Jump to content
Masatenisi.org Forum

Neden Maç İzlemeye Gitmiyorsunuz ?

Bora

21 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Süper lig maçlarında dahi tribünlerde bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda seyirci görüyoruz. Bunun sebepleri sizce neler olabilir? (Ankette birden fazla seçeneği seçebilirsiniz.)

Şıkları biraz açmak gerekirse;

Maçlardan Zevk Alamıyorum - Maçların kalitesi sizi tatmin etmiyor olabilir. Özellikle süper ligde fazlasıyla güç dengesizliği mevcut. Fakat 1. ve 2. lig takımları arasındaki seviye farkı az olduğu için maçlar daha çekişmeli geçiyor. Bu sefer de ligin seviyesi düştüğü için maçları beğenmiyor olabilirsiniz.

İzlemeyi Sevmiyorum - Oynamaktan çok zevk alıp ta izlemeyi sevmeyenler de duydum. Siz de bunlardan biri olabilirsiniz.

Vakit Ayıramıyorum - İş, güç yüzünden zaman bulamıyor ya da kısıtlı olan boş zamanınızı izlemek yerine oynayarak değerlendiriyor olabilirsiniz.

Maç Günlerini Haber Alamıyorum - İl temsilciliği, federasyon sitesi ya da facebook gibi sosyal paylaşım ağları sayesinde maç tarihlerini haber alabilirsiniz.

Maç yerleri bana uzak kalıyor - Maçların oynandığı şehirlere uzak bir yerde oturuyor olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim mazeretlerim vakit ayıramıyorum, haber alamıyorum, maç yerleri ban uzak kalıyor. şimdiye kadar iki kere maç izlemeye gidebildim.

cok uzak para yetistiremiyorum.yol parası bulunca atlayıp gidecem :D)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..