olmayan malzemeleri önermeyelim. Masatenisini çok iyi bilmeyen bir çok üyemiz ve yeni yetişen gençlerimiz var. Onları yanlış yollara yönlendirmeyelim.

ertan abi haklısın ben de kendi yaptığım solüsyondan onaylılara geçme aşamasındayım da, hazır elin değmişken bir de bana "şu markanın şu model regular glue'sunu öneririm." deseydin de ben de koşa koşa gidip alsaydım o dediğinden be abi... :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
ertan abi merhabalar...sanırım ilknur hanım'ın zamklarından kullanmıştınız...biraz bilgi verir misiniz....donic aldık bilmeden daha önce..çok kalın çıktı...ince olmasını istiyorum zamkın...

İlknur hanımdan aldığım JMS Performance kullanıyorum çok ince.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kurudugu icin degil, uctugu icin etkisi gider, ufak bir duzeltme yapayim dedim. Zira zaten herkes islak yapistirmiyor, cogu kisi yapistiricinin kurumasini bekleyip oyle yapistiriyor lastikleri.

Konuyu acan arkadasi yanlis yonlendirmis gibi olmayalim, ince yapistiricilar uzun sureli yapistirma icin uygun olmaz. Son 2-3 yazida bahsi gecen JMS Performance, Andro marka yapistiricilar icinde en hizlisi kabul ediliyor, uzun sureli yapistirmaya uygun oldugunu dusunmuyorum. Genel kural olarak kalinlik artinca yapistirma suresi de uzuyor. Ince yapistiricilarin etkisi daha cabuk geciyor. Uzun sureli yapistirma icin kullandigim en iyi yapistirici, daha once de bahsettigim Basic Chack veya Clean Chack idi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 55 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..