Jump to content
Masatenisi.org Forum

İşte Masa Tenisi Budur..

Guest TibharRapid

Recommended Posts

Ya, iyi de bu fotografi cekenin ya yeteneksizligi, ya kasten boyle bir uygulamaya gitmis olmasi, veyahut da kamerasinin yeterli hiza (enstantane idi galiba Turkce karsiligi) sahip olmamasindan kaynaklaniyor. Zira millet F1 arabalarini guzel guzel cekiyor, insanin hizi mi fazla gelecek... Masatenisi cok suratli bir spor, tamam da, bu kadar da degil... :fildir:

Oynayanlarin kim oldugunu anlamak mumkun degil, ama fotografi cekenin adi (eger bu goruntuyu isteyerek yakalamadi ise) Denyo idi galiba :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kırmızı maze bana kalırsa, çünkü hem onların forması bu renkti hemde maze bu avrupa'da resimdekiyle aynı gibi olan beyaz ayakkabı giyiyordu...

ve mavi de forması biraz daha koyu olsa schlager diyecegim kolunu açışı ve raketi tutuşu itibariyle..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence de mavi renkli olan timo boll. ama kırmızı renkli olan ma lin olamaz. o hem avrupa şampiyonasında oynayamaz hem de maçlarda mavi renkli forma giyer, kırmızı değil. onun yerine michael maze olabilir. bir arkadaş araştırsın bakalım bu ikili oynadı mı : boll - maze.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tartışmayın karşıdaki kırmızılı benim.Diğerini ise bende unuttum aynı anda bir başka masada da oynuyordum.

Şaka bir yana bu sadece bir objektif numarası.Tabii usta bir fotoğrafçının çekimi olduğu belli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle resimleri siz de çekebilirsiniz. Fotoğrafçı yavaş bir enstantane seçerek ( 1 saniye gibi) hareketli kısımların bulanık çıkmasını sağlamış.

Resimde bulanıklığın en fazla olduğu kısımlar en hızlı hareket eden kısımlardır. Dikkat ederseniz seyirciler, bariyerler ve masadaki Joola yazısı net çıkmış.

Şimdi bunun ışığında yeni bir tartışma başlatabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
:down: Bence bu sadece amatörce yapılmış bir fotomontaj. Hareket etmiş olsa bile her tarafının şeffaf görünmesi için tamamen yer değiştirmiş olması gerekir ki öyle birşey olmadığı da açık. Ben kim oldukları konusunda fikir yürütmedim. Ama kesinlikle fotomontaj.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..