Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çinli Badminton'cular Ülkelerine Kaçtı !

Recommended Posts

Emine'nin kaçması hakikatten kötü olmuş, ailesi bir kıza sahip çıkamadınız derlerse ne yaparız. Bir ev bir araba alamıyorsan ne alırsın böyle güzel bir kızı, geri dönmesi için barem bir tek taş alı verseydiniz ya..Bütün aramalara rağmen bulunamadıysa, kötü yolamı düştümü ki ne...ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda o kadar kişiyiz, herkes üç beş atsında şu Emine' ye bir ev birde araba alalım. Paramız lüks evlere yetmezse TOKİye gireriz yavaş yavaş öderiz. Emine dönsün yeterki. Malüm bizim federasyonlardaki anlayış kendi ülkenin sporcusunu yetiştirmeye çalışmak yerine başka ülkelerden hazır yetiştirilmişini almak. Ucuz oluyor diye özellikle meyd in çayna seçiliyor herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bazı spor federasyonlarının yürüttükleri, milli takımlarda devşirme Çinli sporcu oynatma politikasını sonuna kadar destekliyorum. Çok akıllıca bir iş bence. Devlet neden bu fikri değerlendirmiyor şaşıyorum aslında. Çin hükümetiyle anlaşılıp bir yıllığına 77 milyon Çinli vatandaş getirtilebilir pekala. Çin'in bir milyarı aşkın nüfusu var. 77 milyonunu bize seve seve gönderirler. Bir sene boyunca memlekette onlar yaşar, biz de şöyle güzel bir tatil yaparız fena mı? Bütün meseleleri kafamızdan atar, endişeleri bırakır, gerginlikleri unutur, kim olduğumuzu hatırlar, yeniden kendimizi buluruz. Hatta kimbilir, belki de bir yılda, bizim 50 senede yapamadığımızı yapar, memleketi de bizim için düze çıkarıverir bu Çinliler. Neden olmasın? Cumhurreisi Abdullah Wu, Başbakan Recep Li. Kulağa fena gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bazı spor federasyonlarının yürüttükleri, milli takımlarda devşirme Çinli sporcu oynatma politikasını sonuna kadar destekliyorum. Çok akıllıca bir iş bence. Devlet neden bu fikri değerlendirmiyor şaşıyorum aslında. Çin hükümetiyle anlaşılıp bir yıllığına 77 milyon Çinli vatandaş getirtilebilir pekala. Çin'in bir milyarı aşkın nüfusu var. 77 milyonunu bize seve seve gönderirler. Bir sene boyunca memlekette onlar yaşar, biz de şöyle güzel bir tatil yaparız fena mı? Bütün meseleleri kafamızdan atar, endişeleri bırakır, gerginlikleri unutur, kim olduğumuzu hatırlar, yeniden kendimizi buluruz. Hatta kimbilir, belki de bir yılda, bizim 50 senede yapamadığımızı yapar, memleketi de bizim için düze çıkarıverir bu Çinliler. Neden olmasın? Cumhurreisi Abdullah Wu, Başbakan Recep Li. Kulağa fena gelmiyor.

Dünyaya kastın mı var Ongun altı aya kalmaz hepsini kendimize benzetiriz..Düşünsene dünya 160 mil. bizi kaldırır mı.. bırrrrrrrr.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünyaya kastın mı var Ongun altı aya kalmaz hepsini kendimize benzetiriz..Düşünsene dünya 160 mil. bizi kaldırır mı.. bırrrrrrrr.

ktm

Biz memleketi boşaltıcaz abi. Bir sene buralarda olmayınca, kendimize de benzetemeyiz. Ben hepsini düşündüm ayıp ettin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..