Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009-2010 Süper Lig Şampiyonluk Mücadelesi (Kıbrıs)

onurzaim

Recommended Posts

İbb bu sene çok sıkı çalıştı ve de sonuçlarını aldılar... bu da bizim için seyir zevki daha güzel bi lig oluşturdu... önümüzdeki yılda daha çekişmeli ve seyir zevki yüksek bi lig izleyebilmeyi arzu ediyoruz...

Bu sene çok seyrettik, her tarafımız seyir oldu di mi? Bitap düştük seyretmekten. Seneye birileri maçları çeksin de, yutuba koysun ben de seyredeyim. Yada Fbtv, trt3 yayınlasın da plasma da seyredeyim. Yada çokG'li telefonuma görüntüsü gelsin de bakayım. Yada benim evin salonunda oynasınlar da en önden canlı canlı izleyeyim. Seneye yormasınlar beni Tozkoparan'a, Caferağa'ya kadar yoksa seyretmem bak. Pazar sabahı uyumak varken deli mi kovaladı da oralara gidicem, başlarım seyir zevkine.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsanlar gelse de gelmese de süper lig oynanmaya devam edecek. Hayıflanmaya çok gerek yok. Elbette bir kaç arkadaşımı daha yanımda görmek isterim ama zorlamaya gerek yok demek ki. Gönülsüz ise insanlar istediğin kadar yaz çiz gitmez. Fb-GS maçı için elinde varını yoğunu çıkaran insanlar var ama o futbolculardan daha fazla emek sarfedip oaralara kadar gelen insanları merak eden yok. Demek ki o insanların hayatlarında mücadele etmeye çok fazla yer olmamış.

Bu sezonda unutmadadıklarım var.

Ongun'la Solvay Oyuncusu İranlı oyuncusun maç 3-3, setler 2-2, sayılar 10-10 iken durup duruken sandalyeden düşüşünü seyrettiğimizde ne kadar çok gülmüştük.

Ben İlk yarıdaki FB-IBB maçını çok çekişmeli ve üst düzey geçişine sahit oldum. Yandımda çok az tanıdğım ama benden bilgi almak isteyen, seyretmekten daha fazla keyif almak isteyen kişiler vardı. Bu 2 kişi daha kazandığımız anlamına geliyor bence (forumdan storng85 ve arkadaşı).

Başka anınız varsa paylaşın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene çok seyrettik, her tarafımız seyir oldu di mi? Bitap düştük seyretmekten. Seneye birileri maçları çeksin de, yutuba koysun ben de seyredeyim. Yada Fbtv, trt3 yayınlasın da plasma da seyredeyim. Yada çokG'li telefonuma görüntüsü gelsin de bakayım. Yada benim evin salonunda oynasınlar da en önden canlı canlı izleyeyim. Seneye yormasınlar beni Tozkoparan'a, Caferağa'ya kadar yoksa seyretmem bak. Pazar sabahı uyumak varken deli mi kovaladı da oralara gidicem, başlarım seyir zevkine.

:thup: gerçekten teşekkür ederim ağlancak hallerimizi güldürerek yüzümüze vurmayı çok güzel yapıyorsun ongun abi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsanlar gelse de gelmese de süper lig oynanmaya devam edecek. Hayıflanmaya çok gerek yok. Elbette bir kaç arkadaşımı daha yanımda görmek isterim ama zorlamaya gerek yok demek ki. Gönülsüz ise insanlar istediğin kadar yaz çiz gitmez. Fb-GS maçı için elinde varını yoğunu çıkaran insanlar var ama o futbolculardan daha fazla emek sarfedip oaralara kadar gelen insanları merak eden yok. Demek ki o insanların hayatlarında mücadele etmeye çok fazla yer olmamış.

Bu sezonda unutmadadıklarım var.

Ongun'la Solvay Oyuncusu İranlı oyuncusun maç 3-3, setler 2-2, sayılar 10-10 iken durup duruken sandalyeden düşüşünü seyrettiğimizde ne kadar çok gülmüştük.

Ben İlk yarıdaki FB-IBB maçını çok çekişmeli ve üst düzey geçişine sahit oldum. Yandımda çok az tanıdğım ama benden bilgi almak isteyen, seyretmekten daha fazla keyif almak isteyen kişiler vardı. Bu 2 kişi daha kazandığımız anlamına geliyor bence (forumdan storng85 ve arkadaşı).

Başka anınız varsa paylaşın.

Evet büyük ihtimal boşuna yazıyoruz bunları. Ama bir umut işte. Hani bir kişinin aklını çelsek kardır hesabı. O yüzden gagalamaya devam.

Unutmuşum ben o sandalye olayını. Hatırlayınca güldüm yine bak, sağol :)

@özgür şeker

Rica ederim. İnsanları güldürmenin sevap olduğunu duymuştum. O yüzden teşekküre gerek yok. Huriler için uğraşıyorum ben çünkü. greedy.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 41 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..