Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yasaka Mark V Hps Soft

Guest TYLAN

Recommended Posts

Teşekkür ederim hemen irtibata geçiyorum.

Ben 2-3 idman denedim. Atışı iyi, üst yüzeyi eski Mark V ile aynı gibi. Ama alışamadım. Saadettin abi aldı benden. İstersen kendisine özel mesaj atıp fikrini sorabilirsin, tecrübeli oyuncu olduğu için daha sağlıklı yorumlayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kendisiyle telefonda görüştüm kullanabilirsin dedi öneriyor yani inş. bu gün almayı düşünüyorum.Yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla iyi bir bh lastiği olduğu söyleniyor kontrol çok üst seviyede olduğu belirtilmiş soft versiyonunun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok fazla lastik deneyen biri olarak bana pek öyle ekstra kontrollü gelmedi. Yeni nesil diğer lastiklerden daha kontrollü diyemem. Ama benzer.

Doğrudur siz devamlı lastik deniyorsunuz.Bende zaten farklı forumlardan okuyarak bazı tavsiyeler doğrultusunda bilgi verdim lastiği denemiş deilim.Bazı forum sitelerinde en kontrollü lastik olarak en tepeye konmuş ama hızından biraz şikayet edilmiş soft versiyonunun özellikle iyi kontrol sağladığı ancak hız olarak beklentileri karşılamadığı yazılmış tabi deneyerek tecrübe edilmesi gerekir.Bilgilendirme için çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..