Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ağrıda Masa Tenisinde Gelişme

Guest malatyalıcihan

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

Ağrıda yapılan turnuva sonucunda masa tenisine ilgi arttı.Bunun sonucunda 15.03.2010 tarihinden itibaren masa tenisi salonu açıldı.3 masa haftanın her günü saat 15:00 ile 18:00 arası antreman yapılaya musait hale geldi.Yaklaşık ilk gün ders verilen öğrenci sayısı 20 idi.Bu gelişmenin diğer illerede yansıması dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest turkuaz_hasan

Ağrıda yapılan turnuva sonucunda masa tenisine ilgi arttı.Bunun sonucunda 15.03.2010 tarihinden itibaren masa tenisi salonu açıldı.3 masa haftanın her günü saat 15:00 ile 18:00 arası antreman yapılaya musait hale geldi.Yaklaşık ilk gün ders verilen öğrenci sayısı 20 idi.Bu gelişmenin diğer illerede yansıması dileğiyle.

ağrı'ya hayırlı olsun inşallah. çalışmalar nerde hocam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

. arkadaşlar bence masa tenisinin en yaygın yani en iyi masa tenisçilerinin olduğu yer adıyamanın BESNİ İLÇESİ.beni yetiştirip 1. lige kadar yükselten hocamda besnili.besniye gittim gerçekten türkiyede derece çıkartacak çocuklar var ama destek yok.yoksa mehmet hocam 35 yıldır bu işin içinde ve inanın bence milli takım hocalarından daha iyi hem antremanı hemde teknik taktik verişi ben eski sistemde 20-12 gerideydim bir molayla işi bitirdi hocam ben mehmet hocamdan iyi bir antrenör görmedim ve gerçekten işi biliyo.anlamadığım tek şey koskoca adıyaman ili zamanında 1.lige kadar yükseltmiş bir antrenörle ilgilenmememleri .yazık diyorum başka bişey demiyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

. arkadaşlar bence masa tenisinin en yaygın yani en iyi masa tenisçilerinin olduğu yer adıyamanın BESNİ İLÇESİ.beni yetiştirip 1. lige kadar yükselten hocamda besnili.besniye gittim gerçekten türkiyede derece çıkartacak çocuklar var ama destek yok.yoksa mehmet hocam 35 yıldır bu işin içinde ve inanın bence milli takım hocalarından daha iyi hem antremanı hemde teknik taktik verişi ben eski sistemde 20-12 gerideydim bir molayla işi bitirdi hocam ben mehmet hocamdan iyi bir antrenör görmedim ve gerçekten işi biliyo.anlamadığım tek şey koskoca adıyaman ili zamanında 1.lige kadar yükseltmiş bir antrenörle ilgilenmememleri .yazık diyorum başka bişey demiyorum.

Öncelikle ağrı için güzel bir haber umarım dahada gelişir.

Sevgili alamutt kardeşim sen kendince bayağı bir mübalağa yapmak istemişsin ama onuda geçmiş artık hayal dünyanı geliştirmişsin.

İnsanlara yanlış bilgiler vermeyelim.

Birincisi 1999-2000 yılları arasında kız meslek lisesinde okuyan 3 kız farklı illerden gelmişlerdi ve masa tenisini biliyorlardı.Gelip klübe girdiler ve 1.lige kadar çıktılar daha sonrasında üniversiteye gittikleri ve destek de fazla olmadığı için takım dağıldı.Fakat bunu yapan senin bahsettiğin kadar bir antrenör değildi.Zaten bir antrenörlük konumundada değildi.

İkincisi sen 1.ligde oynadığını söylüyorsun Besni'den sadece o kızlar 1.lige kadar çıktılar.

Besnide abarttığın kadar öyle bir kişi yok. olsaydı zaten daha farklı yerlerde olurdu.Ben şu anda besnide bu sporla uğraşan arkadaşlarımla birlikte antrenmanlarımızı yapıyorum.Bulmak isterseniz beni bulursunuz.

Biz masa tenisini yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz Adıyaman /Besni de. Haftada 3 gün spor salonunda benim antrenmalarım var.Ben zaten antrenör olarak bahsettğin hocamı tanıyorum.Onun için sen mübalağa yapmasan iyi olur. Tanışmak ister ve şu çok iyi antrenörünüde getirirsen sevinirim.

İyi Günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Besnide antrenör olarak Mustafa ÇALIŞ'ı,oyuncu olarak ta Muhammet ve Barış'ı bilirim.Bu bölgeyi iyi biliyorum;Besni ilçesi Lig düzeyinde Mustafa Hocanın nezaretinde kız takımıyla 1 yada 2 sezon oynamışlardı.Erkeklerde 1.ligde oynayan oyuncusu olduğunu hatırlamıyorum.Alamutt kardeşim,Hocana olan güven ve sevgini anlıyorum ancak kayıpasık'ın da dediği gibi abartı cümlelerle forum üyesi arkadaşları yanlış yönlendirmen doğru değil.Herşeye rağmen İl dururken İlçede başarı basamaklarını tırmanmaya çalışan gerçek emek sahiplerini kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gercekten sevındırıcı bı haber. Darısı dıger ıllerımızınde basına. Hayırlı olsun hocam :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..